Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj doszedl kolejny mod - zegary rs4- jeszcze musze przygotowac obudowe zeby bylo calkowicie rs4 ;)

51300033.jpg

Oraz kolejny mod navi 2010 ledowy LCD..

44993640.jpg

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli, że wskazówka obrotomierza do połowy skali dochodzi?

aaaaa zapomniałem, że 2,5 TFSI w planach więc to tylko tymczasowo... Ale i tak za***iście wygląda

Opublikowano
  • Autor

Obroty oraz predkosc dziala tak jak trzeba..po can-ach ;)

inaczej bym nie zrobil.. :gwizdanie:

Opublikowano

to jestem 100 % pewny, że tandety byś nie odstawił :decayed:

A co z tym silnikiem? Kiedy będziesz wkładał?

Opublikowano
  • Autor

Az jednej osobie sie znudzi ;)

Opublikowano

44993640.jpg

NA BOGA...

Co ty robiłeś tym autem, aż tak daleko od garażu :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

adamooo, czemu nie pochwaliles sie, ze odpaliles zegary z B7 w B6 ? :gwizdanie: ...przeciez wiesz, ze moje leza i sie kurza.

Zmieniles tarcze tylko i ustawiles gdzie jakie obroty i kmh?

Opublikowano

PATENT :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj doszedl kolejny mod - zegary rs4- jeszcze musze przygotowac obudowe zeby bylo calkowicie rs4 ;)

51300033.jpg

Oraz kolejny mod navi 2010 ledowy LCD..

44993640.jpg

:naughty: jak tam Navi :wink4: lepsza od poprzedniczki

Opublikowano

Niezle :evil:

adamooo odpiszesz mi w sprawie felg RS4 B7? :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj doszedl kolejny mod - zegary rs4- jeszcze musze przygotowac obudowe zeby bylo calkowicie rs4 ;)

51300033.jpg

Oraz kolejny mod navi 2010 ledowy LCD..

44993640.jpg

:naughty: jak tam Navi :wink4: lepsza od poprzedniczki

zmian w opcjach nie ma..grafika jest nieporównywalnie lepsza :tongue4:

Niezle :evil:

adamooo odpiszesz mi w sprawie felg RS4 B7? :embarrassed:

wysłałem pw

Opublikowano

ja pierdziele ale musi pięknie wyglądać ta grafika :kox:

kurcze ale kilka osób ma mega doinwestowane autka - szacunek :good:

Opublikowano

Dzisiaj doszedl kolejny mod - zegary rs4- jeszcze musze przygotowac obudowe zeby bylo calkowicie rs4 ;)

51300033.jpg

Oraz kolejny mod navi 2010 ledowy LCD..

44993640.jpg

:naughty: jak tam Navi :wink4: lepsza od poprzedniczki

zmian w opcjach nie ma..grafika jest nieporównywalnie lepsza :tongue4:

Niezle :evil:

adamooo odpiszesz mi w sprawie felg RS4 B7? :embarrassed:

wysłałem pw

Ale sie rozpisales... :polew:

Opublikowano
  • Autor

prawie :confused4: ;(

Opublikowano

tak chodza niestety RNS E z A3 TT-RS 2010 do Audi A4 :confused4: no a te zegary do odjazd :kox:grzanek zrobil robote :good: niejednemu guul hopa :naughty:

Opublikowano

Teraz tylko zrobić te 1.9, żeby się kręciło do 8000 :decayed:

Opublikowano

w takim razie grzanek i adamooo dziekuje za info, ze zrobiliscie cos w tym temacie :gwizdanie:

Opublikowano

zabawa nad moimi zegarami kosztowala troche czasu i pieniedzy... tak wiec jeszcze raz dzieki za pamiec :good:

Opublikowano
  • Autor

Ano Twoje ;) jednak troche poprzekladane bylo.. Zegary byly czyms zalane.. Potencjometry od wskazowek obr + pred. Nie dzialaly..stelaz plastikowy polamany przy lcd..lcd wymieniony i diody trzeba jeszcze poprEkladac bo tez nie dzialaja ..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.