Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest git , zobaczę jeszcze na żywo , ale na pewno lepiej niż te 4 rurki :good:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie chcę wycinać aż tak głęboko jak to jest w rs4 tylko z 1 - 1,5cm głębiej..

I wtedy bedzie git :decayed:

Opublikowano

3.jpg

na tym foto wyglada jak by zaraz mial do niej wsiasc sam Frank Martin (Jason Statham)

transporteraudi.jpg

heh za***iste auto :slina: az nie moge ogladac bo przed domem stoi tylko czerwone b5 w TDI ;p ale wizje marzen nieco mi nakresiles....

zbieram na B6 od dzis... :good:

Opublikowano

To tak jak ja, zobaczyłem auto Adama i mówię, moja będzie taka sama jak jego!! hehe no i jest podobna w miarę :P

Ale na temat ledów Adam coś mało rozmowny :/ A taki ciekawy jestem jak się sprawują i jak wyglądają :evil:

Opublikowano
  • Autor

ledy sprzedane :kox:

Opublikowano

ledy sprzedane :kox:

weź mnie nawet nie denerwuj... Czemu nic nie powiedziałeś?? Przecież bym wziął od razu!!!! ktoś z klubu kupił? no to mnie teraz zdołowałeś kur... ;( Czy było z nimi coś nie tak?

Opublikowano

Szkoda, ze nawet jednego porzadnego zdjecia tych ledow nie wrzuciles.

Fotele z RS4 beda?

Wzialbys sie w koncu za swapa na jakis porzadny silnik :cool1:

Opublikowano
  • Autor

he chodziło o ledy tył :) przód siedzi na aucie :) fotele niebawem wkroczą :) silnik zobaczymy :cool1:

Opublikowano

he chodziło o ledy tył :) przód siedzi na aucie :) fotele niebawem wkroczą :) silnik zobaczymy :cool1:

Aha, myślałem, że przód sprzedałeś :D Wrzuć jakieś porządne zdjęcie jak wyglądają...

Opublikowano

he chodziło o ledy tył :) przód siedzi na aucie :) fotele niebawem wkroczą :) silnik zobaczymy :cool1:

Wrzuć jakieś porządne zdjęcie jak wyglądają...

Adasia fotograf jest na urlopie :wink4: i musisz poczekac :decayed:

Opublikowano

od pół roku?? :tongue4: To mu Adaś dobrze płaci :cool1:

Opublikowano

nie lepiej jak juz montowac cos tego typu z przodu ? :cool1:58692610359881006679_thumb.jpg

a tak to wyglada na samochodzie 12141921883882005815_thumb.jpg

Opublikowano
  • Autor

nie lepiej jak juz montowac cos tego typu z przodu ? :cool1:58692610359881006679_thumb.jpg

a tak to wyglada na samochodzie 12141921883882005815_thumb.jpg

szrot

Opublikowano

nie lepiej jak juz montowac cos tego typu z przodu ? :cool1:58692610359881006679_thumb.jpg

a tak to wyglada na samochodzie 12141921883882005815_thumb.jpg

:sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

nie lepiej jak juz montowac cos tego typu z przodu ? :cool1:58692610359881006679_thumb.jpg

a tak to wyglada na samochodzie 12141921883882005815_thumb.jpg

Ale wiocha. :sick3::thumbdown:

Opublikowano

nie lepiej jak juz montowac cos tego typu z przodu ? :cool1:58692610359881006679_thumb.jpg

a tak to wyglada na samochodzie 12141921883882005815_thumb.jpg

Ale wiocha. :sick3::thumbdown:

wieś śpiewa i się bawi :decayed::sick3:

Opublikowano
  • Autor
adamoooszyba.jpg
Opublikowano

adamoooszyba.jpg

widze że wyrezałeś przy okazji konkretny pakiet wietrzenie :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 15:28_________________________________________________lampy :kox:

Opublikowano
  • Autor

wymieniałem na podgrzewaną :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.