Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kod błędu 1366


Jacek78

Rekomendowane odpowiedzi

A4 b5 1.8 lpg Avant. Witam kolegów mam mianowicie taką sprawę chodzi mi o usunięcie błędu - kod (1366 opened via crash signal) jest to błąd w centralnym zamku dodam że w air-bagu błędów nie ma, kontrolka gaśnie. Błąd jest odczytywany VW-Toolem 2.0.9. Samochód mam pół roku i u mnie nic się nie wydarzyło, a błąd ten się objawia tak - że co jakiś czas podczas odpalania auta zapalają mi się lampki oświetlenia wnętrza samochodu. Żeby zgasić je muszę wykonać kombinację przyciskami centralnego na kluczyku, podczas pracy już silnika guzik zamykania(drzwi nie zamykają się) i otwierania na kluczyku. Wtedy oświetlenie gaśnie. Dodam że podczas wciskania kluczyka pompka pracuje bo ją słychać.

Moje pytanie czy faktycznie mogę to jakoś usunąć czy nie? VW-Tool nie daje rady. Może coś innego?

Dziękuje za odpowiedzi i doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz usunąć Vagiem

Ten błąd się pojawia w momencie kiedy robiony jest test wykonawczy komponentów.

Został zrobiony test otwarcia zamków podczas wypadku czy się otworzą i jednocześnie zapisał się błąd - to normalne podczas robienia testów elementów wykonawczych.

Możesz to skasować i nie powróci.

Chyba że faktycznie coś było wcześniej ale nie sadzę ten błąd jest raczej od testu.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie zrobiłem tak jak napisał kolega Robero321 wszedłem Vagiem Com 208.1 w kody błędów i wykasowałem ale o dziwo błąd za chwile powrócił, co może jeszcze być nie tak i co oznacza że sygnał jest otwarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na którym zamku ? - które drzwi?

Obstawiam że coś jest nie tak z zamkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zamek to nie jest podawane widnieje tylko błąd 1366. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też chyba muszę zrobić, tylko ten VCDS to tylko lata na oryginalnych interach. Muszę się udać gdzieś do jakiegoś serwisu co to mają no i zapłacić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy są gdzieś w twojej okolicy spoty i zapytaj na pewno ktoś będzie miał Vaga lub Vcdsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - jak coś się dowiem to dam znać, czy udało mi się to wykasować i czy było coś jeszcze tam grane dziwnego. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki błąd jak uległa uszkodzeniu łopatka w wirniku od centralnego zamka.jak pompka długo pracowała od razu pojawiał się błąd 1366 i 1367-po naprawie pomki wszystko było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...