Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tutaj ledy fajne :

106121-1471287.jpg

1327266.jpg

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... ale znowu rozklejać ? hmm może przez soczewkę by dosięgnął, żeby to dobrze ułożyć

Niewykonalne.

Opublikowano

A patrzyles jak to ma zrobione Guardian? :przebiegly:

Guardian miał swego czasu nawet na sprzedaż te Jego przednie lampeczki ;-)

Opublikowano
  • Autor

przód już sobie ogarniam :kox:

lepiej powiedzcie co zrobić z tylnymi lampami ? :embarrassed: żeby były ładniejsze ?

i kto mi znajdzie takie fotele ?

DSC_0764.JPG

Opublikowano

przód już sobie ogarniam :kox:

lepiej powiedzcie co zrobić z tylnymi lampami ? :embarrassed: żeby były ładniejsze ?

i kto mi znajdzie takie fotele ?

DSC_0764.JPG

w przednicj lampach to ciezko rezac jak sie nie da rozkleic klosza ale dalbym rade zrobic ledy jak w s8 przez soczewke skoro poradzilem sobie z led kierunkiem :wink4:

W tylnych lampach tylko led (moim zdaniem) ale rezania jest duzo niz wiecej :tongue4:

Opublikowano

i kto mi znajdzie takie fotele ?

DSC_0764.JPG

we Wrześni takie leżą w jednym garażu :gwizdanie:

Opublikowano

i kto mi znajdzie takie fotele ?

DSC_0764.JPG

we Wrześni takie leżą w jednym garażu :gwizdanie:

Umkneło mi. Nie chwalił sie Bartek, że już je dopadł :mysli:
Opublikowano

Umkneło mi. Nie chwalił sie Bartek, że już je dopadł :mysli:

bo nie założył :wink4: na bank się pochwali jak będzie wszystko na miejscu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

he Barcik nie odda :kox:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________

przód już sobie ogarniam :kox:

lepiej powiedzcie co zrobić z tylnymi lampami ? :embarrassed: żeby były ładniejsze ?

i kto mi znajdzie takie fotele ?

DSC_0764.JPG

w przednicj lampach to ciezko rezac jak sie nie da rozkleic klosza ale dalbym rade zrobic ledy jak w s8 przez soczewke skoro poradzilem sobie z led kierunkiem :wink4:

W tylnych lampach tylko led (moim zdaniem) ale rezania jest duzo niz wiecej :tongue4:

mówisz żeby przełożyć same ledy do ori lampy ?

Opublikowano

Ja też bym coś zrobił ze swoimi lampami, w sumie to je mogę rozkleić jeszcze raz bo chyba silikon już tak mocno nie trzyma co ori klej nie? Ułożyć jakieś diody, ale nie mam pomysłu hmm może pasek diód zrobić poprostu przy samym kloszu tak płasko jak w a6 nowych?

@ a recaro wychodziły bez full elektryki ? ;o

Opublikowano

przód już sobie ogarniam :kox:

lepiej powiedzcie co zrobić z tylnymi lampami ? :embarrassed: żeby były ładniejsze ?

i kto mi znajdzie takie fotele ?

DSC_0764.JPG

Ale miod :slina:

Ja poprosze takie w skorze :>

Opublikowano

te LEDy w białym avancie to kompletne lampy z A5, ktoś się nieźle napocił i wyrezał :kox:

Opublikowano
  • Autor
1327259.jpg
Opublikowano

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/205172-8P-A3-LED-Strip-in-Headlights

A takie coś? Nawet fajnie wygląda, tylko Ciekawe czy są jakieś ledy w których widać odstęp, bo tu to się zlewa w jedną linię, ale źle nie wygląda w sumie

Opublikowano

he Barcik nie odda :kox:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________

przód już sobie ogarniam :kox:

lepiej powiedzcie co zrobić z tylnymi lampami ? :embarrassed: żeby były ładniejsze ?

i kto mi znajdzie takie fotele ?

DSC_0764.JPG

w przednicj lampach to ciezko rezac jak sie nie da rozkleic klosza ale dalbym rade zrobic ledy jak w s8 przez soczewke skoro poradzilem sobie z led kierunkiem :wink4:

W tylnych lampach tylko led (moim zdaniem) ale rezania jest duzo niz wiecej :tongue4:

mówisz żeby przełożyć same ledy do ori lampy ?

nie to mialem na mysli :) kupic sobie druga tania lampe chocby uszkodzona byle odblysnik byl dobry

Zamowic wiecej diod dobrej jakosci i wtedy rezac to na co sie ma ochote i na tyle na ile pozwala konstrukcja lampy.Fakt ze gotowe ledy z innej lampy to fajna sprawa ale przelozenie ich do lampy w ktorej byly zwykle zarowki,graniczy z cudem :thumbdown:

Opublikowano

Hiride w US robią tylne lampy z napisami z LED, STOP lewy <-, prawy ->, return itp. więc wszystko jest możliwe :good:

Opublikowano
  • Autor

ale z tymi napisami to już wiocha :blink:

Opublikowano

W amerykanach nie wiocha bo mają 3 razy większe lampy niż w A4 :polew: chodziło o inwencję ogólnie, chcesz to masz, wszystko można wyrezać jak jest parcie na tarcie

Opublikowano

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/205172-8P-A3-LED-Strip-in-Headlights

A takie coś? Nawet fajnie wygląda, tylko Ciekawe czy są jakieś ledy w których widać odstęp, bo tu to się zlewa w jedną linię, ale źle nie wygląda w sumie

Starannosc wykonania bardzo fajna :) ale kolor juz taki fajny nie jest bo wpada w niebieski :blink:

Co do odstepu miedzy diodami-tez jestem zwolennikiem czegos takiego.Mozna uzyskac taki efekt w prosty sposob-umieszcza sie blisko siebie 3 diody power led w lini prostej tak aby rzad nie byl dluzszy niz 3 cm,zostawia sie jakies 2,5-3,5cm przerwy i znowu 3 cm rzadek po 3 diody.Wtedy bedzie to wygladac tak jak ledy od s6 w zderzaku.Oczywiscie przerwa miedzy 3cm rzedami diod bedzie inna w zaleznosci od dlugosci paska.Trzeba to dopasowac indywidualnie.Niestety diody power led wymagaja dobrego odprowadzenia ciepla przez co ich podstawa jest dosc spora tzn np 5mm dioda ma 10 mm radiator.Wykonanie paska diodowego na calej dlugosci lampy z takimi diodami wygladaloby kosmicznie :polew: Dlatego pisalem ze lepiej byloby zrobic na takich diodach dzienne na wzor S8.Gdyby ktos pytal co tak sie uczepilem tych diod power led-polecam troche pobawic sie takim cudenkiem.Barwa emitowanego swiatla,jasnosc i kąt rozpraszania nie daja zadnych szans zwyklym diodom.Jedynym plusem paska diodowego ktory pokazal mlody_drog jest maly rozmiar diod przez co nie rzucaja sie w oczy patrzac na lampe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.