Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ASN- jakie tlumiki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej! Pozbyłem się katalizatorow lecz niestety dźwięk z wydechu przypomina ten który wydawał stary polonez, wiec moje pytanie brzmi - jakie tlumiki końcowe założyć? Magnaflow Street series, czy może coś z miltec?

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Opublikowano

Osobiście polecał bym mangflow, tyle że w asn go nie słyszałem.

Aktualnie mam założone wynalazki typu inoxcar, ale w najbliższym czasie będę zmieniał na właśnie mangflow.

Wydziergane z mojego G2

Opublikowano
  • Autor

Wrzuć tutaj spoiler jak założysz, będę wdzięczny :)

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Osobiście polecał bym mangflow, tyle że w asn go nie słyszałem.

Aktualnie mam założone wynalazki typu inoxcar, ale w najbliższym czasie będę zmieniał na właśnie mangflow.

Wydziergane z mojego G2

Nad jakim modelem magnaflow myślałeś?

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Osobiście polecał bym mangflow, tyle że w asn go nie słyszałem.

Aktualnie mam założone wynalazki typu inoxcar, ale w najbliższym czasie będę zmieniał na właśnie mangflow.

Wydziergane z mojego G2

Tak brzmi to u mnie :/

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Opublikowano

miltek

Opublikowano

no niestety probuje odtworzyc filmik ale jest ze prywatny i lipa

Opublikowano
  • Autor

Naprawione :)

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Opublikowano

jeśli masz taka tragedie i dzwiek sie nie podoba to mam pare ciekawych zastosowan i odrazu banan bedzie na twarzy :) pisz na pw

Opublikowano

milltek świetnie brzmi

Opublikowano

no no zobacz jego cene :)

Opublikowano

Ivan podziel sie z nami a nie na priv aby ukrywasz rozwiazanie ;)

Opublikowano
  • Autor

jeśli masz taka tragedie i dzwiek sie nie podoba to mam pare ciekawych zastosowan i odrazu banan bedzie na twarzy :) pisz na pw

Dawaj panie bo ludzie myślą że jednostkę z poloneza zainstalowałem

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Opublikowano

no ok :)

po pierwsze jak katy zostawiasz to srodkowy wylatuje wydech w to miejsce x-pepa nastepnie lecimy z 2 rezonatorami nastepnie konczymy jak kto lubi podwójnymi lub pojedynczymi koncowkami

ja mam audi a8 d3 z tym silnikiem ASN bo a4 sprzedałem bo zona sie uparła na 3.2 v6 tt wiec pozostaje mi tylko audi a8 i własnie tam mam zrobiony pełen performens tym bardziej ze zajmuje sie na co dzien wydechami (jak by ktos chciał zestawik to śmiało )

efekt jest taki :

Opublikowano

cena takiego zestawu ?

Opublikowano
  • Autor

no ok :)

po pierwsze jak katy zostawiasz to srodkowy wylatuje wydech w to miejsce x-pepa nastepnie lecimy z 2 rezonatorami nastepnie konczymy jak kto lubi podwójnymi lub pojedynczymi koncowkami

ja mam audi a8 d3 z tym silnikiem ASN bo a4 sprzedałem bo zona sie uparła na 3.2 v6 tt wiec pozostaje mi tylko audi a8 i własnie tam mam zrobiony pełen performens tym bardziej ze zajmuje sie na co dzien wydechami (jak by ktos chciał zestawik to śmiało )

efekt jest taki :

Pw

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Opublikowano

Powiem tak wszystko

sławek85 zalezy od tego czy chcesz miec pelen performens czy nie
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hej, uporałem się z moim polonezem za pomocą tych klocków:

środkowy: 11385 - http://allegro.pl/tlumik-owalny-magnaflow-dual-2-25-35cm-x-pipe-i5563058116.html
końcowe 2x 12225 - http://allegro.pl/tlumik-sportowy-magnaflow-5-8-2-25-58mm-35-i5561293953.html
całość 1100zł

dzwięk o niebo lepszy :)

Edytowane przez dżejki

Opublikowano

Trochę poloneza jeszcze zostało... :wink:

Ile Cię wyniosła całość? Tj. łącznie z usunięciem katów + wycięciem w sofcie drugich sond?

Odzyskałeś coś kasy w punkcie skupu starych katalizatorów?

Opublikowano

no rewelacij to nie ma :)

Opublikowano
  • Autor

Koszty i zyski:

1. wycięcie katalizatorów -100

2. sprzedaż katalizatorów +650

3. wycięcie sond w ECU -400

4. zakup tłumików -1100

5. rzeźba+montaż -350

Opublikowano

Wychodzi 1300zł...

A starych tłumików nie sprzedajesz? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.