Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troszkę to trwało, ale już jestem.

Cześć jestem zadra, czasem z4dr4 piszę tak :kox:

oto moje cacko

marka, model - Audi A4 B5 Avant

rok prod. - 1996

silnik 1.9TDI, 110KM

Auto mam od 2,5 miesiąca, zakupione w niemczech

po kupnie

Kierownica, zderzak przedni i dywaniki od S4

Zawieszenie obniżone(TUV)

Wydech: tłumik końcowy zmieniony na sportowy i wycięty kat.

Założony tuning Box(+30km)

klimatronik

3 komplety kół - całosezonowe, zimowe i alusy(na sprzedaż)

teraz

1.profesjonalna folia przyciemniająca firmy LLumar: AT35 (boki), AT20 (klapa)

2.wszystkie szyby z zewnątrz pokryte preparatem hydrofobowym OMBRELLO

3.na lusterkach założona bezbarwna folia chroniąca lakier

4.radio pionieer-ek z USB(rewelka, muza nieskacze jak z płyt) :good:

5.wywalony Tuning BOX

plany

zmiana na seryjne zawieszenie

zmiana na alubuty - wiosna 2009

chiptuning - wiosna 2009

lub całkiem zmiana na A4 b5 po lifcie - wiosna 2009

to by było na tyle

10b9162208cb9789.jpg

095ee0b15518ee2b.jpg

61361741e5ce31be.jpg

957866c49abaa55d.jpg

a07fe4f140d8afbf.jpg

a89380c2fa80d775.jpg[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 23:45_________________________________________________A jeśli się uda z tym coś wykombinować to będzie wygladać tak:

5b1057c57dfba032.jpg

Opublikowano

to ostatnie zdjęcie to już przegięcie, a u ciebie brakuje tylko ładnych Alusiów u będzie OK[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 00:01_________________________________________________jeszcze czarny próg i dokładka tylnego zderzaka w kolor nadwozia

Opublikowano

a ja nie widze zadnych zdjec Oo

Opublikowano

ostatnie foto to porazka :thumbdown:

poszukaj sobie fajnych alusków + lampy przednie soczewki po II lifcie i będzie bajka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, może ostatnie zdjęcie to porażka zwłaszcza że są niepotrzebne gadżety typu "spojlerek" pod przednim zderzakiem, napis Quattro na szybie, ale pamietajcie że to S4 tam widnieje: lusterka i relingi aluminiowe, zderzaki, progi no i "serce" 2.7BiT :naughty:

Co do mojej, to mam tą świadomość nie szpecenia auta tylko "good look" poprostu bez przegięć :przebiegly:

Opublikowano

zdejmij brewki

kup lampy valeo lub depo lub fk

sciemnij przednie szyby

pomaluj progi pod kolor nadwozia oraz tylna dokladke

lub zmien progi i tylny zderzak na s4

kup kolo 17-18 cali

zmien ta wiesniacka galke zmiany biegow na jakas normalna

i bedzie wszystko ok

Opublikowano

Nowak dobrze gada :good: A mi się wydaje że ja to autko kiedyś widziałem na otomoto albo allegro :mysli: Ono chyba było na ori 15'' alu felgach Audi? Poza tym autko ma szansę stać się bolidem marzeń :naughty: O ile nie spierdzielisz tego i zrobisz to z gustem :decayed: Tak jak napisałem na początku, Nowak dobrze gada, jeszcze do tego zmień przedni grill na jakiś Ori np. od Ski? :rolleyes: A i jeszcze co do zmiany zawiasu na seryjny, najlepiej zmień na 1BE czyli ori sport zawias (-20/30). :good:

Opublikowano

bardzo ładny niebieski avancik zresztą coraz więcej niebieskich na forum widze, to ostatnie zdjęcie nawydziwiane jak wstawisz fele ładną to Twój o wiele ładniejszy :good:

Opublikowano

troche taki wiesniacki :gwizdanie:

Opublikowano

skad ten s-lajn toi nei wiem... jak juz to S4 lajn jesli chodzi od front zderzak;p

Opublikowano

Ładniutki kolorek,na Twoim miejscu pomalowałbym dokładkę i progi ewentualnie zmienił tak jak radzą koledzy,zmienił lampki na zespolone do tego ładny felunek i już jest super.

Nie raz widuje oblepionego awanta przesadnie zrobionego tzn na 19 felach obklejony tak jak ten na ostatnim zdjęciu i powiem Ci że przyciąga oczy ale to nie pasuje do audi może opel czy coś ale nie audiana :thumbdown:

Opublikowano

zdejmij brewki

kup lampy valeo lub depo lub fk

pomaluj progi pod kolor nadwozia oraz tylna dokladke

lub zmien progi i tylny zderzak na s4

Zawieszeni zostaw,albo zmień na - 30mm.

ściągnij ta folie z szyb i fele 17 cali i bedzie gut :>

Powodzenia w modach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dokonales wpisu w watku o bialym jastrzebiu:

"Respect kolego, za projekt

Widać ze masz straszne "parcie" na audi - to dobrze, tylko wśród tylu napaleńców na forum może nastąpić depresja po oglądnięciu twoich fotek

Widzę, że mamy podobny gust"

zle widzisz, nie macie podobnych gustow :wink4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

dokonales wpisu w watku o bialym jastrzebiu:

"Respect kolego, za projekt

Widać ze masz straszne "parcie" na audi - to dobrze, tylko wśród tylu napaleńców na forum może nastąpić depresja po oglądnięciu twoich fotek

Widzę, że mamy podobny gust"

zle widzisz, nie macie podobnych gustow :wink4:

:laghing2: :nabijasie::buahaha: A skąd Ty możesz o tym wiedzieć, przecież mnie nawet nie znasz.Poza tym "auto właściciela nie zawsze odwzorowuje jego gust" zwłaszcza przy dzisiejszych czasach gdy aut jest od groma i można je zmieniać jak przysłowiowe "rękawiczki", a moje mam od niedawna :cool1:

Ach a, co do modów w moim aucie to przewiduję dopiero na wiosnę lub zamianę na B5 poliftowe :tongue4:

pozdrawiam

Opublikowano

Brewki :thumbdown:

Grill :thumbdown:

Ostatnie zdjecie :thumbdown:

Ladny kolor :good:

Gratuluje zakupu

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Muskel1.

Brewie już zdjęte.

Grill i cała reszta na wiosnę bo teraz ........ zima idzie :decayed:

Co do ostatniego foto to jest trochę przesadzone jak dla mnie, umieściłem je tylko po to żeby sprowokować dyskusję :wink4:

W następnym tygodniu wymieniam zawiechę bo z tą niską to PORAŻKA. Chaczę prawie na "każdym kroku"

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.