Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musiłbym popatrzec dokladnie jakie mam :) Na wolnej przestrzeni z kumplem virus sygnal lapal sterownik z 600 m :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto na miejscu..kable przepuszczone do środka..zostaje kosmetyka podłączenie kabli w kabinie i odpalanko..

w czwartek przepuściłem kabelki do podświetlania lusterek :evil: :

jedna informacja dla tych co chcą montować podświetlenie ori z a6,a8..

nie można zamontować tych spodów ponieważ nie podchodzi do stelażu lusterka więc nie obyło się bez dremelka..:

P56521600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

w czwartek przepuściłem kabelki do podświetlania lusterek :evil: :

(...)

Mam zamiar założyć zewnętrzne lusterka fotochrom (podgrzewanie już mam, foto wewnętrzne założone). Muszę pociągnąć wiązkę fotochromu do drzwi. Dużo jest zabawy by przeciągnąć wiązkę przez ten gumowy przepust w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto na miejscu..kable przepuszczone do środka..zostaje kosmetyka podłączenie kabli w kabinie i odpalanko..

w czwartek przepuściłem kabelki do podświetlania lusterek :evil: :

jedna informacja dla tych co chcą montować podświetlenie ori z a6,a8..

nie można zamontować tych spodów ponieważ nie podchodzi do stelażu lusterka więc nie obyło się bez dremelka..:

P56521600.jpg

Jak bedziesz odpalał webasto to musi być polączenie ze mną ON LINE :decayed: inaczej nie odpali :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar założyć zewnętrzne lusterka fotochrom (podgrzewanie już mam, foto wewnętrzne założone). Muszę pociągnąć wiązkę fotochromu do drzwi. Dużo jest zabawy by przeciągnąć wiązkę przez ten gumowy przepust w drzwiach?

OK 2 h na jedną stronę jak wszystko idzie sprawnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar założyć zewnętrzne lusterka fotochrom (podgrzewanie już mam, foto wewnętrzne założone). Muszę pociągnąć wiązkę fotochromu do drzwi. Dużo jest zabawy by przeciągnąć wiązkę przez ten gumowy przepust w drzwiach?

OK 2 h na jedną stronę jak wszystko idzie sprawnie :kox:

aaaaaaaa...... Adas smial sie ze mnie ze montowalem u siebie 3 godziny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek zamontuje sobie lusterka bo we wtorek wielkie rezanie okablowania :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciaganie kabelkow od lusterek zew. do wnetrza auta to tragedia czasowa :gwizdanie:

nie wiem jak kto to robil ale ja wyciagnalem lusterko dopiero po uniesieniu ramki szyby

Adam dobrze ze napisales o tych nie pasujacych spodach lusterek z A6 bo ze z A8 nie pasuje to juz widac na zdjeciach.Nie jest tak zle skoro dremel zalatwia sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórych takie rezanie odstrasza :gwizdanie: :kox: a z przeciągnięciem kabli do środka nie ma raczej problemu..

mam nowy sposób na podłączenie led lusterek..jak zadziała to powiem we wtorek co i jak.. :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 13:47_________________________________________________

Jak masz jakies fotki z rezania webasta to slij mi na PW :)

za dużo nie mam bo Mario mówił że marnie wygląda i żebym nie robił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórych takie rezanie odstrasza :gwizdanie: :kox: a z przeciągnięciem kabli do środka nie ma raczej problemu..

mam nowy sposób na podłączenie led lusterek..jak zadziała to powiem we wtorek co i jak.. :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 13:47_________________________________________________

Jak masz jakies fotki z rezania webasta to slij mi na PW :)

za dużo nie mam bo Mario mówił że marnie wygląda i żebym nie robił :polew:

co to za nowy sposob :kox:

mowiles mi cos przez telefon ze nie bedziesz przeciagac kabli do auta tylko wepniesz sie gdzes w drzwiach - to do podswietlenia lusterek.

Moze i tak da sie zrobic ale chyba to nie bedzie dzialac tak jak lampka podsufitki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak kto to robil ale ja wyciagnalem lusterko dopiero po uniesieniu ramki szyby

jest na to patent zdjęcie lustra i włożenie go z powrotem da się wykonać bez zdjęcia owej ramki i bez uszkodzenia uszczelki obsadzonej na stałe w ramce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy rozpiąć kostkę i tyle..[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 16:03_________________________________________________dzisiaj wymyśliłem nowe rezanko :gwizdanie: :kox: efekt w przyszłym tygodniu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...