Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pewnie muszle popekane i dlatego nie trzyma boostu do końca :P

Akurat K04 RS6 mają to do siebie, że nie pękają w porównaniu do mniejszych suszarek ;)

Opublikowano

To taki żart był , niedługo postaram sie zrobić podobny wynik na mniejszych gwizdkach ;)

Opublikowano
  • Autor

To taki żart był , niedługo postaram sie zrobić podobny wynik na mniejszych gwizdkach ;)

K04 RS4? Jaki setup?

Opublikowano

K03 hybrydy stage 3 ;) chcemy przebic wynik GTO ( 420Ps na k03 hybrid)

Mój setup:

Silnik 2,7 AGB z S4 - nowe panewki, nowe pierścienie, nowe śruby, uszczelki, blok po honowaniu, przerobione tłoki,
- Głowice 2,4 po remoncie
-Kolektor ssący po portingu plus podkładki termo
- Turbiny K03 hybrydy stage 3
- Nowe DP
- Wydech custom środkowy supersprint, końcowe borla
- FMIC
- Wymieniona pompa oleju
- Nowe cewki BERU
- Nowe świece NGK RS4
-Nowe czujniki egt 2x
- Nowe wtryski Siemens Deka 630cc
- Nowe zawory DV aluminiowe na wzór Forge
- Nowa pompa paliwa Bosch 044
- Sprzęgło RS4 + tarcza kevlar
-krótka skrzynia od 3.0 30v

Edytowane przez iceweed

Opublikowano
  • Autor

To jak wyglądają te turbiny? Z czego bebchy? Jakie różnice względem K04? Ciekaw jestem co one będą wstanie wypluć... bo to małe pipki.

Opublikowano

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/905/UwWbn5.jpgrs4 vs stage2 :P


przy stage 3 z muszli zostana gazety prześle foto jak już wrócą wedlug producenta w zaleznosci od stanu turbawek mozna je wzmocnic do 520-540ps i taki hardcore mi strugaja , ja się będę cieszył jak zrobie 420 plus


Pewnie jeszcze pamietasz czasy kiedy sie mowilo ze k04 rs4 nie da rady 400 plus w s4 ;) a teraz tyle na k03 robią

Opublikowano
  • Autor

Hm... nie pamiętam czasów kiedy się nie dało 400+ na K04 RS4 zrobić :P

Możesz podrzucić wykresy aut lub linki do projektów z takimi hybrydami K03? Poza tym umówmy się - takie wynalazki to już ciężko nazwać K03.

Wolałbym kupić nowego Garreta niż kombinowaną K03, ale powodzenia :)

Opublikowano

Mam w domu 2xgt28rs jak chcesz :P


Trzeba digitun o wykres zapytac u nich K03 Hybryd wypluło 420 hp 587 nm

Opublikowano
  • Autor

Po prostu ciekawi mnie jak wygląda taki wykres, na ile mocna jest góra, jak szybko wstaje... Wynik to jedno, a droga to drugie.

Opublikowano

Flyer dzieki hybrydzie zostaje zniwelowany efekt dziury powyzej 6k rpm nawet na hybrydach stage 2 auto ciągnie mocno górą i wstaje niewiele gorzej od seryjnych k03

Opublikowano

Również polecam setup na hybrydach k03. Dobrze zrobiona K03 na hybryde potrafi dmuchać bez zadyszki do samego końca -patrz K03RS2.

Opublikowano

A ja jestem ciekaw ile by wyszło na hamowni zasilane etanolem???

Skoro Bosterowi na etanolu wyszło ponad 500 a na Pb 470 to może i tu byłoby podobnie lub więcej?

Opublikowano

Napewno byłoby wiecej , ale my jezdzimy na codzień ;)

Edytowane przez iceweed

Opublikowano
  • Autor

A ja jestem ciekaw ile by wyszło na hamowni zasilane etanolem???

Skoro Bosterowi na etanolu wyszło ponad 500 a na Pb 470 to może i tu byłoby podobnie lub więcej?

Moje auto to typowe daily, a nie wyścigówka na 1/4, więc jeżdżę na normalnym paliwie. Przy strojeniu były wykresy i na 497PS, ale jest bezpieczne 485PS.

Opublikowano

Flyer, na jakiej skrzyni beigów zostałeś??? pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Oryginalna skrzynia z 2,5TDi. Nic nie ruszałem. Jeździ i ma się dobrze, choć IV bieg po modach lekko wyje ;)

Opublikowano

Szczerze to na tyle kasy wyłożonej to bez szału.... Zobacz jak u nas chlopaki zrobili 2,7 do Niemiec

Mark RS4 V6 2,7 Bi-Turbo 860PS 822NM by www.Digit…:

Opublikowano

Szczerze to na tyle kasy wyłożonej to bez szału.... Zobacz jak u nas chlopaki zrobili 2,7 do Niemiec

Mark RS4 V6 2,7 Bi-Turbo 860PS 822NM by www.Digit…:

czy ty sobie zdajesz sprawę ilu cyfrowa kwota została włożona w to rs4?

Opublikowano

Wiem, dokladnie znam, jechalem. Gdybys potrzebował sie umowic daj znać ;););)

Opublikowano
  • Autor

Znam dobrze ten projekt.

Myślę, że koszt zrobienia 800PS+ to przynajmniej 3x większy budżet niż zrobienie standardowego setupu na K04 RS6 dającego prawie 500PS.

Pomijam fakt, ze 860PS to wynik E85, którego nie zatankujesz tak łatwo w PL, na normalnym paliwie pewnie to auto ma dużo mniej mocy.

p.s. nie ma sensu rozmawiać o budżetach, pisząc o "ładnym B7" miałem na myśli zbudowanie projektu prawie od zera, czyli swap = zakup silnika, remont, modyfikacje, dolot, wydech, caly osprzet etc. Mając wyjściowo 2,7 RS4 trochę inaczej/łatwiej robi się duże moce.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.