Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] My ride 3,0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie się zjawi we Wtorek na spocie bo ostatnio regularnie przyjeżdża :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie we wtorek mnie nie będzie wsumie to nie wiem kiedy bo w wakacje puki co siedzę w domu :tongue4: Ale jak będę w krk to się odezwę :)

Opublikowano

Hm.. dopiero tutaj zajrzałem. Ładna sztuka - gratuluję.

Opublikowano

Teraz to felgi sie za malo blyszcza :polew: :polew:

Opublikowano

świeżo !!!!!

Opublikowano

Zieluch, to ja tez sie w kolejce ustawiam :naughty: flasiunia sie chlodzi hie hie :wink4: Daj znac jak bedziesz w kraku.

Opublikowano

a Ty Dawid PKSem na spota przyjedziesz :naughty::decayed: bierz tą głowice od rafcio206 co Ci Siemian dzięki mnie załatwił :wink4:

Opublikowano

a Ty Dawid PKSem na spota przyjedziesz :naughty::decayed: bierz tą głowice od rafcio206 co Ci Siemian dzięki mnie załatwił :wink4:

No no no :naughty: w poniedzialek z rana mu powiem zeby wyslal ;)

Opublikowano
  • Autor

Dawid pomyslimy :naughty: Felgi własnie takie maja byc :)

Opublikowano

powtarzam sie ... ale... zrób cos z pomaranczami w kloszach. prosimy!!! :wink4::polew:

Opublikowano

Zieluch jeszcze raz graty , superos :good:

Kiedy będziesz w Kraku :naughty:

cabrio :naughty: [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 08:38_________________________________________________Pięknie wyszło :good:

Opublikowano

Polerka mega... ale zeby opon nie nablyszczyc do pelni efektu? :)

Opublikowano

Kawał dobrej roboty :hi: długo ci to zajęło ?

Opublikowano
  • Autor

Polerka mega... ale zeby opon nie nablyszczyc do pelni efektu? :)

Opony już zrobione nie mialem nic na miejscu ciekawego dopiero w domu zrobiłem. Zajęło mi to długo co wynikało też z faktu iż robię to pierwszy raz ale całość około 35 godzin. Niedługo pewnie będzie drugie tylko większe auto do zrobienia zobaczymy ile zajmnie :wink4:

Opublikowano

Nowe fotki świerzo po polerce, w między czasie doszedł tuner TV :rolleyes:

audi.jpg

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

audi4.jpg

audi5.jpg

audi6.jpg

audi7.jpg

niezła fela :naughty: :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Jak tam? Co tam? :)

...w Plonsku sie mijalismy ze 3 tyg temu :)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update

U Pawła w sporttig.pl założyłem nowy wydech od turbo 3" później 2x2.25 tak wygląda

rury.jpg

W krótce postram się umieścic jak to brzmi :tongue4:

Jak do roboty poszedł wydech przy okazji zrobiony został custom cooler. Emblemat s4 prawdopodobnie idzie out zastąpi go s line lub brak emblematu.

coolerj.jpg

Co do coolera zastanawiam się czy nie pójdzie na czarno kosztem strat chłodzenia. Efekt końcowy jest bardzo dobry rdzenia tak bardzo nie widać, dlatego się zastanawiam. Co radzicie ?

Zdjęcia na razie z kalkulatora, jak ogarnę trochę auto i zrobi się cieplej zamieszczę więcej fotek.

Teraz auto czeka korekta u Witka ale puki co fundusze wyczerpane, trzeba trochę poczekać. W między czas ogarnąłem jeszcze olej filtry i akumulator.

Opublikowano

przód jest mega :shocked: czekamy na filmik :hi:

Opublikowano

niczego sobie FMIC :decayed::good:

Opublikowano

nie wiedzialem, ze bedzie taki wielki :decayed:

graty, ja jade w marcu na wydech :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.