Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.7bit Ebon Schwarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie ku**sówa z tym czarnym znaczkiem może, to pasuje jak ktoś ma wszystko w czerni.

A szkoda mi niszczyć ten z allroad. Walne go na dniach folią w sprayu jak mi sie nie spodoba to zerwę :)

A wczoraj pozbyłem się chromu spod lamp:

04240e6f94b48dd0.jpg

 

fbab89fa3ba76b82.jpg

 

4e54671e785ac5d7.jpg

 

Siema! Dziś postanowiłem lekko zmodyfikować blendę, docelowo ma być polift ale chce jechać tym autkiem do ślubu i z tego powodu hajs się nie zgadza :)

 

A moja była w opłakanym stanie więc zmatowiłem papierkiem i położyłem spray do przyciemniania lamp. Rozwiązanie tymczasowe, a to efekt prac :)

37fb0ab3a55ef98a.jpg

 

ddb4753405ca3fec.jpg

 

d373a02f95112721.jpg

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

nawet,nawet ci to wyszło

Opublikowano

Faktycznie teraz lepiej wygląda jak nie widać tych przeciwmgłowych (chyba) :P

Teraz na pierwszy rzut oka to "przypomina" b6 avant :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś wreszcie umyłem ten swój Autobus i sam zobaczyłem wreszcie jak to wygląda i jestem zadowolony, auto jak by odmłodniało

492e5cdc8cf465a8.jpg

Nie zdawałem sobie sprawy że jak się C5 troszkę popieści to może się podobać. Kupując ja myślałem tylko o komforcie i przywaleniu jej na trasie. A teraz jestem zakochany w tym aucie :) Wiadomo że B5 to najładniejsze auto tamtych lat ale to też ma swój urok :P

21dda3e68ac58a8c.jpg

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

ładnie , jak dla mnie końcówki do wymiany na okrągłe 90 lub 100 ścięte do dołu i wtedy dupka będzie wyglądała 100 razy lepiej

Opublikowano

dosłownie tak jak kolega mówi peter22 wymień te końcówki bo straszą


a auto bardzo ładne

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie łatwo wymienić same końcówki bo to jeden element z wydechami. Ale tak jak pisze peter22 okrągłe wygięte by tu lepiej pasiły, tylko że ja chce robić wydech od podstaw bo ten zardzewiały. Tylko w obecnej chwili brak "$" a taki wydeszek będzie mnie troszkę kosztował. Zobaczymy co będzie bo tak tego napewno nie zostawię :wink:

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

chyba ze tak to , to tu masz racje jak będzie robiony cały wydech to nie ma sensu teraz tykać końcówek .

Opublikowano

Na doły drzwi i zderzaków połóż lakier a bedzie duzo lepiej. Ladnie sie prezentuje

Opublikowano
  • Autor

No dobra namówiłeś mnie Rafał123 :wink: Zrobi się to bo te dokładki kłują w oczy :wink:

Opublikowano

Na doły drzwi i zderzaków połóż lakier a bedzie duzo lepiej. Ladnie sie prezentuje

:good:

Opublikowano

Auto o kilka lat mlodsze sie wydaje w b6 tez duzo to daje. Powodzenia w modzeniu

Opublikowano

ciekawe czy w b5 da sie zrobic tak ladnie dupke na dwie rury

Opublikowano
  • Autor

Gleba na tyle już jest. Bo lubię doinwestować Furę :grin:

1401c9a18bfeb907.jpg

 

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

Dobre ;-)

Tyle że przód pewnie dęba staną przy takim ładunku . :grin:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Siedzą tam jakieś czerwone springi, więc siedzi niżej niż seria ale przy tym ładunku faktycznie wyglądał jak bym cały czas przyśpieszał nawet na postoju :grin:

 

Hej trochę się tu nie odzywałem ale przy aucie specjalnie nic się nie działo. Mimo wszystko coś napisać 3eba, a więc wpadły nowe DV-ki autko odżyło i przyśpiesza teraz płynnie. Jeśli chodzi o silnik to chyba ogarnięte wszystkie detale i teraz będę myślał nad wirusem bo zaczyna brakować mocy.

 

I zimóweczki wpadły:

 

ee156dbba317d4a0.jpg

 

09b0f1efa1b60cf2.jpg

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

Teraz Grill piękniutki :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wypolerowałem wreszcie :kox:

66e608534feb42d6.jpg

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

Plastuch Ale wiesz że to najbrzydsza felga ever :- )

Opublikowano
  • Autor

Paskudne są nie mogę się nie zgodzić, ale są brzydsze wzory według mnie. Poza tym to są ori fele audi nie jakieś tam podróby i darowanemu koniowi się w zemby nie zagląda, Dostałem je gratis do auta bo były w opłakanym stanie, wypucowałem je przez zime w garażu i miałem je sprzedać. Ale żonie się spodobały (jak to błyskotki :grin: ) i zostawiam na ten sezon :)

A tu oponki niemiec płakał jak sprzedawał : :facepalm:

33833fa5c81cb8de.jpg

 

19bfa592fd450776.jpg

Pod remizę będzie :grin:

bcf638cabe5ff0d5.jpg

Edytowane przez plastuch

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.