Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]


mravel

Rekomendowane odpowiedzi

Bede mial na lato do sprzedania sprawny i w dobrym stanie set przod/tyl 320/288 (?) Nie pamietam czy w 3.0 TDI jest 288 z tylu czy 280. Kolor jak na zdjeciach czyli zaciski w czerwien. Calosc zakupiona od kolegi Dav’a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mravel napisał:

Bede mial na lato do sprzedania sprawny i w dobrym stanie set przod/tyl 320/288 (?) Nie pamietam czy w 3.0 TDI jest 288 z tylu czy 280. Kolor jak na zdjeciach czyli zaciski w czerwien. Calosc zakupiona od kolegi Dav’a

Tak to wymiary B7 3.0 TDI bo sam takowe mam
320/288

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

auto poszło do Macedonii na strzała i wróciło bez większych niespodzianek. Tylny prawy ręczny się zapiekł tylko i trzeba było walić kluczem by go odblokować (dźwignie). Zatem swap hebli coraz bliżej. Co więcej, po starszej akcji z turbiną i zapieczonej geometrii, gdzie podczas czyszczenia trzeba było odkręcić gruchę, nie do końca (mm różnicy zapewne) grucha wróciła na swoje miejsce i turbo nie dmucha jak powinno. Na horyzoncie więc regeneracja albo jakiś swap. Regeneracja na to samo to średni pomysł, hybryda problem bo nie mają odpowiedniej części gorącej z V-bandem. Wymiana turbiny na większą to znów wizyta w SLG w celu przespawania wydechu. Trzymajcie kciuki aby SLG znalazł dla mnie termin bo wtedy wjedzie coś pod 250KM.

Pytanie

z tyłu heble 288. W wątku o heblach piszą, że wkładając tarcze 300 mogą zostać osłony z 288. Czy to prawda? Druga sprawa -> czy zacisk z T5 na tył pod tarcze z s4 B8 z jarzmami od A6 to jakikolwiek zacisk czy jakiś konkretny? Jakie zaciski z T5 brane są do tego moda?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 15 czerwca umowiony z Fiodorem z 3miasta. Zostawiam auto. Wjedzie GTB2056 i fmic z orurowaniem. Po cichu licze na 240-250KM

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mravel napisał:

na 15 czerwca umowiony z Fioderm z 3miasta. Zostawiam auto. Wjedzie GTB2056 i fmic z orurowaniem. Po cichu licze na 240-250KM

Pompki z blb ogarną 250km bez modyfikacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, monthrey12 napisał:

Pompki z blb ogarną 250km bez modyfikacji? 

Wydaje mi się że może być ciasno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek z RPerformance mowi ze pompki z BLB cisna do 250. Oczywiscie jak masz sprawne. Zatem jest to granica. Zobaczymy na co auto pozwoli, bo rownie dobrze moze skonczyc sie na innym wyniku

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widziałeś :P 1:20 twoje auto ma swoje 5 min ? 

7:15 pokazane korekty ;) 


 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norbashej, nie widzialem tego filmu mimo, ze obserwuje kanal. Dzięki bo od razu sobie zachowam. O wtryskach i korektach mi mówił jak odbierałem auto. Widać że jest dobrze.

Wydaje mi sie ze film jest inny niz oryginal, ktory mogl zostac wrzucony pierwotnie. Widze ze dodano duzo z mojego auta. Auto dziala, bylo w Macedonii i jedyne uwagi w strone warsztatu z mojej strony to to jak poskladali auto pozniej a takze fakt, ze bylem tam 2x po wymianie na poprawki (klima nie dzialala, olej lecial) + fakt przelania oleju.  

Olej w dolocie nie idzie z odmy. 

 

Edytowane przez mravel
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile za komplet hebli 320/288 z mojego auta ->

-oslony przod,
-tarcze nawiercane Rotingera - smietnik, nie ma tematu
-klocki hella pagid - przod smietnik, nie ma tematu
-zaciski i jarzma w kolorze czerwonym,
-dwie rurki miedziane hamulcowe - nunu, trzeba kupic nowe

- tarcze tył Rotingera pełne - stan wg mnie ok
- jarzma i zaciski w kolorze czerwonym - stan ok
- klocki hella pagid - do dokonczenia

Stan b. dobry. Tarcze tyl na jeszcze jeden zestaw klocków. Wszystko proste, nie bije. Jedynie do zrobienia jest dzwigienka recznego w zacisku tylnym lewym bo nie chodzi płynnie. Zapewne trzeba rozebrać, wyczyscic i zalozyc nowa uszczelke z tyłu. Hydrauliczny chodzi legancko. 

Zestaw jak widać do założenia. 

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pytanie - auto poszlo do FMotors w celu wsadzenia GTB2056 plus fmic i orurowanie. 

czy obudowa OEM filtra wystarczy do zabawy pod ww sprezarke?

nie ukrywam ze lapacz powietrza nie jest w oryginale najwiekszy. Nie chce zadnych stozkow czy filtrow sportowych. 
Jakies patenty?

EDIT - cały czas pod górkę. Człowiek chce zostawić wszystko jak wyszedł z fabryki a tu mu wykonawca mówi, że ni chu ja chłodniczki spalin nie podłączy bo mu turbo inaczej nie wejdzie. 

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy

BTW mam do sprzedania CALY set na > 200KM na mojej turbinie z BRD

Turbina z flansza, dwa SMIC, customowa rura laczaca turbo z SMIC, komplet orurowania, kierownice powietrza itd. Calosc p&p do BLB

 

DEF4A015-3AF4-4772-8C86-11F0C565538F.jpeg

1E6ABC62-504C-437C-AB21-54609933C9DD.jpeg

8BF469AB-8CC6-44C7-B145-91CC1E5E343F.jpeg

Edytowane przez mravel
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wykresu bowiem Fiodor nie zrobil auta do piatku tylko w poniedzialek, zas Robert w poniedzialek nie mogl go ogranac. Na 7go lipca jadę do Rogala na program. 
Na pewno lepiej brzmi z uwagi na nowe turbo i ten moj wydech i cos sie odpycha na starym programie. 

Edytowane przez mravel
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za turbawka na sprzedaż?

Pod avf podejdzie czy spawanie kolektora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje stare turbo na sell to turbo z BRD czyli 2.0 tdi 170km robione dla mnie przez Tomka. Nie wiem czy podejdzie do innych silnikow niz BLB bez przerobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...