Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] My ride 3,0 TDI


zieluch

Rekomendowane odpowiedzi

zewnętrzenie przypomina mi furę pewnego cfela na tym forum :decayed:

A kolor felg osobiście też mi jakoś nie podchodzi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem całkiem

pasowałoby jeszcze odblask pomalować na czarno i pozbyć sie pomarańcza

Tak jak Patrox

a011c8eae04f4807.jpg

Plus kierunki jakies ciemne.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron poszło pw.

Co do lamp to postaram się zmienic na te z kierunkami białymi, puki co bardziej chodzi mi po głowie tył led

dodana nowa fota :decayed:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:23_________________________________________________Dla porównania wrzucam róznice w zawiasie S line i nie S line.

nonvssline.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluch furke masz :notworthy:

Miron poszło pw.

Co do lamp to postaram się zmienic na te z kierunkami białymi, puki co bardziej chodzi mi po głowie tył led

dodana nowa fota :decayed:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:23_________________________________________________Dla porównania wrzucam róznice w zawiasie S line i nie S line.

nonvssline.jpg

tylnych ledów nie rezaj - wiocha straszna :wink4:

a co do tej foty - nie boisz się stawać tak blisko fury siemiana ? nie wysrało Ci się nic od tego czasu ? jak się z nim kiedyś mijałem to wszystkie kontrolki mi się zaświeciły a co dopiero stać tak blisko dłuższą chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt wiocha nieziemska te lampy :> :>

Jak podjeżdzałem na fisie wyskoczył błąd attention pingwin :tongue4:

i jeszcze fotki nowe:

ja&siemian.jpg

dsc0021po.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowita roznica w wysokosci miedzy zawieszeniem s-line i zwyklym patrzac na te dwa auta :wink4:

Jedna srebrny dobrze widac i jego felunek tez bo czarny to malo co :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył ładnie siadł :> z drugiej strony ten czarny kolor wszystko tuszuje i na srebrnym bardziej odczuwa się tą lukę między kołem a nadkolem.

zieluch ale chyba wiesz dlaczego nie powinno się używać czarnych gumek do bzykania?!

- bo czarny wyszczupla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie. A jak odczucia z jazdy?

Całkowicie inne auto. Wcześniej w wyższym zakresie obrotów porostu nie było mocy a teraz spokojnie do 4tyś jest moc. Poza tym silnik chodzi płynniej moim zdaniem i staje się jeszcze przyjemniejszy w wyprzedzaniu. Znacznie poprawił się również elastyczność. Teraz co prawda jest zimno i czekam na lato letnie koła i cieplejsze powietrze zobaczyć jak auto się zachowuje. Oprócz tego moje wtryskiwacze prawdopodobnie są z wadliwej serii przez co będę musiał postarać się je wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta moc powyżej 4tys. jest fajna. Za każdym razem jak czytam o kolejnych wirusach w 3.0TDI, to zastanawiam się, dlaczego ja jeszcze nie mam. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta moc powyżej 4tys. jest fajna. Za każdym razem jak czytam o kolejnych wirusach w 3.0TDI, to zastanawiam się, dlaczego ja jeszcze nie mam. :disgust:

Trezor powyżej 4tys. to już zmiana biegu ;)

aby nie było OT zajefajny programik! :good: korci mnie bo jechać do Witka na korektę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta moc powyżej 4tys. jest fajna. Za każdym razem jak czytam o kolejnych wirusach w 3.0TDI, to zastanawiam się, dlaczego ja jeszcze nie mam. :disgust:

Trezor powyżej 4tys. to już zmiana biegu ;)

Oj łapiesz mnie za słówka. Każdy wie, że chodziło o "pod 4tys.".;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiałem się nad programem ale teraz nie żałuję nawet trochę. Charakterystyka bliższa silnika benzynowego o co mi właśnie chodziło. Seryjny program mimo że z bonusem to zdecydowanie w niskich obrotach to auto powyżej 3.5 tyś trzeba było zmieniać bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...