Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)


davidlive

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, tego nie da sie uruchomić a nie ukrywam że bardzo by sie przydało, ale skoro Tomek mówił że sie nie da ( a sam ma licznik rs w NIE rs audi ) to chyba faktycznie sie nie da :(

Po co zakładać licznik z RSa do 1.8T ? Podlatuję wiochą, a szkoda bo auto ładne.

Pozdrawiam

troche cie poniosło w tej opinii, emblematy rs4 i grile s4 w klekotach zalatują wiochą do środka nikt nie zagląda a zagary wygladaja prze chooj w porównaniu do serii

Ponosi to co niektórych w wieś-modyfikacjach swoich aut. Co do zegarów "prze chooj" jak określiłeś z RS4 to znajomy posiada piękną niebieską B7 RS4 i auto jest piękne nie ma dwóch zdań. Natomiast zegary poza czarnymi obramowaniami zegarów i znaczkiem RS4 nie różnią się niczym od serii( poza wyskalowaniem), które defakto w zwykłej benzynie czy kopciuchu będzie przekłamywało. Znaczek ferarii na maluchu też pewnie dla kogoś będzie wyglądał przechooj ale czy zbliży malucha do ferarii? Kwitując, o gustach się nie dyskutuje, więc jak kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Natomiast zegary poza czarnymi obramowaniami zegarów i znaczkiem RS4 nie różnią się niczym od serii( poza wyskalowaniem)

Co Ty pierd*** za przeproszeniem, inne sa wskazówki inaczej jest to podświetlone, i inaczej to wszystko sie komponuje.

Zapraszam na oględziny zmienisz zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zegary poza czarnymi obramowaniami zegarów i znaczkiem RS4 nie różnią się niczym od serii( poza wyskalowaniem)

Co Ty pierd*** za przeproszeniem, inne sa wskazówki inaczej jest to podświetlone, i inaczej to wszystko sie komponuje.

Zapraszam na oględziny zmienisz zdanie

Widzę że drażliwy temat. Jak napisałem wcześniej znajomy ma rs4 B7 co jakiś czas da się przejechać więc wiem jak wyglądają.

Rzecz gustu jak już pisałem. Co do komponowania to wspaniale pewnie sie komponuje z 1.8 t lub 1.9 tdi ;) hehe. Hipokryzja sięga zenitu szczególnie jak negujecie znaczki s4 na kopciuchach. Nie napinajcie się tak bo podświetlanie w zegarach wysiądzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam,że licznik z RS4 jest kozak sam mam z s4 i jest więcej różnic jak obramowanie i znaczkiem rs/s dla samego znaczka się go nie montuje :) mod licznika jest na +, więc gościu stwierdzenie, że to wiocha jest nie na miejscu i nie próbuj wmawiać, że to wiocha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:huh:

co ty myślisz że ja się kogoś zdaniem jakoś przejmuje specjalnie, :facepalm:

Wóz jest mój i będę robił z mim co mi sie tylko podoba, doceniam Twoje zdanie ale i Ty wyluzuj, takie pisanie postów i nawet te gify nie oddają tego kto miał co ma myśli.

Mnie tam się bajer podoba i na pewno go nie zmienię.

Słuchaj auto ma się podobać właścicielowi prawda? :wink:



Hipokryzja sięga zenitu szczególnie jak negujecie znaczki s4 na kopciuchach

Znajdź u mnie taka wypowiedź bo nie pamiętam abym coś takiego pisał.

Ale fakt że ja licznika z rs4 nie wkładałem dla napisu ale dla ładnego wyglądu tego licznika, a znaczków na klpe w stylu s/rs nie daje bo to nie jest s albo rs (choć pewnie podobnie jeździ :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:huh:

co ty myślisz że ja się kogoś zdaniem jakoś przejmuje specjalnie, :facepalm:

Wóz jest mój i będę robił z mim co mi sie tylko podoba, doceniam Twoje zdanie ale i Ty wyluzuj, takie pisanie postów i nawet te gify nie oddają tego kto miał co ma myśli.

Mnie tam się bajer podoba i na pewno go nie zmienię.

Słuchaj auto ma się podobać właścicielowi prawda? :wink:

Hipokryzja sięga zenitu szczególnie jak negujecie znaczki s4 na kopciuchach

Znajdź u mnie taka wypowiedź bo nie pamiętam abym coś takiego pisał.

Ale fakt że ja licznika z rs4 nie wkładałem dla napisu ale dla ładnego wyglądu tego licznika, a znaczków na klpe w stylu s/rs nie daje bo to nie jest s albo rs (choć pewnie podobnie jeździ :decayed: )

Jak już wyżej napisałeś najważniejsze że właściciel jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka zayebista a ten licznik dodaje jej smaczku we wnętrzu ;) powodzenia życze będę zaglądał

Uwierz że gdyby tylko czas pozwolił (bo kasa jest) to juz dawno by była "zayebista" furka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupuj, serce i tak do Ciebie :wink:

Po Q jadę pięknym już Ci znanym Renaultem Masterem :wink:

Do auta zakupiłem na tył drążek od rs4, poszły zamówienia na wydech, icka pompe wtryski i mase innych gratów :banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tego nie da sie uruchomić a nie ukrywam że bardzo by sie przydało, ale skoro Tomek mówił że sie nie da ( a sam ma licznik rs w NIE rs audi ) to chyba faktycznie sie nie da :(

Co to za pieprzenie?? temperatura oleju normalnie działa,

Wsadzić licznik to każdy umie, ale ustawić to już macie problem, przynajmniej nie gadajcie głupot.

co do wydechu.. co to za piep.... o jakims przelcocie? dla koników, ile masz tych koników??? bo 500 napewno nie, układ się liczy, dobiera przekroje, zestraja i jezdzi.... nie ma tutaj mowy o jakims przelocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FBI to daj kontakt do kogoś kto mi ogarnie ta temp.

A co do wydechu to na teraz nic je robię, dopiero może w przyszłości.

Wydechy końcowe już mam przeloty i do tego coś trzeba zrobić.

Odezwij się na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mi je zakładał i twierdzi że w "starym" 1.8t i w sumie 2.7 też ten mod nie zadziała

Edytowane przez davidlive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż foto jak wygląda licznik u Ciebie w aucie :) i jak wygląda jak jest podświetlany :) bardzo mnie to ciekawi :)

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid chcesz nierdzewnego TIPa na 3" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...