Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mogę sprzedać :wink4:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To dawaj cene na priv :D

Opublikowano
  • Autor

To dawaj cene na priv :D

w euro czy funtach ? :kox::polew:

Opublikowano

dolarach kanadyjskich :D pewnie zaraz wyskoczysz z ceną z kosmosu :P

Opublikowano
  • Autor

980 kanadyjskich zielonych :naughty:

Opublikowano

to ile w euro :P? I w jakim stanie sa?

Opublikowano
  • Autor

to ile w euro :P? I w jakim stanie sa?

rozlatującym się :) kierunek odpadł ..

Opublikowano

czyli cos okolo 3000zl :decayed:

drogo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no drogo..dorwij jakieś lampy z a6 i rezaj..będzie taniej..od a6 można zakupić już za 500zł komplet..

Opublikowano

Nie no 3k to faktycznie lekko przesada, sam sobie wyrezam bixenony tylko mi się bardzo podoba ta blenda na górze :D. Chyba, żeby kupić jakieś rozwalone lampy rs6 tylko dla tej blendy ale nie widzę, żadnych tanich. Ogólnie to lampy rs6 mają więcej ledów niż a6 nie?

Opublikowano
  • Autor

Nie no 3k to faktycznie lekko przesada, sam sobie wyrezam bixenony tylko mi się bardzo podoba ta blenda na górze :D. Chyba, żeby kupić jakieś rozwalone lampy rs6 tylko dla tej blendy ale nie widzę, żadnych tanich. Ogólnie to lampy rs6 mają więcej ledów niż a6 nie?

no rs6 ma 10 a a6 ma 6..tylko i tak 10 Ci się nie zmieści tylko 9..musisz ciąć..

Opublikowano

Ahh no to rezania jest grubo :/ Opuść do 2k zlotych i biore od Ciebie nawet z zepsutym kierunkiem :D

Opublikowano
no rs6 ma 10 a a6 ma 6..tylko i tak 10 Ci się nie zmieści tylko 9

Czyli trzeba 18 diod , kup 3 lampy od A6 i styka :D

ku***a ale ja mam łeb jednak :polew:

Opublikowano
no rs6 ma 10 a a6 ma 6..tylko i tak 10 Ci się nie zmieści tylko 9

Czyli trzeba 18 diod , kup 3 lampy od A6 i styka :D

ku***a ale ja mam łeb jednak :polew:

haha no jak rezać to porządnie a nie jakieś plug and play :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widze sie dzieje z tymi lampami :)

Zakupilem na poczatku roku lampe led od a6 c6 z szescioma ledami potem rozkleilem lampe od a4 łopalarka ale cos marnie idzie te rezanie.

6 diod z a6 sie nie miesci i trzeba ciac,pozatym lustro z ledami jest dosc wysokie i przyslania troche soczewki :thumbdown:

Juz wiem dlaczego Adam nie zrobil dokladnych fotek swoich lamp :decayed: bo to by bylo za latwe dla innych !

Opublikowano

w wawie pelno ludzi z forum wzialby ktos sie zaczail na adamoo i zrobil fote tych lamp :evil:

Opublikowano

w wawie pelno ludzi z forum wzialby ktos sie zaczail na adamoo i zrobil fote tych lamp :evil:

dawać róbcie jakieś foty szpiegowskie :decayed: zrobi większą furorę jak zdjęcie nowego modelu a4 :decayed:

Opublikowano

spoko spoko jak znajde czas na rezanie u siebie to moze :tongue4: zrobie swoje i cykne foty

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Adaś grubo reza a Młody go goni w modach.

jak się na oba auta patrzy to aż się chce czarnego sedana :wink4:

Adamoo czekamy czekamy czym nas teraz zaskoczysz

jedno z ładniejszych zdjęc z naszego forum- mowa o sedanach- wiadmo kto ma najładniejszego avanta :decayed::polew:

image.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.