Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzaśnięte A4 B5 ! Pomocy


koziol1172

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wkopałem się dziś że masakra :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Chciałem wysuszyć pompkę centralnego zamka, zamknąłem samochód z otwartą klapą bagażnika, przewody w klapie zwarte. wziąłem pompkę i zamknąłem klapę. Chciałem zostawić zamknięte drzwi i otwartą klapę.... POtem zonk. Auta nie mogę otworzyć, klapa też się zatrzasnęła. kluczykiem drzwi się nie otwierają i co tu zrobić??????????????????? :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lipa kluczykiem nie dasz rady otworzyć drzwi??

Edytowane przez damian111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamki nie reagowały na kręcenie kluczykiem , a w zamek w klapie nie mogłem włożyć kluczyka, wchodził do połowy

Dużoooo walki i się udało !!!!! :banan:

zestaw operacyjny http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/666c2e44df5a5ef2.html:kox: :kox: :kox: :kox:

Nożem odgiąłem ramkę a drutem kombinowałem. aż zahaczyłem klamkę i pociągnąłem....

Nei było tak prosto bo i drut się rozginał i wgl ale jakoś się udało :banan: :banan:


MAriusz śmietana jesteś wielki , Twoja odpowiedź zmotywowała mnie do działania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamki nie reagowały na kręcenie kluczykiem , a w zamek w klapie nie mogłem włożyć kluczyka, wchodził do połowy

Dużoooo walki i się udało !!!!! :banan:

zestaw operacyjny http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/666c2e44df5a5ef2.html :kox: :kox: :kox: :kox:

Nożem odgiąłem ramkę a drutem kombinowałem. aż zahaczyłem klamkę i pociągnąłem....

Nei było tak prosto bo i drut się rozginał i wgl ale jakoś się udało :banan: :banan:

MAriusz śmietana jesteś wielki , Twoja odpowiedź zmotywowała mnie do działania !

sam tak kiedys otwieralem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś też tak walczyłem w aucie sąsiada ale otwierałem klamke kierowcy przez ramke drzwi pasażera bo tak mi sie wydawało łatwiej pociągnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwicie że wam samochody giną :facepalm: a sami podpowiadacie złodziejowi jak otworzyć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwicie że wam samochody giną :facepalm: a sami podpowiadacie złodziejowi jak otworzyć :facepalm:

Pomyliles tematy. Chciales napisac w strefie smiechu? :co: jezeli tak to popros o przeniesienie.... :grin: tak to zlodzieje otwieraly maluchy i duze fiaty kolego. Teraz zupelnie inna technika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwicie że wam samochody giną :facepalm: a sami podpowiadacie złodziejowi jak otworzyć :facepalm:

bo zlodzieje nie wiedza jak otwierac samochody.... gosciu wez sie ogarnij i przestan pisac takie bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś w jednym z aut padł na amen akumulator a zamki niestety były niesprawne, z pilota nie szło otworzyć bo brak prądu, od dołu zabudowany silnik....masakra.

Aż w końcu......POMYSŁ !!!!

Wykręciłem podświetlenie tablicy rejestracyjnej i tam mu dałem prądu :)

Potem tylko guzik na pilocie i gitara :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...