Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zagieta rurka klimy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Czy zagieta rurka klimy przy sprezarce bedzie miala wplyw na slabe chlodzenie.?

Opublikowano

Jeśli małe zagięcie i oczywiście jest szczelność to będzie pracować bez problemu.

Opublikowano
  • Autor

zagieci jest znaczne ale przeplyw jest jakis tam.Klama nabijana byla w lipcu,a teraz jak wlaczylem ja to nie daje zimnem tak jak kiedys.

Opublikowano

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :)

Opublikowano
  • Autor

Tak .Tylko nie mam pojecia czy to zagiecice bylo.Zona porusz sie tym samochodem ,wiec moze gdzies zachaczyla..Najlepiej wymienie przewod

Opublikowano

To że słabiej daje to może być spowodowane inną usterką. Sprawdź szczelność układu i ilość czynnika.

Opublikowano

jak masz małą ilość odczynnika to osłabi się klima.jak miałem 400g to temp z nawiewu miałem 7,3C a po nabiciu 750g 3,1C

Opublikowano

Ile czynnika powinno być w b7 2.0 tdi. 600 czy 800? Różne opinie słyszałem?

Opublikowano

ja w b5 mam na klapie napisane wszystko odnośnie klimy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podepnę się pod temat. Też mam zagiętą rurkę (wąż sprężarka-chłodnica) i rozglądam się za nowym wężem. Na allegro używki są w cenie nowych... wtf? Który lepiej kupić?

Opublikowano

Podepnę się pod temat. Też mam zagiętą rurkę (wąż sprężarka-chłodnica) i rozglądam się za nowym wężem. Na allegro używki są w cenie nowych... wtf? Który lepiej kupić?

Kup nową , jeżeli chodzi o zagięcie to jezeli temperatura przed jak i za zagieciem jest taka samo to nie ma sie co martwić.... co innego jak za zagieciem bedzie chłodniejsza ... to znak ze zagiecie działa jak dysza rozprężna i czynnik jest rozprężany nie tam gdzie trzeba

Opublikowano

W okolicy zagięcia jest nieszczelność - to powód wymiany. Zagięcie miałem przez x lat i nigdy nie miałem problemów przez to problemów.

A pytam bo byłem u gościa, który zakuwa węże i zaproponował kupno samych używanych końcówek (rurki + nakrętki) za ok 50-60 zł i zakucie nowego węża za 80 zł. Suma sumarum raczej mija się z celem skoro nówka z 24m GW można mieć za stówkę.

Mowa np. o tym: LINK

Opublikowano

W okolicy zagięcia jest nieszczelność - to powód wymiany. Zagięcie miałem przez x lat i nigdy nie miałem problemów przez to problemów.

A pytam bo byłem u gościa, który zakuwa węże i zaproponował kupno samych używanych końcówek (rurki + nakrętki) za ok 50-60 zł i zakucie nowego węża za 80 zł. Suma sumarum raczej mija się z celem skoro nówka z 24m GW można mieć za stówkę.

Mowa np. o tym: LINK

Takie własnie montuje i śmigają

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.