Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ A4 1.9 TDI AHU] jakie świece żarowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem przed wymianą świec żarowych i po odwiedzeniu serwisu aukcyjnego Allegro zorientowałem się ,że mogę zakupić świece firmy BOSCH w cenie 20 zł/szt, oraz w podobnej cenie firmy BERU. Które świece są lepsze jakościowo i czy te Bosch'a to są orginalne ponieważ różnica w cenie pomiędzy lokalnym dilerem jest znacząca 44 zł/szt. Sprzedawca z allegro twierdzi,że sa orginalne jednak to mnie zbyt nie przekonuje bo juz kupiłem kiedyś podróbke wiertarki BOSCH.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-03-2007, 09:32 ]

temat dodany do FAQ

Opublikowano

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane

osobiście polecałbym NGK lub Beru :621:

w Boscha jakos nie wierzę

Opublikowano

Beru,Bosch ... jedno i drugie jest dobre .....

Opublikowano

ja bym postawił na BERU , kupiłem kiedyś FEBI i wydaje mi sie że niegrzeja tak jak beru

Opublikowano

ja wsadziłem BERU, jak narazie nie moge narzekac.....ale i za bardzo nie było mozliwosci ich sprawdzic tej zimy...

Opublikowano
  • Autor

Zdecydowałem się jednak na zakup w sklepie a nie na Allegro i zakupiłem ISKRY w cenie 27,5 zł za sztukę. Zmieniłem sam - bardzo prosta sprawa. Okazało się ,że wszystkie stare BOSH były uszkodzone. Za rok załorzę BERU. Pozdrawiam.

Opublikowano

iskra to kasa wywalona

miejmy nadzieje że wystarczą do następnej zimy

Opublikowano

ja wsadziłem właśnie NGK. Drogo bo 32 zeta sztuka - allegro niby po 20-25 można mieć Beru, ale nie miałem czasu i ochoty na wysyłki ;)

Wcześniej były Boshe - okazało sie że 3 są wywalone.

Auto przy 2 stopniach zapaliło, ale przez chwilę szarpało i dymiło jak smok, potem już mniej szarpało - dalej dymiło ;).

Teraz w sobotę zobacze na ile to pomogło - jak nie zamarznę :).

Opublikowano

Jak miałem AJM'a też kupiłem NGK, mimo że według katalogu zamienniki nie pasowały, źle leżały kapturki z kablami i w końcu założyłem Bosch'a.

Opublikowano

Mi padły wszystkie a miałem BERU, więc kupiłem BERU 30zł sztuka. Zobaczymy co będzie... :a4fan:

Opublikowano

swiece powinno sie zmieniac raz na rok .... koszt zaden a wiadomo ze furka bedzie zdrowa na zime .... :twisted:

Opublikowano

Z Boschem pojawiły się swego czasu problemy z uwagi na podróby ... polecam podjechać do stacji "Serwis BOSCH" i tam zakupić świeczki będą pewne. Jeśli nie to NGK lub Beru.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja troche siedze w częściach b o je sprzedaje i powiem wam że ISKRY słoweńskie bardzo dobrze sie spisują a są tańsze od Boscha czy NGK. A z Boschem to różnie to bywa Iskra kosztuje do TDI 25zł sztuka

  • 2 lata później...
Opublikowano
Opublikowano

Właśnie założyłem parę dni temu z tego linku co padałeś i jest ok wszystkie miałem spalone a jak sprawdzić to wiesz pewnie :) w sklepie za te same krzyczą 36 zł za szt mogę polecić tego allegrowicza wszystko sprawnie i szybko

Opublikowano

Dziś sprawdzałem swoje świeczki żarówką. Wychodzi że są wszystkie sprawne. Miałem w planie wymienić wszystkie a teraz jestem w kropce. Wymieniać czy nie? Czy świece żarowe po pewnym czasie użytkowania tracą swoje właściwości grzewcze? Audiolka zapala tak jakby "twardo" ,mocno silnikiem zatrzęsie, ale odpala za pierwszym bujnięciem rozrusznika. Sprawdzałem vagiem kąt wtrysku mam ok 57. Może to jest przyczyna tego twardego pierwszego rozruchu czy świeczki nie mają już odpowiedniej rezystancji i gorzej grzeją? Z góry dzieki za odpowiedzi. :)

Opublikowano

Właśnie założyłem parę dni temu z tego linku co padałeś i jest ok wszystkie miałem spalone a jak sprawdzić to wiesz pewnie :) w sklepie za te same krzyczą 36 zł za szt mogę polecić tego allegrowicza wszystko sprawnie i szybko

Beru czy bosch kupowałeś ?

Opublikowano

Jeśli są sprawne to po co wymieniać i pakować się w koszta :)[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 10:25_________________________________________________Beru tak jak mam oryginalnie :) Powiem że bałem się troszkę wykrecać czytałem na forum że potrafią się ukręcić ale delikatnie i poszło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.