Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja krwawica (B8)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:
Jako że jutro jest moja rocznica ,postanowiłem się zaprezentować w końcu :)
Auto kupione rok temu z przebiegiem 196 tyś. sprowadzone z Niemiec .
Krótko z wyposażeniem :
Silnik:2.0 TDI 136 km CABG
Lakier:LZ7L
Wyposażenie:

E0A = Akcja specjalna-brak
1KW = Hamulce tarczowe tył
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
TH3 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0 l litera kodowa
2ZQ = Kierownica wielofunkc. do poduszki bezp.
7Q2 = Radio z nawigacjĄ
3L3 = Siedzenia normalne przod
1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego
7MB = Koncepcja spalin:
J0Z = Akumulator
3NZ = Oparcie tylne dzielone
CD6 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx16h2 et40
4UE = Lewo/prawo
1LT = Hamulce tarczowe przod
8GU = Alternator
8BD = Lampy reflektorow swatlo zolte
8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,
5MA = Wkłady ozdobne
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym
9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów
4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy
3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej
Q1A = Siedzenia normalne
5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52
1AS = Elektroniczny program stabilizujĄcy
7X1 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu
0YF = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 1245-1299kg
X2A = National sales program belgium
8Z5 = Chlodnica wody
2K1 = Zderzak wzmocniony
4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.
5RU = Lusterko wsteczne zew.z wiekszym.zwierc.(konvex)
1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe
0JG = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1329-1428kg
1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.
D94 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0 l
5D7 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym 868mhz
4GF = Szkło atermiczne (zielone)


Do zrobienia 2016:

-S-line zewnętrzny

-s-line wewnętrzny
Reszta wyjdzie w praniu :D

Zrobione :
-Siedziska skórzane,podgrzewane
-Boczki przełożone pod kolor foteli + skórzane podłokietniki
-Program http://postimg.org/image/foq0x8m2v/
-Światła Ledowe tył

-Lampy przednie Ledowe (bixenony skrętne)
-Oświetlenie 1QQ
-Kierownica 3-ramienna

-Przód s-line + grill RS look

-Zawieszenie gwintowane AP

-Felgi OEMS IFG10 19" 8,5J ET32 +9,5J ET38

Chyba tyle na razie

Foty:
SAM0543JP_wwhhsnw.jpg
SAM0546JP_wwhhseq.jpg
SAM0547JP_wwhhswp.jpg
SAM0549JP_wwhhswh.jpg
SAM0550JP_wwhhsww.jpg
SAM0553JP_wwhhssp.jpg
SAM0556JP_wwhhssr.jpg
SAM0557JP_wwhhssn.jpg
SAM0560JP_wwhhssq.jpg
SAM0563JP_wwhhsah.jpg
Chce jeszcze podziękować wszystkim którzy mi pomagali w tworzeniu,poznawaniu i upiększaniu mojego autka .Serdecznie dziękuję :)

Edytowane przez deafca

Opublikowano

Zmiany na duży plus :wink: o jakich felgach myślisz ?

Opublikowano
  • Autor

Myślę nad 19-tkami z odpowiednim wzorem

Opublikowano

Ładnie, jak się rozpędzisz to jeszcze parę rzeczy wyrezasz :wink:

Powodzenia w modach i bezawaryjności :)

Opublikowano

fajne

gratulacje

Opublikowano

No i sedanik :) Bardzo ciekawie się zapowiada :).


Rączki miałeś przez kogoś szyte, czy to fabryka ?

Ja bym tam widział dekory jasne drewienko prążkowane no ale wiadomo każdy ma swój własny pomysł na wnętrze.

Opublikowano
  • Autor

Nie,dałem do obszycia .Jeśli o dekory to poszukuje w jasne drzewo cały komplecik .

Opublikowano

A możesz się pochwalic ile dałes za obszycie ?

Opublikowano
  • Autor

Coś koło 150 zł

Opublikowano

to nie drogo, ale szwy to mogli się lepiej postarać :facepalm:

Opublikowano

Widzę te silniki też dobrze wyszły +11KM :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj odebrałem autko na nowym gwincie .Jest to nowy AP :banan: ,przyjechał do mnie prosto z Niemiec (Dzięki H4mm3R-owi).Jak na razie tak to wygląda .Będą koła bd może ciut niżej , się zobaczy . :)

SAM0648JP_wwsxwqr.jpg

SAM0649JP_wwsxspp.jpg

Edytowane przez deafca

Opublikowano

Oj będą będą :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Napewno wpadnie nowe koło .Zastanawiam się jeszcze nad wzorem , i czy ori :decayed:


Wczoraj przywiozłem ,a dzisiaj mała przymiarka .Narazie tak to wygląda . 19 et 38, 8,5J przód ,tył 9,5J

SAM0677JP_wsqrnwe.jpg

SAM0675JP_wsqrnsh.jpg

Teraz czekać na opony :)







No i w końcu oponki przyszły :banan: Foty na szybko :

SAM0725JP_waaeqas.jpg

SAM0727JP_waaeqqq.jpg

Edytowane przez deafca

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kawał dobrej furki, dawaj ją tylko troche niżej ;) jakie tam masz opony naciągnięte na tym? aa i pozdr SPS :P

Opublikowano

gratki furki. fela ładnie pasuje do sedana, szkoda że nie brałeś 20" . w naszej okolicy robi się bardzo popularny wzór :grin: :grin: :grin: :grin: śmiali się tutaj z rotora :naughty::kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kawał dobrej furki, dawaj ją tylko troche niżej jakie tam masz opony naciągnięte na tym? aa i pozdr SPS

Chciałbym ale nimogę , tam gdzie jeżdżę są potworne dziurska i studzieńki .Tak już lekko przycieram przodem .

gratki furki. fela ładnie pasuje do sedana, szkoda że nie brałeś 20" . w naszej okolicy robi się bardzo popularny wzór śmiali się tutaj z rotora

Teraz tak patrząc też żałuje ,no ale 19 też ujdą .Co poradzę ze akurat ten wzór do mnie przemawiał :)

Opublikowano

gratki furki. fela ładnie pasuje do sedana, szkoda że nie brałeś 20" . w naszej okolicy robi się bardzo popularny wzór śmiali się tutaj z rotora

Teraz tak patrząc też żałuje ,no ale 19 też ujdą .Co poradzę ze akurat ten wzór do mnie przemawiał :)

jest dobrze. a grunt, że Tobie sie chłopie podoba. w końcu robisz autko pod siebie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na kolejny modzik ,pora na zrobienie przodu .Jest grubo po 10 wiec można poszaleć :grin:

1 paczuszka przyszła od kolegi WRC ,serdeczne dzięki za graty :decayed:

SAM0835JP_spahqxx.jpg

Dzisiaj przyszłą mi paczuszka ze zderzakiem s-line ,zderzak oczywiście do malowania pod kolorek

201509187_spqpaqa.jpg


Dzisiaj bixy przyszły ,oczywiście nie pożałowałem kasy i kupiłem skrętne :lol: .I dorwałem lotkę od niby S4 do zderzaka .

SAM0837JP_shphxwp.jpg

Edytowane przez deafca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.