Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a ten zielony po prawej na dole 2 kolumna to od czego?bo reszte znam mam to samo u siebie :kox:

załącza się nim 8 turbo :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie mam foteli :naughty: ale mam coś na oku :

stylowy-taboret-pufa-sie_6644.jpg

Opublikowano

na boki pewnie dobrze będą trzymały :):cool1:. Co tam kombinujesz bo coś dawno update'ów nie było :kwasny: I powiedz mi jak tam się ledy sprawują hehe

Opublikowano

nie mam foteli :naughty: ale mam coś na oku :

stylowy-taboret-pufa-sie_6644.jpg

..........czyli pod poduszka jest kasa na mody :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

he z ledów jestem zadowolony ..święcą jak powinny :) tylko mi kierunkowskaz lata w lampie muszę rozkleić klosz..

Opublikowano

nie mam foteli :naughty: ale mam coś na oku :

stylowy-taboret-pufa-sie_6644.jpg

królewskie zakusy co :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

no przynajmniej d*pa nie boli jak jeżdżę po parkingu :kox:

Opublikowano

no przynajmniej pupa nie boli jak jeżdżę po parkingu :kox:

no tak bo na torze trzymanie byłoby gorsze :naughty:

a tak na marginesie Wasze mody mnie przerażają - pełen podziw :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

na boki pewnie dobrze będą trzymały :):cool1:. Co tam kombinujesz bo coś dawno update'ów nie było :kwasny: I powiedz mi jak tam się ledy sprawują hehe

Mlody jakie ledy wymysliles?

dajcie link :hi:

Opublikowano

no przynajmniej pupa nie boli jak jeżdżę po parkingu :kox:

no tak bo na torze trzymanie byłoby gorsze :naughty:

a tak na marginesie Wasze mody mnie przerażają - pełen podziw :notworthy: :notworthy:

nowe auto kupił by za te mody już nie wspominając o czasie.

Opublikowano

nowy mod :

kitt-interior.jpg

nie wkręcaj to nie twoja fura bo ma automat :thumbdown::decayed:

Opublikowano

nowy mod :

kitt-interior.jpg

nie wkręcaj to nie twoja fura bo ma automat :thumbdown::decayed:

Dorezał, nie słyszałeś?

Adamo, a masz patent na rozklejanie bixenonów? Czy grzejesz grzejesz a później śrubokręt w łapę?

Kadafi cofnij się parę stron wstecz i będziesz wszystko wiedział :hi:

Opublikowano

Po co ma się cofać.... ? Ten wątek jest jak moda na sukces... rezanie Adasia nigdy się nie skończy a wystarczy przeczytać 4 wypowiedzi żeby poznać cały wątek :polew: :polew:

Opublikowano

No kur... ale co patrzę na te ledy to mi się bardziej podobają hehe a ten nie chce nawet się podzielić informacją jak je wyrezał, cóż, będę musiał sam szlaki przecierać hehe

Opublikowano
  • Autor

w po co Ci takie ledy :) w irl nikt się nie zna na tym co trendi :gwizdanie:

sam się boje je rozklejać bo jak dotkniesz chrom to od razu tłuste się robi i są ślady :(

Opublikowano

Adaś to LZ9W ?

Opublikowano

Ale mi się za***iście podobają, może wyśle Ci bixenony a mi zrobisz ? ha ha :D A co do rozklejania no to jest ciężko, ale robisz to śrubokrętem po podgrzaniu ta?

Opublikowano
  • Autor

Ale mi się za***iście podobają, może wyśle Ci bixenony a mi zrobisz ? ha ha :D A co do rozklejania no to jest ciężko, ale robisz to śrubokrętem po podgrzaniu ta?

skala trudności porównująca rozklejenie lamp to wyrezania kompletnych ledów w środku jest 1/10000 :) he sam zobaczysz rezaj :P[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________

Adaś to LZ9W ?

chodzi Ci o żarówki led ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.