Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.7bit Ebon Schwarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tyle że ładnie się na aucie błyszczą :-)) a no i jak się Babie podobają to +5 :-))

Opublikowano

Jak ci się śmiga na fuldach

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mam je na aucie dopiero od wczoraj więc ciężko coś powiedzieć. Pierwsze wrażenie są mega ciche (porównuje do Continental-i z poprzedniego sezonu) przy 120km/h słychać tylko silnik i pend wiatru, ale przy kupnie głównie kierowałem się poziomem emitowanych dB. Pośmigam trochę więcej to będe zdawał relacje :)

 

Witka! Sezon minął a ja tu nic nie napisałem ;) a więc tak Fuldy bardzo dobre ciche dobrze trzymają w zakrętach jak i na mokrym. Zrobiłem na nich 10K i jestem bardzo zadowolony, nawet po wlocie w kałuże przy większej prędkości auto stabilnie przez nią przechodzi czego nie mogę powiedzieć o moich poprzednich chińczykach :thumbdown:

 

Z modów wiele się nie działo pomalowałem dipem dokładki zderzaków, listwy progowe i wszystkie możliwe chromy oprócz tych wokół szyb mod tymczasowy. Chcę je polakierować ale to w następnym sezonie.

Dodatkowo znaczek polakierowałem srebrną satyna:

592beeffe2a47993.jpg

Na zdjęciach tego nie widać bo auto ciemne ale na żywo robi fajny efekt :wink:

No i jeszcze mój projekt rozwojowy czy Nexus 7 w miejsce fabrycznego radia które powędrowało do schowka. Puki co trzyma się na rzepach Commat do maskownicy radia :facepalm: Docelowo wyląduje pod Ramką 2din jak tylko kupię mały panel klimy. Przy okazji widać jak wpasowałem wreszcie wskaźnik doładowania :)

14700793_1000898660038648_84351700687450

Tablet ma zainstalowany specjalny ROM dzięki któremu po odcięciu zasilania przechodzi w głęboki stan uśpienia i potrafi wytrzymać kilkadziesiąd dni bez ładowania a raczej tyle auto nie stoi bez odpalania więc jest cały czas włączony. Po przekręcenia na zapłon automatycznie się wybudza poprzez podanie prądu z ładowarki i gra ostatnią piosenkę włącza WiFi, Navi, BT itp. O samym rozbudowaniu softu już nie wspomnę przecie to Android :) . Moje stare Sony służy mu za wzmacniacz.

A tak to działa w praktyce:

https://www.youtube.com/watch?v=x35K9lq7EHM

Jak skończę to będzie to tak wyglądać:

maxresdefault.jpg

 

Przygotowania do zimowego sezonu :)

 

5d64ae44b5e87962.jpg

Siema! Dziś wpadły wreszcie nowe tarcze (brak foto) i klocki, oczywiście żadnej różnicy nie widzę ;/ Może jak się dotrą będzie lepiej. Ostatni raz wymieniam te 320-stki następnym razem muszę zrobić swap!

 

Jedno foto z montażu :)

35bf2be183ac1ea7.jpg

I wreszcie po długich poszukiwaniach zadbanej i przede wszystkim w normalnej cenie (70zł) wpadła po-liftowa bleda :decayed:

4c729ed83c6cfb50.jpg

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

Piknie się prezentuje :)

Opublikowano

Jak Ci się sprawuje ten filtr powietrza ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Bartender dziena!!

Co do filtra hymm praktycznie żadnych uwag :) Puki co bezobsługowy, dolot czysty dźwięk troszkę się zmienił na bardziej rasowy. O ile można tak powiedzieć bo silnik jest pozbawiony katów więc już jest dość głośno. "jak dla mnie" Nos-b mówi że mój to cichutki :grin: Sama Budowa to pianka i siatka więc przeprać nasączyć i tyle. Ogólnie to moje drugie auto z filtrem piankowym i chyba do zwykłej puszki nie wrócę.


Nowe fanty przyjechały :D

Kiere trzeba będzie chyba malować bo skóra troche już swoje przeszła no i ten znaczek :co:68264e55525af3ed.jpg

Zmontowane jeszcze tylko box i zimo przygotuj się przybywam :grin:

f18211a339058c87.jpg

6c3b6609de114eda.jpg


Taki Box-ik do mnie przyjechał 400 L 195x78x35 tak że choinkę było w czym przywieść :decayed:

e72d80940074d029.jpg

Edytowane przez plastuch

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wyszło tak, generalnie rzeźba w kupie i druciarstwo ale mi się podoba, a co najlepsze mogę wyciągnąć tablet kiedy mi się podoba :)

aefef7287036e339.jpg

fa25e7a3e82cf026.jpg

 

a138714fd46fd36d.jpg

 

 

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

nawet nieźle ci to wysło

Zawartość dodana 1 minute later

a i po drugie to te końcówki wydechu byś założył okrągłę z tyłu w zderzaku bo te elipsy w ogóle nie pasują ni jak do audi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zgadzam się nie pasują zmienię je kiedyś :grin:

Teraz mała aktualizacja. Mianowice zabrałem się za uszczelnienie silnika (wymiana uszczelek pod pokrywami, uszczelniacze napinaczy łańcuszków, jakiś tam koreczek na wałkach i coś tam jeszcze) oczywiście dirco poszedł w narożnikach.  Czas operacyjny coś około 10h. Silnik myty przed i po zabiegu. A przy okazji wymieniłem świece na platynowe Denso nie pamiętam dokładnie jaki model ale znajomy sprzedawca polecił do tego silnika.  Od tego czasu auto przejechał około 2000 km. i sucho żadnego wycieku nie nie kapie, oczywiście we wnętrzu frytkami też już nie pachnie :)

