Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zamontowana :D Nasze kiery jak siostry bliźniaczki normalnie :D Graty Modów! Kierowniczka przepiękna...tylko macać :D Oby szybko do wiosny...bo ten pakiet zima to tak jak u mnie..[emoji23] :facepalm:

Kiera robi wrażenie przyjemnie się jeździ szkoda, że nie udało mi się tylko trafić tej czarnej poduchy, ale sam wiesz jaki wysyp tych jaśków jest :facepalm:

siemka kierownica super sie prezetuje, zestaw zima nie bardzo pasuje do twojej b6

He He :decayed: co tu poradzić Panowie taki mamy klimat :grin: wszystkiego co fajne trzeba było się pozbyć 19" - bo mieli jak szalony na letniej gumie, a dokładka zaczepiała o wjazd do garażu więc wolałem ją zdjąć zanim sama by się zdjęła :grin:

z jakiej audi jest ta kiera?

Kierka jest z Audi TT model 8j :

audi_tt_8j_coupe_l.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przod - 64cm
Tył - 63 cm

Na sportline tylko tyle siadło?


Ta kiera pięknie komponuje się z wnętrzem :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak, myślałem że pójdzie jeszcze z 1 cm w dół jak trochę pojezdze na tym setup-ie ale narazie się na to nie zanosi :decayed:

Trzeba tylko wziąść pod uwagę że moje springi były kupione używane a z tego co mi wiadomo sportline jest dostępny w dwóch wersjach wagowych dla mojego auta jedna od drugiej różni się o 50 kg może stąd ta wysokość poprostu mogę mieć tą o większej wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ok. Pytam bo u mnie tyle siadło na prokicie eibacha. Co nie zmienia faktu, że fura zacna :wink: Jak sie sprawowała folia na dekorach latem jak auto postało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ok. Pytam bo u mnie tyle siadło na prokicie eibacha. Co nie zmienia faktu, że fura zacna :wink: Jak sie sprawowała folia na dekorach latem jak auto postało?

W takim razie ładnie Ci to wyszło no i pewnie z komfortu coś tam zostało:) ja wymieniłem też amory na te z zawieszenia 1 bv, może gdybym zostawił 1ba było by niżej kto wie, obniżenie wyszło niby ksiazkowo bo z przodu poszedł 5cm w dół a z tyłu 4 cm.

Adam u mnie siedzi 1NK,i jedyne co bym okleił to ramkę gałki zmiany biegów bo jakieś dziwne wżery się w niej zrobiły,ale ciężko o taką folie w idealnym odcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kiera robi robotę :naughty: jak ogarnę inne rzeczy to chyba się też szarpnę na nią ;)

Całe autko fajnie się prezentuje :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam :facepalm: coś mi sie przywidziało z okleiną :wink:

Spoczko można się nadziać w sumie w temacie nigdzie nie napisałem,że dekory zmienione :naughty:

Tak kiera robi robotę :naughty: jak ogarnę inne rzeczy to chyba się też szarpnę na nią ;)

Całe autko fajnie się prezentuje :thumbup1:

He he dla mnie jest to mod z dziedziny takich " jak już nie ma co robić to co by tu wymyślić.....", inna sprawa ,że sprawia wiele radochy śmiało mogę powiedzieć, że jeden z lepszych jaki zrobiłem w tym aucie i szczerze polecam :thumbup1:

Dzięki Panowie za dobre słowo w miarę możliwości projekcik leci do przodu teraz na tapecie jest ściema i tematy lakierowe z wizualki , a od wewnątrz serducho domaga też się serwisu i od tego trzeba będzie zacząć :wink:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Korzystając z wolnego czasu udało mi się trochę pobawić VCDS-em , a oto efekty :decayed:

wreszcie poprawnie zakodowana navi oraz zmieniony język na FIS

DSC_0667.jpg
oraz taki mały bajer :naughty:
DSC_0671.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster jeszcze trochę to własną stację diagnostyczną otworzysz :D Tak patrzę i musowo muszę ogarnąć ten Kolor FIS w styczniu !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

He he biorę Cię do spółki bo to Ty mnie zaraziłeś tym majstrowaniem :polew: teraz tylko kombinuję co by tu jeszcze podłubać :lol1:

Dopiero po zakodowaniu widzę, że kolor FIS to przydatne ustrojstwo :wink: tak że tego ...... nie namawiam Cię, ale jakby był to już całkiem inaczej by to wyglądało :lol1:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to by pasowało panel MENU podłączyć i znowu się aktywują dodatkowe bajery :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to by pasowało panel MENU podłączyć i znowu się aktywują dodatkowe bajery :naughty:

Miałem tego za chiny nie ruszać, a tu teraz aż się prosi żeby temat dalej pociągnąć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel Menu ciężko zdobyć

To prawda ,ale podobno jest sposób na ogarnięcie tego na panelu małej navi ...... :wink: o i już wiem kto wie jak to zrobić :grin:

Tzn panel malej navi :D tez podejdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn panel malej navi :D tez podejdzie :D

No podejdzie bo można wykorzystać inny przycisk do wywołania menu. U sąsiada zakładałem panel telematic do tego

Tu w dobrej cenie obrotowa zapalniczka pod panel manu/navi/telematic

http://allegro.pl/gniazdo-zapalniczki-audi-a4-b6-pod-navi-nawigacje-i5839327276.html

ten sam gość ma też panel navi ja od niego kupuje części bo ma dobre ceny

Edytowane przez _quattro_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już taki panel siedzi teraz przydała by się wiązka i można było by coś dłubac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już taki panel siedzi teraz przydała by się wiązka i można było by coś dłubac ;)

Do czego go wykorzystujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he narazie jest to czasoumilacz gdy utkne w korku :)

Niestety w tym momencie jest nie podłączony i nie mam dla niego zastosowania.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pora zacząć nowy sezon :decayed: tak że tego ..... wpadło kilka rzeczy niezbędnych.... ale może najpierw kilka słów o planach na ten rok:

z rzeczy oczywistych:
-wymiana maglownicy, bo na płyn nie wyrobię :decayed:
- zaślepienie EGR, oraz ogólne czyszczenie dolotu
-ściema szybek
-instalacja wewnętrznego fotochromu + CLH
- wymiana MCE
-wymiana Modułu Komfortu na wersję HIGH
Teraz coś z bieżących spraw , a więc auto dostało z nowym rokiem nowy olej i komplet filtrów:
DSC_0686.jpg
Na półeczce zawitało też kilka fajnych rzeczy:
DSC_0692.jpg DSC_0693.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...