Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Rolety do tylnych szyb bocznych - gdzie można kupić?


KmK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może kupował boczne rolety na tylne okna ?

W aso taki wynalazek ~400 zł :disgust:

Przydatne dla dziecka w foteliku, a takie na przylepach wyglądaja tragicznie :disgust:

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może kupował boczne rolety na tylne okna ?

W aso taki wynalazek ~400 zł :disgust:

Przydatne dla dziecka w foteliku, a takie na przylepach wyglądaja tragicznie :disgust:

Pozdrawiam :>

do tego kup sobie jeszcze boczek na drzwi i haczyk zeby ta rolete o cos zaczepic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chętnie, tylko gdzie ?

taki cały zestaw właśnie jest wyceniany na ok 400 zł.

400 zl za kompletne boczki na drzwi z roletami i haczykami to bardzo malo w aso :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letallec

400 PLN to dobra cena

coś mi się wydaje niska, choćmoże w przypadku gdy boczki nie są skórzane... :mysli: poszukam w ETCE...[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 11:54_________________________________________________Już mam - sama roleta w ASO kosztuje ~700 zł sztuka a jeden boczek materiałowy ~1100 zł (skórzany ~1400 zł) więc nie wiem skąd te 400 zł za komplet na jedną stronę ?? jak masz kogoś kto za tyle Ci załatwi to bierz bez zastanowienia... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zupełnie nie zrozumieliśmy :gwizdanie:

pewnie pokrętnie wyjaśniłem o co mi chodzi :kox:

roleta wysuwana do góry, mocowana "na wierzchu" z czymś w rodzaju zwijacza, na górze haczyk do którego się zaczepia i tyle.

Przynajmniej tak to wyglądało na monitorze w aso i podobnie było tłumaczone przez obsługę :>

tak więc to chyba taki półśrodek jest, jak wnioskuje na podstawie tego co mówicie :gwizdanie:

no i za taką byle roletę 400 zł wydawało mi się sporo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zamawianiu nowego auta mozna zamowic takie rolety i sa one ladnie wpasowane w boczki drzwi.

Natomiast to o czym kolega pisze to : owszem mozna zamowic w aso ale nie sa to oryginalne czesci. Jest nawet adnotacja do tego na stronie audi. Poprostu dokrecaja takie "uniwersalne" rolety. Mysle ze zepsuje to wyglad auta. Ja zrezygnowalem hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zamawianiu nowego auta mozna zamowic takie rolety i sa one ladnie wpasowane w boczki drzwi.

Natomiast to o czym kolega pisze to : owszem mozna zamowic w aso ale nie sa to oryginalne czesci. Jest nawet adnotacja do tego na stronie audi. Poprostu dokrecaja takie "uniwersalne" rolety. Mysle ze zepsuje to wyglad auta. Ja zrezygnowalem hehe :)

zepsuje wyglad wnetrza to deliktanie powiedziane :polew: niechcialbym tego wiedziec na zywo :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy pisza , walnij scieme zalatwisz dwie sprawy za jednym razem :D nie bedzie w srodku razic a i wyglad autka sie poprawie :) a jak nie to łap za tel i dzwoń po gościach co maja czesci do b7 bo nie wszstkie czesci wystawiaja na allegro a akurat takie boczki na tyl beda miec.

np. ten gosc ma ang na czesci :

http://allegro.pl/item486370789_audi_a4_05_07r_anglik_na_czesci_tyl_karoseri.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszelkie podpowiedzi, bardziej skłaniał bym się w kierunku rolet, już widziałem jak powinno to wygladać, to co mnie proponowano, zdecydowanie odpada :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac sa to rolety do Audi 00-04 a tutaj jest inny model, czy szyba tylnia i boczne sa takie same ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...