Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] My ride 3,0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmmm pozyjemy zobaczymy w tym sezonie juz raczej nie, ale na wiosne może zachaczyć Rogala :> Co do felg szukam czegoś ciekawego

Opublikowano

Słyszałem ze Rogall potrafi naprawdę dużo zdziałać:)JA również będę chciał go odwiedzić jeszcze w tym sezonie :naughty: Więc życzę powodzenia i jak największej ilości koni wyciągnięcia z silnika :>

Opublikowano

Słyszałem ze Rogall potrafi naprawdę dużo zdziałać:)JA również będę chciał go odwiedzić jeszcze w tym sezonie :naughty: Więc życzę powodzenia i jak największej ilości koni wyciągnięcia z silnika :>

ztymi koniami to nie przesadzajmy zbytnio - w granicach rozsadku max!!! :cool1:

Opublikowano

w profilu masz Płońsk/Kraków więc zapraszam do nas na spota , zobaczymy to cudo i porównasz sie z 3.0 po sofcie Cubera :wink4:

Opublikowano

w profilu masz Płońsk/Kraków więc zapraszam do nas na spota , zobaczymy to cudo i porównasz sie z 3.0 po sofcie Cubera :wink4:

na Cubera soft nie ma mocnych:D:D :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak będe autem w krakowie to napewno pojawie sie na spocie :)

Opublikowano

Autko spoko :> Kolor, felga i wypasy. Hmm 3.0 tdi CR? jak tak to dowiedz sie czy miałeś akkcje na koło pasowe, paska wielorowkowego. Dziś miałem okazje wyjmowac pourywane śrubu w Q7 w/w koła w takim silniku jak twoj. Po za tym auto malina :>

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie co byście powiedzieli na takie felgi jakie są tyle ze na czarno je pomalować. Te po sezonie na naszych drogach nadają się już do lekkiej odnowy czy tak czy tak

Opublikowano

zobacz sobie na furę >Młodego< , on ma takie felgi na B6 zrobione w graficie i jest :kox:

Opublikowano

Fura KOX podobna do naszego kolegi z Poznania - fele zostaw srebrne :)

Opublikowano
:good: piękne autko, też mi się taka marzyła....pozazdrościć trafienia takiego modelu :)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Furka niesamowita :notworthy:

A jak się kształtuje spalanie z tym silnikiem ?

Pytam bo przy zmianie modelu na nowszy będę chciał coś z większą pojemnością i być może będzie polowanie na 3.0TDI :naughty:

Opublikowano

Kiedy wpadniesz na spota w Plonsku? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spalanie to w trasie do litrów zazwyczaj miasto około 10-11.

Puki co siedzie w Krk na spotach, w domu będę za dwa tygodnie jak będzie spot to wpadnę :>

Opublikowano

Za 2 tyg ja tez bede w Plonsku, wiec chetnie...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wyborny avancik i to Q :good: :good: :good: daj fotki w środku przy okazji :hi:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 20:56_________________________________________________ale tu by pasowały czarne fele :naughty::kox:

Mówisz masz :> :>

Opublikowano

Szkoda, ze nie grafit :confused4:

Opublikowano

co sie stalo z kolorem felg :thumbdown:

Opublikowano

co sie stalo z kolorem felg :thumbdown:

Myślę że większości będzie się podobały, kolega idzie w Black Devil :evil:

Opublikowano

Fakt grafit byłby :kox: ale nie jest źle, jeszcze tylko czarna obwódka grilla i przód s4/sline i :kox: jak już na całego w czarno to i ściema szybek :naughty: oczekiwać na kolejne foty i mody! pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.