Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

Żadne inne ledy, tylko Adamowe :D Ale patrz nie chce dziad mi zrobić takiego zestawu, a chciałem gruuuubo zapłacić :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spróbuj najpierw lampę rozkleić :) wrclaguna próbował wyrezać :kox:

i co odpuscil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za klej ""konrada"" dawali do tych lamp :thumbdown: ale porazka je rozkleic :buhaha: jeden palec skaleczylem a drugi oparzylem od opalarki . Ale walcze dalej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfff amatorstwo :D Ja u siebie ciemne środki zrobiłem innym sposobem, nie wszystkim pewnie by się spodobał. Rozciąłem fleksem hehe, ale tak ładnie wyszło, że nie ma szans poznać nawet przy otwartej masce. Niegłupi pomysł, druga sprawa tylko jakie ledy wrzucić? Ty kupiłeś całe lampy od rs6 ta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można rozciąć jak się chce :) musisz kupić całe lampy rs6 i przekładać :)

ale już dawno Ci mówiłem odpuść sobie :kox: szkoda czasu i nerwów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas lampy :thumbdown:

A tak serio kiedy robisz Produkcje masowa? sprzedasz w jeden dzien wiecej niz dejlajtów w rok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za klej ""konrada"" dawali do tych lamp :thumbdown: ale porazka je rozkleic :buhaha: jeden palec skaleczylem a drugi oparzylem od opalarki . Ale walcze dalej :kox:

łatwo się nie poddamy :decayed: jak nie pójdzie użyjemy ciężkiego sprzętu :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że bez takiego sprzętu się nie obejdzie :

GSH5CE-3.jpg

Z takim małym to bym nie podchodził nawet :polew: ja mam coś takiego :kox::decayed:

makita-mlot-wyburzeniowy_1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez specjalistycznego sprzętu nawet nie pochodź :) nie wiem czy zmieści się u Grześka w domu..

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Adam mógłbyś zrobić z przodu zdjęcie jeszcze? Bo chcę zobaczyć jak się ta blenda komponuje z resztą. Myślę i tak wymieniać na bixenony to może to zlecę komuś kto się zajmuje :P. Są firmy na allegro zajmujące się wkładaniem ledów do lamp, ciekaw jestem jakie ledy wkładają. A jak z awaryjnością tych ledów? Bo jak cholera wszystko do kupy złożę to nie chciałbym rozkładać za 5-6 miechów bo się led przelalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie koszta mniej więcej? Jakie ledy tam wkładają? Czy wtedy przeszczepiają z lamp rs6? Na priv napisz jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie koszta mniej więcej? Jakie ledy tam wkładają? Czy wtedy przeszczepiają z lamp rs6? Na priv napisz jak chcesz

koleś zajmuje się przeróbką lamp..jak ma lampy rs6 to Ci założy ..jak nie ma to musisz kupić..generalnie jak widziałem jego projekty to byłem :shocked:

lampy rs6 jak dobrze trafisz to koszt ok 1200zł + jak zawsze naprawa led ok 300zł..robota jakieś z 1000zł i możliwe że drugi komplet bixenonów będziesz musiał dać..całość ok 3k pewnie wyjdzie + jakieś przesyłki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak to drugi komplet bixenonów? 2 mu dać ?:P Wrzuć proszę fotkę tych pełnych lamp od rs6 z przodu jak widać na aucie. No na pewno będę zainteresowany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak to drugi komplet bixenonów? 2 mu dać ?:P Wrzuć proszę fotkę tych pełnych lamp od rs6 z przodu jak widać na aucie. No na pewno będę zainteresowany :kox:

he wariat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie 3k to przesada... Kurde ale bym takie lampy przytulił nie ma co, nie chcesz sprzedać swoich ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...