Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wreszcie zmiana rurek, teraz jest :kox:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moim zdaniem najładniejsza B6 na całym forum :kox: :kox:

Opublikowano

I dalej tylko fotel kierowcy siedzi.... :decayed:

Ile za takie malowanko Cie skasowali?

Moze byc na PW.

Opublikowano

No i dokładeczka na 2 rurki jest :D Poza tym to dużo sie nie zmieniło :P Co nie zmienia faktu, że auto jak zawsze, :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

niedługo montaż :

zdj%C4%99cie.JPG

Opublikowano

Psa montujesz ? :D Czyżby to air ? :o

Opublikowano
  • Autor

jak widać AIR :) pies dla porównania wielkości butli i kompresorów :)

Opublikowano

do Horn Blastera idealny zestawik, ile za kompresorki i butlę ? daj PW jak możesz[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 22:45_________________________________________________BTW pies też niczego sobie, mały, chudy ale byk :polew:

Opublikowano

Koncowki wydechow wreszcie jakies stylowe :)

Adam mozesz pokazac na dobrej fotce choc jedna lampe przednia czy to tajemnica ? :wink4:

Opublikowano

rs4diesel i airride? to ma jechac czy skakac ? :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

do Horn Blastera idealny zestawik, ile za kompresorki i butlę ? daj PW jak możesz[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 22:45_________________________________________________BTW pies też niczego sobie, mały, chudy ale byk :polew:

właśnie szukam jakiś dobrych horn blasterów o niedużych rozmiarach..bo mało miejsca i nie wiem gdzie upchne..

myślałem w nadkolu tam gdzie powinna być chłodnica... :cool1:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:45_________________________________________________

rs4diesel i airride? to ma jechac czy skakac ? :wallbash:

jechać nigdy nie będzie z tym silnikiem a i skakać też nie będzie..air ride to ułatwienie jazdy po naszych drogach.

Opublikowano

to jak ponad 200KM nie jedzie?? :gwizdanie:

Opublikowano

co do Horn Blastera to w USA ew. w PKP, sam jakoś nie mam czasu odwiedzić bocznicy kolejowej w celu wymontowania trąbek, jak by nie było to te z USA małe nie są co do gabarytów, ori Horn Blaster ma całkiem fajne ceny ale nie wysyłają po za USA niestety

Opublikowano

co do Horn Blastera to w USA ew. w PKP, sam jakoś nie mam czasu odwiedzić bocznicy kolejowej w celu wymontowania trąbek, jak by nie było to te z USA małe nie są co do gabarytów, ori Horn Blaster ma całkiem fajne ceny ale nie wysyłają po za USA niestety

orientujesz sie ile trzeba dac za jakis zestaw ktory mozna kupic w polsce ?

Trabki bym sobie sam zalatwil.

Opublikowano

BTW pies też niczego sobie, mały, chudy ale byk :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Adaś kiedy się pozbyłeś Ledów z tyłu bo myślałem że dalej śmigasz na nich :mysli:

Felunek się nieźle zapowiada :kox:

Opublikowano

obczajałem temat Horn Blasterów i byle trąbki z Tira nie dają rady, jak już to PKP na wysokim ciśnieniu

adamoo sorry za OT

Opublikowano
  • Autor

spokojnie...trąbki wysyłają..trzeba odpowiednie kupić żeby robiły rzeź w okolicy :) cena za trąbki ok. 200$

Opublikowano

musiałeś się do przodu chwalić z tymi kompresorami ? :naughty: :naughty:

trzeba było to składać dalej po cichu i na końcu wywołać kontrowersje :polew: :polew:

Opublikowano

no kurde

Adaś ty robisz tą fure a na żadne zloty nie jezdzisz :D szkoda fury :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.