Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] My ride 3,0 TDI


zieluch

Rekomendowane odpowiedzi

co sie stalo z kolorem felg :thumbdown:

Myślę że większości będzie się podobały, kolega idzie w Black Devil :evil:

poki co takie felgi wygladaja jak ze zlomowiska (bez urazy) rozumiem na jakims kilkunastoletnim pordzewialym aucie ale na kilkuletnim i do tego ładnym ? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie stalo z kolorem felg :thumbdown:

Myślę że większości będzie się podobały, kolega idzie w Black Devil :evil:

poki co takie felgi wygladaja jak ze zlomowiska (bez urazy) rozumiem na jakims kilkunastoletnim pordzewialym aucie ale na kilkuletnim i do tego ładnym ? ;(

Wiesz gdyby miał listwy wokół szyb itd to taka zmiana nie pasowała by w ogóle natomiast przy jego czarnulce taki felunek ma uzasadnienie :wink4:

Kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny felunek wyglada slabo, bo opony wygladaja na nim jakby mialy 20lat. Utrzymaj opony zawsze w polysku i idealnej czystosci - zeby jako tako czarna felga wygladala... malo realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny felunek wyglada slabo, bo opony wygladaja na nim jakby mialy 20lat. Utrzymaj opony zawsze w polysku i idealnej czystosci - zeby jako tako czarna felga wygladala... malo realne.

zgadza sie- skoro felgi czarne to po co w ogole aluminiowe drogie o jakims super wzorze ? rownie dobrze moga byc czarne stalowe 18 i wyjdzie na to samo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w skrajnosci... ja lubie ciemne felgi [sam takie mam :evil: ] - ale czarny mat lub lekki polysk nie pasi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w skrajnosci... ja lubie ciemne felgi [sam takie mam :evil: ] - ale czarny mat lub lekki polysk nie pasi :no:

ciemne a czarne to niebo a ziema jak dla mnie tymbardziej jesli mowa o grafitowych lub satynowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny felunek wyglada slabo, bo opony wygladaja na nim jakby mialy 20lat. Utrzymaj opony zawsze w polysku i idealnej czystosci - zeby jako tako czarna felga wygladala... malo realne.

zgadza sie- skoro felgi czarne to po co w ogole aluminiowe drogie o jakims super wzorze ? rownie dobrze moga byc czarne stalowe 18 i wyjdzie na to samo :good:

Zadna stalowa felga tutaj akurat nie wchodzi :>

Olo w gdańsku był ale przejazdem, grila nie ma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no :naughty: chyba się skuszę na zawias z s-line :naughty:

Jak z komfortem jazdy po polskich drogach, bo mam te same felunki ale na seryjnym zawiasie?? i się zastanawiam nad zmianą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu dodałem zdjęcie środka i troche wiecej zdjęć z zewnątrz

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

wkrótce postaram się zrobić jeszcze więcej zdjęc w środku i może juz zdjęcia z pakietem s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie tylko sciemienie felg ale i .. :>

b1.jpg

b2.jpg

Na tą chwilęmam tylko takie dość słabe zdjęcia telefonem nowe zdjęcia wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest kozak... zderzak sline robi swietna robote ;) - nie mniej jednak felgi powinny byc ciut jasniejsze niz czarne jak smoła... :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...