Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakoś mi się nie chce zmieniać :) ale jak kiepsko będzie wyglądało to coś porezam..tutaj zderzak jest trochę przycięty i zastanawiam się czy nie przyciąć bardziej...

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masz tu na szybko dokladake na dwie rurki z czujnikami parctronic :gwizdanie: .... bierz ..... rezaj :kox: nawet pod kolor :przebiegly:

http://moto.allegro.pl/zderzak-tylni-audi-a4-sedan-malysz-i1431858305.html

Opublikowano
  • Autor

jak coś to s-line na dwie rury bym wziął :)

Opublikowano

Tobie to musi się nudzić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

IMG_0512.jpg

IMG_0513.jpg[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:06_________________________________________________IMG_0515.jpg[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________IMG_0517.jpg

Opublikowano

nie za krótkie ?

Opublikowano

IMG_0512.jpg

IMG_0513.jpg[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:06_________________________________________________IMG_0515.jpg[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________IMG_0517.jpg

hm nie wygląda źle moim zdaniem, ale czegoś brakuje :mysli: do Twojej koksiarskiej fury jak ulał pasowałby zderzak od S4 na tył a nie tam jakieś eslajny :gwizdanie: :naughty:

gdzie dorwałeś końcówki ? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:09_________________________________________________

nie za krótkie ?

za krótkie na pewno nie, to nie ma wystawać za bardzo :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:10_________________________________________________daj jakieś foto od tyłu jak siedzi na ziemi a nie na podnośniku :good:

Opublikowano

Adaś coś w takiego celujesz jak tutaj :?: :naughty:

Też mi się podoba :kox:

Małe fotki bo takie znalazłem z B6 co była kiedyś do sprzedania na aukcji.

Tylko tutaj jest inna dokładna zderzaka jak widzimy.

q3v20kgrhgookj8ejllmue6.jpg

q3vygbw0kgrhgookkyejllm.jpg

Opublikowano

Adaś coś w takiego celujesz jak tutaj :?: :naughty:

Też mi się podoba :kox:

Małe fotki bo takie znalazłem z B6 co była kiedyś do sprzedania na aukcji.

q3v20kgrhgookj8ejllmue6.jpg

q3vygbw0kgrhgookkyejllm.jpg

tutaj Votex siedzi z tyłu o ile sie nie mylę :gwizdanie:

Opublikowano

z twoją dokładką wygląda całkiem fajnie, ja bym nie zmieniał, zresztę te końcówki raczej w dokładke z dwoma otworami by nie weszły

Opublikowano

grubo wyglądają te koncówki, od rury do plastiku powinno być 10-15 mm co by się nie wypatrzył od wysokiej temperatury

Opublikowano

Auto śliczne,

te 2 kominy też robia wrażenie spore. Dobrze że nie wystają za dużo,jest na poziomie. :good:

Opublikowano

marcin_o23 to samo chciałem napisać... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ogólnie końcówki są fajne..ale zastanawiam się czy nie upchnąć je bardziej w zderzak :mysli:

jeśli chodzi o odległość końcówek od plastiku do jest wystarczająca..w dieslu tak się nie nagrzewa jak w benzynie..

Opublikowano

te zdjecie co wrzucil Pablo to dokladka Hofele :kox: Adamoo fajne kominy :good:

Opublikowano

ogólnie końcówki są fajne..ale zastanawiam się czy nie upchnąć je bardziej w zderzak :mysli:

Nie. Jest dobrze.

Jak bardziej schowasz, to może już wyglądać jak takie wystające z siatexów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przecież w rs4 są mocno, praktycznie całe schowane..[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:38_________________________________________________

Opublikowano

Adaś :good: w końcu coś z tym wydechem zrobiłeś :good:

ja bym wyciął jednak bardziej dokładkę żęby końcówki bardziej do góry poszły :confused4:

Opublikowano

przecież w rs4 są mocno, praktycznie całe schowane..[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:38_________________________________________________

No, tylko w eresie trochę inny zderzak jest.

Ten jest taki ... zwykły, więc głęboko wcięte rury chyba nie będą dobrze wyglądały.

Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Opublikowano
  • Autor

ja nie chcę wycinać aż tak głęboko jak to jest w rs4 tylko z 1 - 1,5cm głębiej..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.