Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Po A4 B5 zostały tylko miłe wspomnienia i fotki, nadszedł czas na zmiane. Po miesiecznych poszukiwaniach trafiła sie A4 B8:

Silnik 2.0 TDI CAGC
2011/05
Skrzynia manual
Przebieg 117,000km i rośnie :)
Kolor: Phantomschwarz Perleffekt
Napęd niestety tylko ośka

Koła lato Wzór Rotor 8" ET 45 245/40/18 Nokian zLine
Koła zima 205/60/16 Nokian
Lampy przód Bixenon Led

Lampy tył Led

Tempomat
MMI 3G Basic + SD
Kolorowy fis
Parktronik przód tył
Grzane fotele przód
Klima 3 strefowa
Oświetlenie wewnętrzne LED

Oświetlenie tablicy LED


Plany:
Czarny gill Sline
Zawias -40mm

Przyciemnienie szyb

Dystanse tył 15 lub 20mm

Program

Koncówki wydechu chromowane
Tylni dyfuzor z Sline
Plus to co wpadnie do głowy po drodze :)

Na czerwonych tablicach w dzień zakupu

20150228_140145.jpg 20150301_162023.jpg 20150301_162047.jpg DSC_0018_2.jpg
DSC_0126_1.jpg DSC_0130_1.jpg DSC_0544.jpg DSC_0573.jpg
DSC_0575.jpg DSC_0576.jpg DSC_0577.jpg DSC_0604.jpg
DSC_0635.jpg DSC_0636.jpg DSC_0669.jpg DSC_0699_2.jpg
DSC_0701.jpg DSC_0704.jpg DSC_0705.jpg DSC_0709_2.jpg
DSC_0713_2.jpg DSC_1236.jpg DSC_1239.jpg DSC_1416.jpg
DSC_1635.jpg DSC_1667.jpg DSC_1711.jpg DSC_1715.jpg
DSC_1717.jpg DSC_1747.jpg DSC_1749.jpg DSC_1750.jpg
DSC_1750_20150406181036762.jpg DSC_1751.jpg DSC_1753.jpg DSC_1754.jpg
DSC_1755.jpg DSC_1756.jpg DSC_1757.jpg DSC_1758.jpg
DSC_1759.jpg received_944996935524301.jpg
Opublikowano

felgi pierwsza klasa! :hi:

Opublikowano

Fajny przebieg jak na czteroletniego diesla :) Nie chciałeś multi? W wiecznie zakorkowanym Brzozowie będzie śmierdziało sprzęgło pod górkę. :wink:

Opublikowano

Chłopak ma silna lewa nogę lubi sprzęgło wciskać wiec nie chciał automatu, zreszta jeździ tylko w niedziele jak jest ładna pogoda tak dba o audice

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

W Brzozowie budują obwodnicę, poza tym jestem tam dwa tygodnie w ciągu roku. Chciałem automat ale nie multitronic, 9 na 10 odradza ta skrzynie. Przebieg normalny ok 30 tys rocznie ja zrobiłem ponad 10 przez rok. Serwisowany w dalszym ciągu w DE tak ze spokojnie nic nie majsterkowane.

Opublikowano

Widzę że rotorki już wleciały :wink:

A foty środka gdzie?

Bezawaryjności i gumowych słupów :)

Opublikowano

O multi piszą zwykle ci co nie mieli, bądź ci co mieli problemy w czasach B6.


tak ze spokojnie nic nie majsterkowane.
To najwyższy czas zacząć działać :naughty:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

teza się tutaj cos? 997 ;-)

Opublikowano
  • Autor

Ze jak? ;-)

Opublikowano

miało być reza, fura oblukana, teraz rób co masz w planach ;-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

de69408d7e3e0c774c6da520d1bdee5a.jpga21a15f87e5fa6f46402f5188adf1965.jpg24837d6a8abdd242dd15429ade589483.jpg

Mała aktualizacja:

119.700km

Zmiana oliwy i filtrów

eebfe3c9533b5e3f26e42f177a9c6fe5.jpg24b1c87d74d89254305180f4848a5ab7.jpg11f19fd84b29ac23be5c3da824df9f57.jpg

Przy okazji wpadły ringi:

5485ff5bad4688c2b8996c4fd3e47156.jpg008c0c5b553d4d0eca678cbfec20b066.jpgffffd8c16002a8f33f0e569e0c19310d.jpg10f1166ac420a5360ad82e80d6c8a2e7.jpgec903d109417508c0c6e12df86e55e93.jpgf86e94f7cb34d2cc5be62da1c924066f.jpg

Opublikowano

Ringi z A5, fajna sprawa :)

Zawsze to o krok bliżej do zderzaka S-LIne :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe lampki na tablice rejestracyjną

a307abcb04b9662b363b0901d0421363.jpg73bef1a84b30f33839a88df327ad82b7.jpg

Opublikowano

Ile za ten zestawik dałeś?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

40€

f8fc64d92bbe4a9a50aff37c201a43c1.jpgab4b07973fa7eef6fff663bcbe8b95e4.jpg00fb1ef6a169dc0d68319299e710bf8a.jpg

Nowe graty na pokładzie. Gwint AP

Opublikowano

Widziałbym tutaj inne koło albo kolor :P

Opublikowano
  • Autor

Dobra dobra już nie podpuszczaj.

Opublikowano

W jakiej cenie dorwałeś te felasy? Sam szukam takowych w dobrej cenie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Akutualizacja foto ;-)

d405caf4a4a984a9386dc84dd394955d.jpg64e8885b50a24554e86bbb26dbe2614b.jpgf3cccc3dfb97cb8ffff6af5b3d5027ca.jpg77f05f1be5fa4d1cf85e28874fb37b30.jpgf6be9daa76a40a3a88b95b54f1244bb9.jpg3977db437d54285580bbdc230a9c24fc.jpg

d661f46800810999c553cbaf915b0d0d.jpg27952ea49c6d3d3f3c45307b88c56a92.jpg

Edytowane przez Moraj87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.