Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może lepiej odpuścić temat LED w przypadku tego auta, myślę że, każdy mod związany z LED jedynie zepsuje ogólną koncepcję rezania tego auta

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W amerykanach nie wiocha bo mają 3 razy większe lampy niż w A4 :polew: chodziło o inwencję ogólnie, chcesz to masz, wszystko można wyrezać jak jest parcie na tarcie

Nie no rezac mozna roznie ale trzeba wiedziec gdzie sa granice dobrego smaku.Podobaja Ci sie takie ledy jak opisales ? :kox:

Kolega ma fajnego golfa IV zrobionego z gustem tj felgi obrysowki ciemne ori lampy i ..stop na tym zakonczyl.Bardzo podobala mi jego auto.Ostatnio juz mniej bo zrobil cos co wbilo mnie w ziemie :thumbdown: na tylne szybki w drzwiach walnal jakies naklejki z forum VW typu misio yogi "fun golf inside" jakis kroliczek playboy.Moze sie to komus podobac ale dla mnie to tak jakby na audi zalozyc lampy ala lexus i gorsze badziewia.Typowy przyklad przesady.Zamiast ladnie jest smiesznie i obciachowo.To samo tyczy sie ledow.Albo robic to ladnie i z gustem albo wcale bo jesli kto sie ma nabijac z mojej roboty to dziekuje nie robie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 01:04_________________________________________________

może lepiej odpuścić temat LED w przypadku tego auta, myślę że, każdy mod związany z LED jedynie zepsuje ogólną koncepcję rezania tego auta

uzasadnij dlaczego bo nie rozumiem :)

przednie lampy bym sobie odpuscil procz kierunkow,tylne lampy bym rezal jak najbardziej :)

Opublikowano

może lepiej odpuścić temat LED w przypadku tego auta, myślę że, każdy mod związany z LED jedynie zepsuje ogólną koncepcję rezania tego auta

Jestem tego samego zdania.

Lepiej nie bedzie... :embarrassed:

Opublikowano

tylne LEDy OK ale przód to już się chyba opatrzył, co drugie auto ma DRLe na LEDach i to najczęściej dokładane

Opublikowano

Jakoś nie podoba mi się idea paska LED w reflektorze w B6 - IMO nie współgra to z linią nadwozia...

Opublikowano
  • Autor

ledy prawie skończone :

DSC05270.JPG

081510163105.jpg

081510163043.jpg

081510163027.jpg

Opublikowano

O kur*** i niech mi ktoś powie, że to lipnie wygląda! Adamo daj jakieś wskazówki :D[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:25_________________________________________________To są od a6?

Opublikowano

no nieźle to wygląda, ale ciekaw jestem jaki będzie efekt po założeniu do auta :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wygląda całkiem profi :mysli:

skończysz dziś do 19? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

he nie :)

pozycja będą ledy jak się zapali xenon to przygasają jak ori..

Opublikowano

pozycja będą ledy jak się zapali xenon to przygasają jak ori..

Wlasnie mialem o to zapytac :decayed: No i powinny przygasac po wlaczeniu kierunkowskazu :cool1:

Opublikowano

a ten chrom pasek idzie w czerń?

Opublikowano
  • Autor

tak mają wyglądać na samochodzie :

avus-performance-audi-rs6-avant-2.jpg

avus-performance-audi-rs6-avant.jpg

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________

a ten chrom pasek idzie w czerń?

zostaje w chromie

Opublikowano

Hm... kto Ci to robi ? :)

Opublikowano

tak mają wyglądać na samochodzie :

avus-performance-audi-rs6-avant-2.jpg

avus-performance-audi-rs6-avant.jpg

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________

a ten chrom pasek idzie w czerń?

zostaje w chromie

Pieknie :slina:

Sam robisz?

Czy ta osoba robi tez tyly do B7, o ktorych pisales?

Opublikowano
  • Autor

ta sama :kox:

Opublikowano

Poczekam na fotki na aucie :) i oblukam na zywo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało na aucie..szczególne ta brewka :confused4: :gwizdanie:

Opublikowano

sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało na aucie..szczególne ta brewka :confused4: :gwizdanie:

No wlasnie nie dalo rady bez tej brewki?

Opublikowano

A po co ta brewka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.