Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO


enzo83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Po kliku latach przygód z A4 b5(miałem 5 sztuk :))przyszła kolej na coś większego.Wybór był oczywisty-Audi A6 C5.Po obejrzeniu kliku sztuk


udało się znaleźć coś sensownego tj.A6 C5 1.8 Turbo 98 rok.Wyposażenie seryjne,ale jak na A6 przystało całkiem przyjemne ;)


W miarę użytkowania będę rezał babcię,tak aby satysfakcjonowała mnie w 100% i cieszyła każdym przejechanym kilometrem :decayed:


Póki co zdążyłem ogarnąć:rozpórka dolna z kwasówki,oleje i filtry,zegar Turbo Boost(VDO look),felgi 19" rs6 c5 z oponami 235/35/19 oraz


instalacje LPG :wink: (ekonomia przede wszystkim).


Co do planów to na pewno:obniżyć troszkę zawieszenie,bo teraz koza na maksa :kwasny: zwiększyć moc przynajmniej na 180PS itd,itp.


Wszelkie zmiany,modyfikację będę prezentował na forum.


Zdjęcia dodam jutro,bo póki co nie mam żadnego :facepalm:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było ociągania się :) Audiczka dostała nowe turbo,bo stare już niestety słabo dmuchało.Teraz już wszystko chula,aż miło ;)Dodatkowo wpadły tylne lampy od polifta :naughty:

Kilka fotek jak wygląda na dzień dzisiejszy.Niestety ostatnio złapałem sarnę,na szczęście obyło się bez większych szkód(lewy reflektor,wgnieciony błotnik,wypięta dokładka zderzaka-widać troszkę na 1 i 2 zdjęciu)

b5a5bf41312d3952m.jpg

31fda549263bd9a2m.jpg

969df6393a8292d8m.jpg

5acfc937265786eem.jpg

ad4861475482a69bm.jpg

5748e58f8485b1e0m.jpg

Następne co wpadnie to jakaś gleba,bo teraz to taki ALLROAD :facepalm:

Edytowane przez enzo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C5 na tej feldze robi robote :) Ale musi kucnąć :)

Wiem,wiem!Na pewno będzie niżej :wink: zastanawiam się tylko pomiędzy gwintem,a kitem,bo nie chciałbym stracić zbyt dużo komfortu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego co kupisz... Kolega ma b7 s-line wrzucił nówkę bilstein i mówi że komfort większy :)


U siebie mam czerwone eibach-y na seryjnym amorku (w wyposażeniu mam komfort ) i jak dla mnie jest za miękko. Tylko tyle że ja lubie jak jest sztywno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi-fakt, świetnie pasują. Kolor jak i mój ;-) Turbine jakąś inna modziłeś czy standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi-fakt, świetnie pasują. Kolor jak i mój ;-) Turbine jakąś inna modziłeś czy standard?

Turbina standard,ale i tak niebo a ziemia do tego co było :decayed: Stara dmuchała max.0.3 bara(obudowa od strony gorącej cała popękana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że widziałem Cię na rondzie w Ocy :wink: robi wrażenie na żywo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że widziałem Cię na rondzie w Ocy :wink: robi wrażenie na żywo :decayed:

Dzięki kolego za dobre słowo :) póki co czaje się na obniżenie zawiechy,ale waham się pomiędzy gwintem FK a zestawem amorków 1BE+sprężyny -40mm HR-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że widziałem Cię na rondzie w Ocy :wink: robi wrażenie na żywo :decayed:

Dzięki kolego za dobre słowo :) póki co czaje się na obniżenie zawiechy,ale waham się pomiędzy gwintem FK a zestawem amorków 1BE+sprężyny -40mm HR-a.
Ja oczywiście gwint :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :) Długo mnie tu nie było,ale coś tam udało się ogarnąć przy Audiczce.W końcu wpadł jednak gwint FK-teraz już jakoś to wygląda :banan:

Poza tym założyłem nowe tarcze i klocki na przód i pomalowałem ramkę grilla w czarny połysk.W środku udało się ogarnąć konsolę 2 din i pomalować dekory w Piano Black.Dodatkowo zamontowałem gałkę zmiany biegów s-line.poniżej kilka fotek jak Audi prezentuje się na dziś.

93f7f0a5c0ba549agen.jpg

a59229d94e0157ecgen.jpg

6eedda371d7f9694gen.jpg

Edytowane przez enzo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna przyjacielu! :)) mam przyjemnosc ogladania na zywo! Czekamy na finał projektu A4 b6 by Enzo & MvB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna przyjacielu! :)) mam przyjemnosc ogladania na zywo! Czekamy na finał projektu A4 b6 by Enzo & MvB

Dzięki Ziom!No do finału jeszcze troszkę brakuje,ale już siedzi bardzo ładnie:)Całkiem inna fura:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie sprawuje 1.8T? Nie za mala jednostka do takiej budy?

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie sprawuje 1.8T? Nie za mala jednostka do takiej budy?

Wysłane z mojego GT-I9505

Silnik śmiga bez problemu,ale rzeczywiście 150 KM troszkę mało jak na tę budę i w dodatku na 19".Dlatego planuje wrzucić przynajmniej jakiś downpipe,wkładkę K&N i może uda się zrobić program na zdrowe 180KM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem szukac takiej w 2.8 z Q ewentualnie kupic z uszkodzonym 2.5 tdi i wrzucac tam 3.0 cduc ;)

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem szukac takiej w 2.8 z Q ewentualnie kupic z uszkodzonym 2.5 tdi i wrzucac tam 3.0 cduc ;)

Wysłane z mojego GT-I9505

Wszystko kwestia kasy:)z 2.8 za wiele mocy więcej już nie wyciśniesz,a z 1.8T przy stosunkowo niewielkim wkładzie finansowym uzyskasz 200 i więcej KM:)

No chyba,że faktycznie 3.0 wrzucisz:),ale to znów sporo kasy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...