Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i adamooo dziekuje za info, ze zrobiliscie cos w tym temacie :gwizdanie

Masz wszytko wyjaśnione na gg bez nerwów
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Fly przecież kiedy miałem się chwalić przed robotą ? jak sami nie wiedzieliśmy co i jak..pojechałem z 2 kompletami zegarów..i się przekładało z jednych do drugich..po paru lutach wszystko zaczęło działać z czego się cieszę ponieważ już od marca nie wiedziałem ile kilometrów przejechałem oraz z jaką prędkością jechałem bo wskazówki "milczały"..

jeszcze raz Grzanek dzięki za pomoc :kox:

Opublikowano

nie wiem od czego zaczac :D fura koxxxx odjechana w 3dupy.... gratuluje zapalu i pomyslów mody kozackie :)

Opublikowano

Który taki odważny skasował moje posty. Przecież to temat o furze Adamoo + jeden wielki OT

Opublikowano

To kto w końcu komu ile wisi kurvva ? Hahahaha

Kiedyś zamawialem pizzę z podwójnym serem a Hornet mi nie oddał za ser .

j**any :polew: :polew:

Czekam na kasę za oliwki albo wjazd na chatę zrobię. Ale juto będę mial kaca hohohoh

Opublikowano

Grzanek odwali kawal dobrej roboty :good: zreszta mi tez montowal inne zegary . Szkoda Adas ze nie moglem do was podjechac :confused4: Dla mnie nr 1 B6 na forum w TDI-ku :kox:

Opublikowano

Śmieszne jest pisanie o tym tutaj . :sick3:

śmieszna to jest sytuacja opisana powyżej

Śmieszny to Adaś ma przebieg :decayed:.

Opublikowano

Śmieszne jest pisanie o tym tutaj . :sick3:

śmieszna to jest sytuacja opisana powyżej

Śmieszny to Adaś ma przebieg :decayed:.

Już nie przypominaj tego, była o tym mowa, że Adaś ma niedaleko do garażu...

Opublikowano

to jak to w końcu tymi zegarami bo jestem ciekaw :kox: :kox:

Opublikowano

to jak to w końcu tymi zegarami bo jestem ciekaw :kox: :kox:

Jak to na pradze - dziabane :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to jak to w końcu tymi zegarami bo jestem ciekaw :kox: :kox:

Jak to na pradze - dziabane :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: i to z dwóch fur żeby złożyć jedne :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj doszedl kolejny mod - zegary rs4- jeszcze musze przygotowac obudowe zeby bylo calkowicie rs4 ;)

51300033.jpg

Oraz kolejny mod navi 2010 ledowy LCD..

44993640.jpg

:naughty: jak tam Navi :wink4: lepsza od poprzedniczki

zmian w opcjach nie ma..grafika jest nieporównywalnie lepsza :tongue4:

rozumiem ze to model 2010 tylko dorezany do panela 8E... :naughty:

Z tego co sie tym w TT bawilem to sa tam dodatkowe opcje np. do I-poda/fona. No i powinna miec wiecej opcji w nawigacji, oraz twardziela w sobie. Dodatkowo podobno w jakis nowszych modelach byly wyswietlane znaki z ograniczeniem predkosci. --Nie masz tego?

Opublikowano

TAK to model RNS E 2010 dorezany do panela 8E z przyciskiem MENU zamiast CD/TV :wink4:

Tygrys ciekawi mnie ta opcja pod Ipoda/Iphona bo bede zakladal wiesz cos wiecej :naughty:

audirnsemy1003s.jpg

A w nowszych modelach :mysli: czy byly wyswietlane znaki z ograniczeniem predkosci to musze tez sprawdzic :blink:

Opublikowano

Jakis czas temu czytalem wlasnie o tych funkcjach w RNS E 2010. Zostaly mi wlasnie te w glowie ktore byly dla mnie wazne, czyli wlasnie te znaki drogowe, dysk twardy i menu dla Ipoda/fona, Karty SD do 32GB, AMI(Audi Miusic Interface) do ktorego mozesz podlaczyc Pendriva, I-poda/fona i jakis odtwarzacz mp3 i tytuly z tego beda wyswietlane na rariu i FIS-ie. Kiedys nawet natrafilem na taki temat na AUDIZINE, ale to bylo swiezo po wejsciu tych RNS E, wiec malo informacji jeszcze bylo. Mysle ze z tymi znakami to bedzie tak ze dopieronowe plyty do nawigacji maja jakas aplikacje ktora wspolgra z ta RNS E 2010 (podobnie jak jest z aplikacja ktora pokazuje na mapie nie tylko stacje bezynowa, ale takze jakiej firmy ona jest- Aral/Shell/AVIA/statoil- ale aplikacja ta lepiej dziala w niemczech, ale w polsce dochodzi tych stacji)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:40_________________________________________________Tu znalazlem pochodny temat z tego z audizine :

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/327369-Retrofitting-an-MY2010-MKII-TT-RNS-E-unit-in-an-MY2003-B6A4.?p=4561166#post4561166

Moze ci sie przyda, a nizej screen z tymi znakami ograniczenia predkosci :

6fb9867a5ffcd87d.jpg

Opublikowano

powiem szczerze ze z tymi znakami to fajna sprawa , az musze sprawdzic jutro na miescie czy jest u mnie ta opcja :mysli: a jezeli chodzi o stacje to pokazuje rozne marki :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowy mod :

kitt-interior.jpg

Opublikowano

nowy mod :

kitt-interior.jpg

kunsztowny i zacny :decayed::)

Opublikowano

buhahah

KIT :naughty:

dawid bedzie z Ciebie dumny

Opublikowano

a ten zielony po prawej na dole 2 kolumna to od czego?bo reszte znam mam to samo u siebie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.