Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

może lepiej odpuścić temat LED w przypadku tego auta, myślę że, każdy mod związany z LED jedynie zepsuje ogólną koncepcję rezania tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W amerykanach nie wiocha bo mają 3 razy większe lampy niż w A4 :polew: chodziło o inwencję ogólnie, chcesz to masz, wszystko można wyrezać jak jest parcie na tarcie

Nie no rezac mozna roznie ale trzeba wiedziec gdzie sa granice dobrego smaku.Podobaja Ci sie takie ledy jak opisales ? :kox:

Kolega ma fajnego golfa IV zrobionego z gustem tj felgi obrysowki ciemne ori lampy i ..stop na tym zakonczyl.Bardzo podobala mi jego auto.Ostatnio juz mniej bo zrobil cos co wbilo mnie w ziemie :thumbdown: na tylne szybki w drzwiach walnal jakies naklejki z forum VW typu misio yogi "fun golf inside" jakis kroliczek playboy.Moze sie to komus podobac ale dla mnie to tak jakby na audi zalozyc lampy ala lexus i gorsze badziewia.Typowy przyklad przesady.Zamiast ladnie jest smiesznie i obciachowo.To samo tyczy sie ledow.Albo robic to ladnie i z gustem albo wcale bo jesli kto sie ma nabijac z mojej roboty to dziekuje nie robie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 01:04_________________________________________________

może lepiej odpuścić temat LED w przypadku tego auta, myślę że, każdy mod związany z LED jedynie zepsuje ogólną koncepcję rezania tego auta

uzasadnij dlaczego bo nie rozumiem :)

przednie lampy bym sobie odpuscil procz kierunkow,tylne lampy bym rezal jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lepiej odpuścić temat LED w przypadku tego auta, myślę że, każdy mod związany z LED jedynie zepsuje ogólną koncepcję rezania tego auta

Jestem tego samego zdania.

Lepiej nie bedzie... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie podoba mi się idea paska LED w reflektorze w B6 - IMO nie współgra to z linią nadwozia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur*** i niech mi ktoś powie, że to lipnie wygląda! Adamo daj jakieś wskazówki :D[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:25_________________________________________________To są od a6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he nie :)

pozycja będą ledy jak się zapali xenon to przygasają jak ori..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycja będą ledy jak się zapali xenon to przygasają jak ori..

Wlasnie mialem o to zapytac :decayed: No i powinny przygasac po wlaczeniu kierunkowskazu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mają wyglądać na samochodzie :

avus-performance-audi-rs6-avant-2.jpg

avus-performance-audi-rs6-avant.jpg

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________

a ten chrom pasek idzie w czerń?

zostaje w chromie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mają wyglądać na samochodzie :

avus-performance-audi-rs6-avant-2.jpg

avus-performance-audi-rs6-avant.jpg

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:35_________________________________________________

a ten chrom pasek idzie w czerń?

zostaje w chromie

Pieknie :slina:

Sam robisz?

Czy ta osoba robi tez tyly do B7, o ktorych pisales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało na aucie..szczególne ta brewka :confused4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało na aucie..szczególne ta brewka :confused4: :gwizdanie:

No wlasnie nie dalo rady bez tej brewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...