Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny bandyta 1.8tq ajl


koszykj

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, szczerze mówiąc nie przyglądałem się jakoś specjalnie jak inni ludzie przedstawiają swoje samochody, najpierw sam to zrobię a potem zobaczę jak inni to robią. Dziś przedstawiam Wam moje a4 b5, samochód mam koło półtorej roku, kupiłem go od brata, wcześniej był sprowadzony, ogólnie stan jego moge smiało ocenić na bardzo dobry blacharski jak i techniczny, narazie jest seryjne 1.8t ajl 180km. Jest powoli przygotowywane (sukcesywnie) pod zrobienie większej mocy - w zamyśle jest koło 250km na 2 mapach (jednej seryjnej i jedna 250km). Mój brat wczesniej zamontował tam procedure startu ale niestety w decie coś się pokićkało i muszę to ogarnąć. Narazie jest przerobiony układ wydechowy - strumienica za turbo, końcowy wycięty, środkowy wspawany przelotowy i muszę przyznać, że daje to efekt dźwiękowy świetny ale końcówka jest ucięta - samotna i będzie trzeba coś z tym zrobić. Dodatkowo jest zrobiony dv dający ładny świst - oczywiście w modyfikacjach wejdzie coś co będzie wytrzymywało więcej niż seryjne ciśnienie). Dlaczego czarny bandyta? A dlatego, że ma taki kolor a do tego stoi na czarnej stali z dystansem 2cm, do tego przyciemnione szyby i wyrzucona tylna wycieraczka co daje dość "bandycki" look. Miałem kiedyś 'faze' na czarne ringi również ale nie dało to zbyt fajnego efektu moim zdaniem i powrócilem do chromu. Na to lato planuje 18-stki, oczywiście czarne. Zawieszenie seryjne 1be. Troche koza, ale mimo tego mi się podoba. Kupiłem zderzak z eski, będę malował i za niedługo wrzucał.

Polecam przeczytać to co wyżej ale w dużym skrócie:

Jest:
- seria 1.8t quattro ajl 180km

- wersja poliftowa, zderzaki i wszystko ori

- xenon bajera

- czarna skóra w środku, 'wypierdziany fotel', drewno

- z tyłu światła ledowe kierunków i stopu (aktualnie nieaktywne - zwykłe, bo musze przelutować płytkę) i podświetlenia tablicy
- wyrzucona wycieraczka z tyłu i przyciemnione szyby

- zawieszenie seria 1be

- felgi 15' z dystansem 20mm

- strumienica za turbem, środkowy tłumik wymieniony na przelotowy, końcowy wycięty

- zawór dv

Plany:

- dbanie o samochód :>
- fmic

- turbo hybryda - jeszcze nie wiem jakie dokładnie, zobaczymy co wyjdzie w praniu

- większe wtryski

- mocniejszy zawór upustowy

- 2 mapy - jedna seryjna 180km, druga 250km - na nowej turbosprężarce oczywiście

- przywrócenie procedury startu

- felgi 18 cali, czarne

- przedni zderzak s4

- malowanie bocznych tylnych drzwi, które mi zarysował niezbyt miły człek

- zaszycie 'wypierdzianego' fotela, lub obszycie obu środków foteli na brązowo (jeszcze nie przesądzone)

- możliwe, że mocniejsze sprzęgło

I wiele innych, jak czegoś zapomniałem to będę uzupełniał.

Zdjęcia środka dodam za jakiś czas, bo aktualnie robie przy aucie i siedzą w nim też czasem narzędzia na dywanikach i takich tam.

20150320171343.jpg
20150320163859.jpg

2014-05-30_190128.jpg

20150320171357.jpg

20150320171350.jpg

Edytowane przez koszykj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko zadbane, quattro więc podniesienie mocy jak najbardziej na miejscu. Lustro, buty w wojsku tak mi się błyszczały. Gratuluję zakupu, wydech do ogarnięcia. Mile wspominam Bielsko

Edytowane przez xsebo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, fele nie zlewaja sie bo sa matowe, dlatego to robi całkiem niezłą robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...