 

7bacffd48bd9e903.jpg 

 

9417615f7f072003.jpg

 

fa12d1a673aabfb4.jpg

 

2ba0f80f08f49279.jpg

 

e7cd3a6d06a56a94.jpg

 

e439b8c44ca06973.jpg

 

A i jeszcze taki detal wleciał:

 

46477827167ffdc0.jpg

 

f4c272c103826f6d.jpg

 

30aa084a42773660.jpg

Lampy są pomalowane czerwonym transparentnym i na to klar, kierunkowskazy świecą na  pomarańczowo, specjalnie spolerowałem w tym miejscu mocniej ale światła wsteczne są bardziej czerwone niż białe ciekawe co na to niebiescy :kwasny: 

 

 

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

ładnie audiolka wygląda no i nadal trzeba te końcówki wymienić z tyłu,roboty miałeś z uszczelnieniem silnika

Opublikowano

bez naklejek o wiele lepiej

Opublikowano

rób lampy z przodu na czarno,środki widziałem w czerń zrobione i dodatkowo dokładka ta z leona cupry robi robotę przy takiej jak twoja

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przód będę robił ale na pewno nie cały na czarno tylko ramki. Puki co to odpaliłem papier ścierny, klar i polerkę i odnowiłem klosze.

eb643647394ab5eb.jpg

 

50cdeba6323a9a64.jpg

 

f21455e36a98b4fa.jpg

 

e1d76af35a888b62.jpg

 

46e1742c935e6733.jpg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, po dość długiej przerwie!

Nadszedł długo odwlekany przeze mnie  moment upgrade przednich hamulców :D

A więc do rzeczy,  w chwili obecnej czeka na instalację komplet 345mm z A6 C7, mam nadzieję że podejdzie wszystko bez większych problemów

Pora na foty:  

3382f25107196882.jpg

 

419346e21dd40826.jpg

 

Do zainstalowania zestawu potrzeba jeszcze takiego dystansu między tarczę a piastę i oczywiście dłuższe szpilki

 

d3bd8f3179471d62.jpg

 

A tu porównanie z seryjną tarczą 320mm

bdcb3f205e530960.jpg

 

Jeśli to będzie hulać to moje obecna 320 z nowymi klockami TRW i tarcza w nienagannym stanie będą na deall :) 

Edytowane przez plastuch

Opublikowano

Pieknie! Gratulacje za przywrocenie i utrzymanie tej pieknej budy do takiego stanu, patent z tabletem pierwsza klasa! Fajnie by bylo jeszcze obszyc srodek noa skora bo orginalan juz widac ze ma lekko dosc, mozesz tez pomyslec o pogrubieniu i obszyciu kierownicy.

Opublikowano
  • Autor

No niestety ale skóra już w bardzo kiepskim stanie, kiedyś przyjdzie czas na jej remont :D A puki co walczę z hamulcami.

Tak to siedzi w moich zimowych 18"

Na auto wlazło bez problemu:

Zima 18" 

b4c17cb6d0bedf56.jpg

 

Pięknie wypełnia tą felgie :D 

92e092a8f6606b28.jpg

A co do tabletu, finalnie jest tak:

 

Edytowane przez plastuch

Opublikowano
W dniu 9.10.2017 o 20:28, plastuch napisał:

Witam, po dość długiej przerwie!

Nadszedł długo odwlekany przeze mnie  moment upgrade przednich hamulców :D

A więc do rzeczy,  w chwili obecnej czeka na instalację komplet 345mm z A6 C7, mam nadzieję że podejdzie wszystko bez większych problemów

Pora na foty:  

3382f25107196882.jpg

 

419346e21dd40826.jpg

 

Do zainstalowania zestawu potrzeba jeszcze takiego dystansu między tarczę a piastę i oczywiście dłuższe szpilki

 

d3bd8f3179471d62.jpg

 

A tu porównanie z seryjną tarczą 320mm

bdcb3f205e530960.jpg

 

Jeśli to będzie hulać to moje obecna 320 z nowymi klockami TRW i tarcza w nienagannym stanie będą na deall :) 

Heble od C6 nie C7:wink:

Nie myślałeś o swapie na manual?

Piękne auto ogólnie:wink:

Opublikowano

Plaskuch FAKEN foty mi nie chodzą!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

Fotosik chce żebym abonament opłacił, chyba ich pogięło! Przeniosę zdjęcia jutro to będą chodzić :D

A puki co tak to siadło:

 

830e333737c473eb.jpg

 

b3540d7ab72b3c67.jpg

 

Już się wszystko dotarło,  i puki co w zwyczajnej jeździe nie odczuwam różnicy, natomiast zakładam że będą się lepiej sprawdzać na trasie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały upgrade:

 

Zimowe koło  ASA KOREA 5x112 szerokość 8,5" rozmiar 18"

 

8fa93b569fbaacda.jpg

 

Oraz odświeżenie reflektorów (mycie kloszy, soczewek oraz malowanie chromu z pominięciem niezbędnych odbłyśników )

 

503b19335adb39d6.jpg

 

7d6c532ca7588b49.jpg

 

999f4d952506b519.jpg

 

cfac72b130204393.jpg

 

40383e540899be02.jpg

 

c0913f52adbb6efd.jpg

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.