Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 b6 plus po stacyjce skąd wziąc?


jarek2140

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Cały dzień szukam plusa po stacyjce do radia samochodowego,

Posiadam Audi A4 b6 2001r 1.9tdi 130km

Przerabiał ktoś już temat? może gdzieś z klimatronika jakiś kabelek idzie plusa po stacyjce?

drugie pytanie jaki wkrętak idzie do odkręcenia śrubek właśniej tego plastiku by siędostać do stacyjki?

torx? krzyżak? bo nie widać nic, a na oko już wszystko próbowałem ;)

Czekam na jakieś odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jaki wkrętak idzie do odkręcenia śrubek właśniej tego plastiku by siędostać do stacyjki?

By "siędostać" to musisz posiadać jakiś mały komplecik kluczy, w marketach tego sporo.

Zapewne jest to gwiazdka, dosyć popularna.

O plusie ze stacyjki nie podpowiem, musisz poszukać bo sporo o tym pisano na tym forum.

Szukajka działa wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cały dzień szukam plusa po stacyjce do radia samochodowego,

Posiadam Audi A4 b6 2001r 1.9tdi 130km

Przerabiał ktoś już temat? może gdzieś z klimatronika jakiś kabelek idzie plusa po stacyjce?

drugie pytanie jaki wkrętak idzie do odkręcenia śrubek właśniej tego plastiku by siędostać do stacyjki?

torx? krzyżak? bo nie widać nic, a na oko już wszystko próbowałem ;)

Czekam na jakieś odpowiedzi.

No ale nie masz tam złącza ISO albo czegoś opartego o ISO złącze? W tym złączu powinno być defaultowo podpięty sygnał + po stacyjce.

Jeżeli by go nie było to możesz zobaczyć np co w okolicy radia podświetla się po włączeniu stacyjki - nie wiem podświetlenie włącznika św. awaryjnych, podświetlenie popielniczki etc. i stamtąd pociągnąć sygnał - pod warunkiem, że będzie on służył do "kluczowania" załączenia odbiornika i nie będzie tam żadnego większego obciążenia.

Przydatny link do opisu fabrycznych złącz w Audi masz np. tutaj http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori radio nie korzysta z + po stacyjce, do podświetlania się nie podłączają bo możesz przeciążyć układ realizujący regulację jasności podświetlania, zdejmij osłonę kolumny kierownicy i wepnij się pod pod stacyjkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus po stacyjce bezpiecznik S5 10A.

Osłona kolumny napewno torx tylko nie pamiętam rozmiaru.

Torx nr.8 dość długi 7cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, a podpowiedzcie mi....

mam kamerke, będę wpuszczał kable pod deske żeby nie wisiały tak bezwładnie. Zdobyłem już gniazdo zapalniczki (żeby nie rozbierać wtyczki z kamerki), przymocuję gdzieś pod deską, za schowkiem. Po prostu chcę, żeby kamerka z automatu załączała się po przekręceniu kluczyka.

Czy z tej strony (od strony schowka) znajdę gdzieś plusa po stacyjce?

wyżej piszecie że z radia nie dostane, więc skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...