Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co spotkanie dzisiaj ????

Cisza to znaczy że dziś nic niema???

Coś mało chętnych , ja jestem za dzisiejszym spotkaniem

Opublikowano

Chyba sie wszyscy wylamali:/ ja i rafcio27b jestesmy gotowi jak cos

No to mamy 4 osoby

Opublikowano

To gdzie i o której???

Opublikowano

To gdzie i o której???

No ja też jestem gotowy , jak coś to gdzie i o której

Opublikowano

Proponuje dwie lokalizacje: parking Intermarche ul. Sikorskiego albo na stacji PKP na tym nowym parkingu (zatoczce) zaraz przy przejeździe. Co wy na to?

Opublikowano

Proponuje dwie lokalizacje: parking Intermarche ul. Sikorskiego albo na stacji PKP na tym nowym parkingu (zatoczce) zaraz przy przejeździe. Co wy na to?

Jak dla mnie bez różnicy bo i tak nie znam Piotrkowa ale jakoś trafie

Opublikowano

Intermarche ul. Sikorskiego

Opublikowano

spoko. My z rafcio27b będziemy o 20:30-40

Opublikowano

To do zobaczenia

Opublikowano

My juz jestesmy

Opublikowano

I pierwszy spot zaliczony , może coś z tego będzie

Opublikowano

no dokładnie :) liczmy na kolejne spoty. Miejmy nadzieje, że zbierze się jeszcze kilka osób z Piotrkowa i okolic:)

Opublikowano

:hi: co ja tu widzę co ja tu patrze,odbył się spocik beze mnie :(, nie sądziłem że nastąpi to tak szybko,trzeba było jakieś PW skrobnąć kiedy i co jak.No nic następnym razem

Opublikowano

Taki mały spontan wyszedł na szybko , ogólnie coś tam ugadaliśmy i przetarliśmy szlak . Myślę że coś z tego będzie

Opublikowano

Taki mały spontan wyszedł na szybko , ogólnie coś tam ugadaliśmy i przetarliśmy szlak . Myślę że coś z tego będzie

Kiedy kolejny spontan :decayed:

Opublikowano

Taki mały spontan wyszedł na szybko , ogólnie coś tam ugadaliśmy i przetarliśmy szlak . Myślę że coś z tego będzie

Kiedy kolejny spontan :decayed:

pewnie za tydzień , bynajmniej takie plany . Tym razem chyba w Tomaszowie

Opublikowano

Kurde szkoda, ze nie wiedzialem wczesniej... podjechalibysmy 2 autami z kolga :D caly weekend nie wchodzilem na forum bo mialem zapierdziel troche .. kiedy nastepny spontan ?! Musimy sie poznac :kox:

Opublikowano

Kurde szkoda, ze nie wiedzialem wczesniej... podjechalibysmy 2 autami z kolga :D caly weekend nie wchodzilem na forum bo mialem zapierdziel troche .. kiedy nastepny spontan ?! Musimy sie poznac :kox:

Pewnie pod koniec tygodnia albo na weekendzie , zobaczymy za kilka dni co tam sie urodzi

Opublikowano

Bede obserwowal :D

Opublikowano

jeżeli będą jakieś propozycję to ja również jestem chętny na kolejnego spota:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.