Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Adaś :kox: Teraz jak polecisz na Sylwestra ze zgromadzenia TEZE to wszystkie d*py Twoje :decayed::polew::kox:

kłiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :decayed: fura od tego czasu się zmieniła...

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak w ogóle to czemu ostatnio coś nas tutaj nie update'ujesz z modami? Bo czuję, że cały czas coś tam kręcisz, zmieniasz, piłujesz ale fotek nie widać.... :P

Opublikowano

Tak w ogóle to czemu ostatnio coś nas tutaj nie update'ujesz z modami? Bo czuję, że cały czas coś tam kręcisz, zmieniasz, piłujesz ale fotek nie widać.... :P

Nie ma kasy na aparat, wszystko w auto idzie :decayed:

Opublikowano

kurde co to za auto kóre nie istnieje prawie jak YETI

Opublikowano

kurde co to za auto kóre nie istnieje prawie jak YETI

YETI istnieje :decayed:

20747386.jpg

Opublikowano

kurde co to za auto kóre nie istnieje prawie jak YETI

YETI istnieje :decayed:

20747386.jpg

Śkoda tego YETI

Opublikowano
  • Autor

kurde co to za auto kóre nie istnieje prawie jak YETI

bober a Ty czemu nie siedzisz we fraku w bierhalle - wyrywając lachony ? miały być jakieś liście - słyszałem :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Jeszcze mały offtopik co do filmiku, jeśli ktoś ściągnął cały odcinek to zobaczcie na 3:25, łysy siedzi na fotelu pasażera, a o 3:47 wysiada już z fotela kierowcy... Niedoróbka na wspólnej ?:P

Opublikowano
  • Autor

jest jeszcze jedna niedoróbka w ostatniej akcji ...zauważył ktoś ? :evil::kox:

Opublikowano

mam!! Najpierw łysy tam 'kajdankuje' tego w dresie z czerwonym paskiem a potem nagle ty :D

Opublikowano
  • Autor

mam!! Najpierw łysy tam 'kajdankuje' tego w dresie z czerwonym paskiem a potem nagle ty :D

PUDŁO :decayed:

Opublikowano

No ale to też :D, poczekaj szukam dalej[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 01:35_________________________________________________Daj jakiegoś hinta :D podpowiedź!!

Opublikowano

Adaś dasz mi autograf :naughty:?

Opublikowano

jest jeszcze jedna niedoróbka w ostatniej akcji ...zauważył ktoś ? :evil::kox:

Może taka, że rudy po bombie jaką przyjął, powinien leżeć na ziemi do następnego odcinka, a chwilę później był już zdrów jak ryba :polew:

Opublikowano

adamooo trudna sprawa jest z montażem tego przycisku Start od RS`a?? Bo sam w sobie chyba dużo nie kosztuje :gwizdanie:

Opublikowano

Adaś, kiedys pisales o gosciach co przetaczaja tarcze w Wawie na aucie - masz namiar?

Opublikowano
  • Autor

adamooo trudna sprawa jest z montażem tego przycisku Start od RS`a?? Bo sam w sobie chyba dużo nie kosztuje :gwizdanie:

sprawa prosta..musisz podpiąć się przez przekażnik kablami do rozusznika i tyle..

Adaś, kiedys pisales o gosciach co przetaczaja tarcze w Wawie na aucie - masz namiar?

tel. 22- 868-20-20

Al. Krakowska 12a

Opublikowano

Thx :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pytanie..czy nie jest za nisko teraz ten wydech..czy wyciąć więcej plastiku i osadzić końcówkę bardziej w zderzak ?

IMG_0506.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.