Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tzw. doprowadzenie do domu a4 b5


przemek11

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

jest możliwość w przedliftowej a4 b5 wyrezanie doświetlania (światłami, postojówkami, halogenami) drogi po zamknięciu/otworzeniu auta?

oczywiście seryjnie raczej nie, ale poprzez dodanie jakiegoś modułu, jak tak to jakiego itp ;)

bo bede zakładał na dniach centralny z pilota i pobawiłbym się też z takimi Bajerami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem wlasnie to na allegro, ale czy to dziala normalnie, caly czas bez mrugania długimi przed wysiadaniem czy jednak trzeba mrugac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo możesz sobie też założyć taki moduł DRL który ma również doświetlanie drogi do domu jak i z domu do auta a światełka DRL ci się przydadzą bo zaoszczędzisz na prądzie a i samochód wygląda fajnie z takimi swiatełkami

http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-nie-led-swiatla-dzienne-pl-i5146684825.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo możesz sobie też założyć taki moduł DRL który ma również doświetlanie drogi do domu jak i z domu do auta a światełka DRL ci się przydadzą bo zaoszczędzisz na prądzie a i samochód wygląda fajnie z takimi swiatełkami

http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-nie-led-swiatla-dzienne-pl-i5146684825.html

Piotrek a czy nie ma jakiś problemów z tym patentem ( czy coś się dzieje z bezpiecznikami - bo gdzieś czytałem że nie wiadomo czemu potrafią się przepalić w audi i vw??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dałbym tyle bede to u siebie robił niegługo bo narazie walczę z przeciwmgłowymi z przodu żeby działały jako dzienne i zrobię to tak. kupujesz albo składasz przekaźnik czasowy podłączasz się pod co chcesz światła długie krótkie postojówki a przekaźnik pod oświetlenie wnętrza.

otwierasz auto zapala sie podsufitka i doświetlenie zamykasz z pilota gasi sie podświetlenie a czasowy przekaźnik jeszcze chwilkę trzyma światła i odprowasza do domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zrobione takie odprowadzenie bez zadnych przekazników.podłączone pod swiatła podsufitki i pod alarm.wychodze z auta zapalają sie swiatła.stojąc przed drzwiami domu zamykam auto z pilota i gasną swiatła.wychodząc z domu otwieram auto z pilota i swiatła sie zapalają. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko każde zapalenie lampek na postoju żeby sprawdzić co jest napisane na kartce powoduje załączenie oświetlenia dodatkowego ( pomijam zapalenie światła w czasie jazdy żeby osoba towarzysząca coś tam w nocy sprawdziła )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko każde zapalenie lampek na postoju żeby sprawdzić co jest napisane na kartce powoduje załączenie oświetlenia dodatkowego ( pomijam zapalenie światła w czasie jazdy żeby osoba towarzysząca coś tam w nocy sprawdziła )

tylko ze ja mam dodatkowe diody w lampach.i w czasie jazdy jak świecą światła mijania to ich nie widać.a na postoju mi akurat w niczym nie przeszkadzają.ważne ze spełniają swoją funkcje. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...