Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 AVF 130 by Patrox


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem na etapie szukaniua klasyków zachciało mi sie nabyc jednego z osttanich małyszów jakie były produkowane.

Pacjent to 1,9 tdi AVF 130 ps z 6 skrzynia zarejestrowany 22.12.2004 roku :D:D:D:D:D:D:D:D

A teraz najlepsze: samochód kupiony od lekarza kliniki niemieckiej ( własciciel 1939 rocznik :):):):) ), jeden jedyny właściciel, auto bezwypadkowe, dko konca serwisowany w AUDI ASO.

Przebieg: uwaga oryginalny potwierdzony i przetrzepany na wszystkie strony 101 tys kilometrów.

Wyposażony nie jest jakos super ale dobra baza do modów:

Szyberdach

Grzane d*py

Siedzenia Sport

Zawieszenie 1BE + sufit czarny

Tempomat

Bluetoth

Worek na narty + siedzenia składane

Kupiłem go jako raryt bo żaden obecnie samochód nie jest tak bezawaryjny jak stary potrzciwy małysz.

IMG_6302.jpg
IMG_6304.jpg
IMG_6271.jpg
IMG_6272.jpg
IMG_6273.jpg
IMG_6279.jpg
IMG_6277.jpg
A oto dla niedowiarków mozna zobaczyc jak auto potrafi wyglądac przy tak niskim przebiegu:

Auto nie myte od spodu, tak jak kupiłem sciagnałem od spodu zobaczyc co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakiś cud z takim przebiegiem chociaż ja swoje b5 też znalazłem z przebiegiem 142 tyś powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję rodzynka! :naughty: co tam będziesz modzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję rodzynka! :naughty: co tam będziesz modzić?

NA pewno wsadze grila od s4 black plus gratke dolna do zderzaka sline, tył s line na 2 wydechy a reszte to sie zobaczy:)

Jakby ktos mial linka jak zamontowac kratke od s4 do zderzaka sline to porposze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję rodzynka! :naughty: co tam będziesz modzić?

NA pewno wsadze grila od s4 black plus gratke dolna do zderzaka sline, tył s line na 2 wydechy a reszte to sie zobaczy:)

Jakby ktos mial linka jak zamontowac kratke od s4 do zderzaka sline to porposze :)

wchodzi cała tylko troszke będzie wystawać dołem ale to malo widoczne ;) chyba że chcesz ciąć bo np mi było szkoda przycinac kratki s4 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mod, lampy bi xenon ze zmieniona soczewka od A4 B8

IMG_6268.jpg

IMG_6269.jpg
postanowiłem ze do takiego klasyka nigdy żadna czesc nie bedzie z zamiennika tylko wszystko z oryginału:
Oto pierwsze zakupy:
3 z 4 swiec były spalone i zostały dzis wymienione:
IMG_6264.jpg
IMG_6266.jpg
We wtorek jestem umówiony w serwisie Audi na wszystkie oleje i filtry aby miec dalsza kontynuacje serwisu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzynek :thumbup1: gratki AVF

przyjedź do kato na spota to porównamy z moim pół bańki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się trafiła no :) bardzo ładna :) trzymaj historię bo warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna i zadbana sztuka! Historia ważna rzecz i tego się dalej trzymaj... Rezanko pewnie będzie bo czego można się po Tobie spodziewać :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny! I do tego wypsażenie nawet zacne, czrny sufit itd. Powiedz ile Ci krzyknęli w ASO za serwis A4-ki ? Btw . Wesołych świąt! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie nie współmierna do ceny klienta z zewnatrz. Współpracujemy z serwisem i jak cos potrzebuje to robią nam.:) :) :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...