Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i dokładeczka na 2 rurki jest :D Poza tym to dużo sie nie zmieniło :P Co nie zmienia faktu, że auto jak zawsze, :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Horn Blastera idealny zestawik, ile za kompresorki i butlę ? daj PW jak możesz[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 22:45_________________________________________________BTW pies też niczego sobie, mały, chudy ale byk :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowki wydechow wreszcie jakies stylowe :)

Adam mozesz pokazac na dobrej fotce choc jedna lampe przednia czy to tajemnica ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Horn Blastera idealny zestawik, ile za kompresorki i butlę ? daj PW jak możesz[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 22:45_________________________________________________BTW pies też niczego sobie, mały, chudy ale byk :polew:

właśnie szukam jakiś dobrych horn blasterów o niedużych rozmiarach..bo mało miejsca i nie wiem gdzie upchne..

myślałem w nadkolu tam gdzie powinna być chłodnica... :cool1:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:45_________________________________________________

rs4diesel i airride? to ma jechac czy skakac ? :wallbash:

jechać nigdy nie będzie z tym silnikiem a i skakać też nie będzie..air ride to ułatwienie jazdy po naszych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Horn Blastera to w USA ew. w PKP, sam jakoś nie mam czasu odwiedzić bocznicy kolejowej w celu wymontowania trąbek, jak by nie było to te z USA małe nie są co do gabarytów, ori Horn Blaster ma całkiem fajne ceny ale nie wysyłają po za USA niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Horn Blastera to w USA ew. w PKP, sam jakoś nie mam czasu odwiedzić bocznicy kolejowej w celu wymontowania trąbek, jak by nie było to te z USA małe nie są co do gabarytów, ori Horn Blaster ma całkiem fajne ceny ale nie wysyłają po za USA niestety

orientujesz sie ile trzeba dac za jakis zestaw ktory mozna kupic w polsce ?

Trabki bym sobie sam zalatwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW pies też niczego sobie, mały, chudy ale byk :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Adaś kiedy się pozbyłeś Ledów z tyłu bo myślałem że dalej śmigasz na nich :mysli:

Felunek się nieźle zapowiada :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie...trąbki wysyłają..trzeba odpowiednie kupić żeby robiły rzeź w okolicy :) cena za trąbki ok. 200$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałeś się do przodu chwalić z tymi kompresorami ? :naughty: :naughty:

trzeba było to składać dalej po cichu i na końcu wywołać kontrowersje :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde

Adaś ty robisz tą fure a na żadne zloty nie jezdzisz :D szkoda fury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...