Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.7bit Ebon Schwarz


plastuch

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie ku**sówa z tym czarnym znaczkiem może, to pasuje jak ktoś ma wszystko w czerni.

A szkoda mi niszczyć ten z allroad. Walne go na dniach folią w sprayu jak mi sie nie spodoba to zerwę :)

A wczoraj pozbyłem się chromu spod lamp:

04240e6f94b48dd0.jpg

 

fbab89fa3ba76b82.jpg

 

4e54671e785ac5d7.jpg

 

Siema! Dziś postanowiłem lekko zmodyfikować blendę, docelowo ma być polift ale chce jechać tym autkiem do ślubu i z tego powodu hajs się nie zgadza :)

 

A moja była w opłakanym stanie więc zmatowiłem papierkiem i położyłem spray do przyciemniania lamp. Rozwiązanie tymczasowe, a to efekt prac :)

37fb0ab3a55ef98a.jpg

 

ddb4753405ca3fec.jpg

 

d373a02f95112721.jpg

Edytowane przez plastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie teraz lepiej wygląda jak nie widać tych przeciwmgłowych (chyba) :P

Teraz na pierwszy rzut oka to "przypomina" b6 avant :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie umyłem ten swój Autobus i sam zobaczyłem wreszcie jak to wygląda i jestem zadowolony, auto jak by odmłodniało

492e5cdc8cf465a8.jpg

Nie zdawałem sobie sprawy że jak się C5 troszkę popieści to może się podobać. Kupując ja myślałem tylko o komforcie i przywaleniu jej na trasie. A teraz jestem zakochany w tym aucie :) Wiadomo że B5 to najładniejsze auto tamtych lat ale to też ma swój urok :P

21dda3e68ac58a8c.jpg

Edytowane przez plastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie , jak dla mnie końcówki do wymiany na okrągłe 90 lub 100 ścięte do dołu i wtedy dupka będzie wyglądała 100 razy lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie łatwo wymienić same końcówki bo to jeden element z wydechami. Ale tak jak pisze peter22 okrągłe wygięte by tu lepiej pasiły, tylko że ja chce robić wydech od podstaw bo ten zardzewiały. Tylko w obecnej chwili brak "$" a taki wydeszek będzie mnie troszkę kosztował. Zobaczymy co będzie bo tak tego napewno nie zostawię :wink:

Edytowane przez plastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze tak to , to tu masz racje jak będzie robiony cały wydech to nie ma sensu teraz tykać końcówek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra namówiłeś mnie Rafał123 :wink: Zrobi się to bo te dokładki kłują w oczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba na tyle już jest. Bo lubię doinwestować Furę :grin:

1401c9a18bfeb907.jpg

 

Edytowane przez plastuch
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzą tam jakieś czerwone springi, więc siedzi niżej niż seria ale przy tym ładunku faktycznie wyglądał jak bym cały czas przyśpieszał nawet na postoju :grin:

 

Hej trochę się tu nie odzywałem ale przy aucie specjalnie nic się nie działo. Mimo wszystko coś napisać 3eba, a więc wpadły nowe DV-ki autko odżyło i przyśpiesza teraz płynnie. Jeśli chodzi o silnik to chyba ogarnięte wszystkie detale i teraz będę myślał nad wirusem bo zaczyna brakować mocy.

 

I zimóweczki wpadły:

 

ee156dbba317d4a0.jpg

 

09b0f1efa1b60cf2.jpg

Edytowane przez plastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypolerowałem wreszcie :kox:

66e608534feb42d6.jpg

Edytowane przez plastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch Ale wiesz że to najbrzydsza felga ever :- )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudne są nie mogę się nie zgodzić, ale są brzydsze wzory według mnie. Poza tym to są ori fele audi nie jakieś tam podróby i darowanemu koniowi się w zemby nie zagląda, Dostałem je gratis do auta bo były w opłakanym stanie, wypucowałem je przez zime w garażu i miałem je sprzedać. Ale żonie się spodobały (jak to błyskotki :grin: ) i zostawiam na ten sezon :)

A tu oponki niemiec płakał jak sprzedawał : :facepalm:

33833fa5c81cb8de.jpg

 

19bfa592fd450776.jpg

Pod remizę będzie :grin:

bcf638cabe5ff0d5.jpg

Edytowane przez plastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...