Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niesamowicie pomodzony samochód! :D

Opublikowano
  • Autor

jaki kolor będzie finalnie ??

Na tą chwilę żółty, ale co do odcienia to zobaczymy jak wyjdzie :decayed: pochwale się jak z nimi skończę w tym tyg powinny być już gotowe.

Niesamowicie pomodzony samochód! :D

32394499.jpg

Zaciski ogarnięte :naughty: jeszcze tylko kicia kończy zakuwać ostatni wężyk i będzie można je wrzucić na auto :wink: Finalnie wpadł żółty kolor ale zdjęcie w pełni go nie oddaje , aparat w telefonie tego nie ogarnia, jak wrzuce je na auto to cyknę jeszcze jedną fotke.

20160619_182306.jpg

.... a tu jeszcze fotki z wczorajszego zlotu Merca w Serocku- pozazdrościć frekwencji :naughty:

DSC_0776.jpg

DSC_0777.jpg

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

ciekawe jak efekt hebli bedzie na wozie kolor na+

Opublikowano

żółty hebel jest najlepszy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dodam jakieś spyfoto jak je wrzucę na auto ;) ale już wiem że dobrze wybrałem ogólnie ten żółty jest fluorescencyjny świeci się jak szatan tyle że robiąc zdjęcie telefonem ani trochę tego nie widać, we wtorek będę miał je już założone wtedy ogarnę fotę czymś do tego przeznaczonym :decayed:

Opublikowano

Przyjedziesz kiedy do mnie czy nie?! :P

Gratki modów. ;)

Opublikowano

Ładnie się dzieje w temacie oby tak dalej.

Opublikowano
  • Autor

Przyjedziesz kiedy do mnie czy nie?! :P

Gratki modów. ;)

Mateusz gdzieś Ty był jak Cię nie było :grin: szykuj bro- będę nie długo u Ciebie :naughty:

Ładnie się dzieje w temacie oby tak dalej.

:hi: Hamulce już na aucie różnica jest kolosalna w hamowaniu :D

Opublikowano

A foto kolego gdzie jak się hebelki prezetuja na aucie

Opublikowano

Mateusz gdzieś Ty był jak Cię nie było :grin: szykuj bro- będę nie długo u Ciebie :naughty:

Oj nie pytaj ja zawsze w zimę znikam bo w kieszeni pusto... Ale u mnie też coś tam się dzieje i niedługo jak będzie trochę czasu odświeżę profil. To wpadaj się chwalić puki mam otwarte. ;)

Ps. U mnie wpadł big brake kit z s4. :D

Opublikowano
  • Autor

Mateusz gdzieś Ty był jak Cię nie było :grin: szykuj bro- będę nie długo u Ciebie :naughty:

Oj nie pytaj ja zawsze w zimę znikam bo w kieszeni pusto... Ale u mnie też coś tam się dzieje i niedługo jak będzie trochę czasu odświeżę profil. To wpadaj się chwalić puki mam otwarte. ;)

Ps. U mnie wpadł big brake kit z s4. :D

U mnie też trochę się dzieje, zajrzę do Ciebie mam nadzieję niedługo, śmigasz do Arkadii czasem? Ładnie poszalałeś z hamownią :thumbup1: tył też wrzuciłeś?

Tak jak obiecałem poniżej foto hamulców 320 mm już na aucie :naughty:

[20160701_223856.jpg[

_20160701_223507.jpg[

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

Jak bym przechodził obok to bym zrobił zdjęcie. Woow daj zdjęcie z profil całego auta .

Opublikowano

fajnie fajnie , coś na fotkach pod zielen wpadają , :decayed:

Opublikowano

U mnie też trochę się dzieje, zajrzę do Ciebie mam nadzieję niedługo, śmigasz do Arkadii czasem? Ładnie poszalałeś z hamownią :thumbup1: tył też wrzuciłeś?

Tak jest 345/300 komplecik z s4. :D Nie tak ładne jak Twoje bo nie było mnie już stać na takie bajery ale grunt, że hamuje to teraz wzorowo! :D

Poza tym już musiałem szybko wrzucać na auto bo 3 tygodnie bez lalki jak bez ręki...

Opublikowano
  • Autor

U mnie też trochę się dzieje, zajrzę do Ciebie mam nadzieję niedługo, śmigasz do Arkadii czasem? Ładnie poszalałeś z hamownią :thumbup1: tył też wrzuciłeś?

Tak jest 345/300 komplecik z s4. :D Nie tak ładne jak Twoje bo nie było mnie już stać na takie bajery ale grunt, że hamuje to teraz wzorowo! :D

Poza tym już musiałem szybko wrzucać na auto bo 3 tygodnie bez lalki jak bez ręki...

Liczy się efekt, ale nie ten wizualny tylko praktyczny zresztą farby mi zostało tak że jak wpadnę do Ciebie to postawimy ją na ceglach i się prysnie :)

fajnie fajnie , coś na fotkach pod zielen wpadają , :decayed:

Właśnie tak wychodzą te fotki :facepalm:

Opublikowano

Felgi[emoji15] [emoji106]

Opublikowano
  • Autor

Felgi[emoji15] [emoji106]

:cool1: THX

Z poziomu użytkownika powiem tylko tyle że są na prawdę twarde, i dobrze prezentują się z budą B6.

Opublikowano

Gdyby nie ta cena....to pewnie bym sobie kupił ori a tak to musze sie cieszyc z podjebek[emoji19] [emoji12]

Opublikowano

Staram się zapytać gdzie mogę bo nie dostałem jeszcze jednoznacznej odpowiedzi a tutaj widzę że bardzo ładnie usiadł na sprężynach SPORTLINE, mam a4 b7 1.9 BRB tył siedzi niżej około 1.5 - 2cm [motorówka trochę], zawiecha 1BE obecnie, co lepiej założyc PROKIT i jest szansa ze usiądzie równo czy celować w SPORTLINE czy może się okazać ze będzie ocierać koła 8Jx19"??

Opublikowano
  • Autor

Gdyby nie ta cena....to pewnie bym sobie kupił ori a tak to musze sie cieszyc z podjebek[emoji19] [emoji12]

Podjebki nie są złe :lol: mi udało się je wyrwać w dobrych pieniądzach, ale gdybym miał je kupić tak jak są na allegro to w życiu bym ich nie wzią.

Staram się zapytać gdzie mogę bo nie dostałem jeszcze jednoznacznej odpowiedzi a tutaj widzę że bardzo ładnie usiadł na sprężynach SPORTLINE, mam a4 b7 1.9 BRB tył siedzi niżej około 1.5 - 2cm [motorówka trochę], zawiecha 1BE obecnie, co lepiej założyc PROKIT i jest szansa ze usiądzie równo czy celować w SPORTLINE czy może się okazać ze będzie ocierać koła 8Jx19"??

Możesz założyć wszystko :decayed: Mi ogólnie na Sportline tył siadł niżej o 1 cm niż przód więc tak że tago... producent swoje, a życie swoje, możesz próbować dobrać springi od benzyny wtedy jest szansa że Ci siądzie równo, ale na prawdę równo to siądzie dopiero na gwincie. Felga 19" x8j nie będzie obcierać jeżeli nie będziesz miał jakiegoś dziwnego ET tj nie wychodź poza zakres 28-48 i będzie git.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.