Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w BMW trends była i jest na filmikach na YOUTUBE- piękna była-jak się tak jej naoglądałem to prawie coupety nie kupiłem(ona chyba nawet była na s[przedaż swego czasu)

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co sie stalo? Kto mu wyjechal?

Opublikowano

Adas looknij na modul szyby i spisz numery wszystkich wtyk bo u mnie jednej brakowalo :wink4:

Opublikowano

A co sie stalo? Kto mu wyjechal?

Dobrą imreze zaliczył chemik przed zdarzeniem (noł koment) i nie w tym co trzeba miejscu betonowy płot stał.

Odnosnie furaka Adam-a KOXXXXXXXXXXXXX , mój wzór do naśladowania ... :)

Opublikowano

Adamoo nie kombinuj nic z LEDami, proszę Cię

Opublikowano

Odnosnie furaka Adam-a KOXXXXXXXXXXXXX , mój wzór do naśladowania ... :)

Nie wiesz co piszesz - nie widziałeś tej padaki na żywo - nie dość, że ledwo stoi to jeszcze prędkość max. to 70 km/h.

To raczej wzór, jakiego nie należy naśladować :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Adamoo nie kombinuj nic z LEDami, proszę Cię

zobaczymy :naughty:

Opublikowano

Adamoo nie kombinuj nic z LEDami, proszę Cię

zobaczymy :naughty:

myslales nad czyms podobnym co siedzi w porsche panamera ? :) chcialem zrobic u siebie cos takiego -w miejsce gdzie mamy w bixie odblysnik ze swiatel drogowych umiescic plytke np chromowana a na niej 4 lub 6 diod power led o mocy co najmniej 3W.Z drugiej strony szkoda mi usuwac swiatla dlugie bo jednak duzo daja.Ale taki pomysl jest dobry do b7 :)

Opublikowano
  • Autor

mówisz tak jak jest w s8 ? :kox: ale żeby to zrobić to dużo rezania...

Opublikowano

Cos takiego oferowal mi guardian [sam zrobil to w swojej B6]. Nie pamietam kosztu...

Opublikowano
  • Autor

tylko takie rozwiązanie mi nie pasuje :) te ledy są jakieś za małe..z przeróbka długich na ledy tak jak w s8 średnio wygląda..

Opublikowano

ja myślałem, żeby u siebie wyrzucić halogeny i zmodyfikować lekko kratki i wrzucić tam s6, ale nie mam pomysłu co do kratek. Trzeba by było zaślepić tą dziurę jakoś i ledy s6 wrzucić nad kratki i podłączyć jako dzienne.

Ciekawe jak to wygląda w porównaniu do ori

http://allegro.pl/item1170831076_swiatla_dzienne_do_dziennej_jazdy_led_audi_s6_a6.html

Opublikowano

Odnosnie furaka Adam-a KOXXXXXXXXXXXXX , mój wzór do naśladowania ... :)

Nie wiesz co - nie widziałeś tej padaki na żywo - nie dość, że ledwo stoi to jeszcze prędkość max. to 70 km/h.

To raczej wzór, jakiego nie należy naśladować :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wzór do nie naśladowania dla normalnego zdrowego człowieka , a że my troszke szurnięci :kox::wallbash: to i takie furaki są i będą szurnięte i wypasione :P Nie raz Adamooo dupe mi woził :)

Opublikowano

mówisz tak jak jest w s8 ? :kox: ale żeby to zrobić to dużo rezania...

powiedzmy ze cos podobnego ale te diody o ktorych ja pisze mozna rozmiescic inaczej a sama barwa swiatla i kolor jest inny od tej w s8.Moze byc to troche skomplikowane bo nie rozklejalbym lampy(w b6 nie potrafie) wszystko zrobilbym przez otwor od soczewki.Co innego w b7-skoro tam tak latwo klosz schodzi to mozna walnac i kierunki na ledach i drl na ledach :kox: Pomysle nad tym jesli moim nastepnym autem bedzie audi z ori drl.

Opublikowano
  • Autor

a tak lipa ?

13062009459.jpg

20i9oy1.jpg

11tof29.jpg

15xv2nd.jpg

3694579318_f449f737dd.jpg

Opublikowano

a tak lipa ?

13062009459.jpg

Adaś, to nie jest dobry pomysł :no:

Opublikowano

lipa..

Opublikowano

A patrzyles jak to ma zrobione Guardian? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

To nawet może byc :)

photo-12.jpg

image0058.jpg

czarny mat kox :naughty:

angeleyes.jpg

a to to lipa : (zaraz łukaszr wejdzie i się podnieci i jutro będzie miał takie same :polew: )

DSCF0030a.jpg

6kzv0uq.gif

Opublikowano

Mi tam te ledy się podobają, chciałbym coś zrobić w deseń nowych a6 co mają w światłach, ale znowu rozklejać ? hmm może przez soczewkę by dosięgnął, żeby to dobrze ułożyć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.