Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

He he :grin: Dwa czarnuchy się spotkały :naughty: Powiem Ci że Twoja kierka zmiażdżyła mój system niewiem jeszcze kiedy ale czuję że powoli zacznę kompletować graty na wymianę swojej ...... jeszcze gdyby się trafiła od RS :kox: ło Panie malyna by była :grin:


Zaje fajnie to wygląda chodzi mi po głowie zamiana na jakieś 19 te fele co masz są jedybe do tego wozu pozd

Zaje fajnie to wygląda chodzi mi po głowie zamiana na jakieś 19 te fele co masz są jedybe do tego wozu pozd

Zaje fajnie to wygląda chodzi mi po głowie zamiana na jakieś 19 te fele co masz są jedybe do tego wozu pozd

Nie powiem B6 na tych kółkach wygląda kox :naughty: Ogólnie między 18", a 19 " nie ma zbytniej różnicy, a po założeniu 18 " zostaje jakiś taki niedosyt zawsze :grin: więc jak już kupować to 19" glebić klacz i cieszyć się jazdą :kox: a biorąc pod uwagę że u nas przez pół roku jest zima to i zawieszka jakoś to zniesie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej bede myslał jak skoncze zabawe z zewnątrz przeglądałem juz oferty jest w czym wybierc , wczoraj mi dziwnym trafem wiazke wciagło do wiska od wiatraka klimy zmieliło , ale dzis sytuacja opanowana klima smiga i nowinka od sprzedajacego ze kurier ze zderzakiem dojedzie do srody a tu jeszcze brak koncówek pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej bede myslał jak skoncze zabawe z zewnątrz przeglądałem juz oferty jest w czym wybierc , wczoraj mi dziwnym trafem wiazke wciagło do wiska od wiatraka klimy zmieliło , ale dzis sytuacja opanowana klima smiga i nowinka od sprzedajacego ze kurier ze zderzakiem dojedzie do srody a tu jeszcze brak koncówek pozdr

Wzorów jest masa , najważniejsze żeby jakiejś chińszczyzny nie kupić, tylko ori bo jakościowo nie ma porównania :wink: Udało Ci się już opanować zderzak i PDC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka szczerze mówiąc to lipa nic nie zrobiłem jeszcze nawet końcówek nie zamówiłem mam.napięty termin w robocie ale napewno coś będę kminic od soboty popołudnia na ile starczy czasu to.będę.działał choćbym miał tylko.zderzak.założyć i końcówki to.i tak Bedzie radocha co do pdc to najwyżej odpuszcze puki co i tak będzie malowana to.wtedy elektryka.się zajmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego :wink: Co do Twojego pytania to w postojówkach siedzą u mnie diody LED zakupiłem je od tego sprzedawcy z allegro :

http://allegro.pl/zarowka-led-w5w-t10-5w-cree-can-bus-mercedes-12v-i5603483131.html

Świeca całkiem dobrze już od 1,5 roku dając bardzo intensywne światło, a i najważniejsze nie powodują błędu na FIS-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej co tam słychac, rozmyslalem dzis nad tymi koncówkami co mi proponowałes z góry dziekuje pomierzyłem dzis srednice wydechu fi 50 a co do zderzka s4 koncówki 90 mm wydaja sie za mał , a zamówiłem koncówki buzzera zz102x .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne te końcóweczki co zamowiłeś;), na aucie to dopiero zacznie wyglądać teraz tylko czekać aż wszystko do kupy poskładasz i na furke wrzucisz, co do rozmiaru to spokojnie te 100-ty się odnajdą przy zderzaku od S-y.

U mnie na ten moment nic się nie modzi w planie jest dokładka od CUPRY R i chyba tylko ona zawita niebawem na furmanke, oczywiście efektem się pochwalę jeżeli będzie zadowalający ;)

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za.ocenę.końcówek.co do dokladki z cupry też ją chce do siebie na ryjek.założyć poprawi.to.wygląd pozatym chyba jeszcze.czeka.namnie lotka z b7, myślę że jak dojdą końcówki do piątki to.się pochwalę przez.weekend.jak.to.wyszło i w sumie z zewnątrz będzie wszysko prawie jak w s4 a dalszy plan to chyba będzie motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko pozbierasz to wrzucaj graty na autko fotki do wątku i ocenimy postęp projektu :decayed:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka końcówki już są po dniu oczekiwania.i przesyłka za free paliwo zaoszczędzone gość mi podrzucił do domku osobiście jutro zaczynam.zabawę że zderzakiem.końcówkami tarczami olejami i filtrami do.soboty powinienem.skończyć ale niewiem czy będę podlanczal pdc chyba przy malowaniu

A dziś mam zmair jeszcze się skusić na dokładke.zderzaka z cupry i szukam.bixow ale ceny kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mateuszowi - kelnozz, który przytaszczył mi ze spota taką oto dokładkę auto dostanie nowego moda :naughty: który mam nadzieję zmieni jego mordeczkę :kox:

DSC_0464.jpg

DSC_0465.jpg

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki Mateuszowi - kelnozz, który przytaszczył mi taką oto dokładkę auto dostanie nowego moda :naughty: który mam nadzieję zmieni jego mordeczkę :kox:

:thumbup1: spoko, a kiedy zakładasz? Może zrobimy dwie furki od razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też do mnie przytaszczyć :D Dobry mod! :naughty:

Dzięki Kamil ;) swoją drogą wzbogacilismy się w dwie takie dokładki tak że niedługo dwie furki w WL będą śmigać z takim bajerem ;)

Dzięki Mateuszowi - kelnozz, który przytaszczył mi taką oto dokładkę auto dostanie nowego moda :naughty: który mam nadzieję zmieni jego mordeczkę :kox:

:thumbup1: spoko, a kiedy zakładasz? Może zrobimy dwie furki od razu :D
Może uda mi się coś w weekend pomierzyc i przyciąć ale żeby wrzucić ją na auto przydał by się chociaż kanał, he he ale partyzantka pod blokiem też wchodzi w grę ;)

a jednak wpadła dokładka

Wpadła ;) prawdopodobnie to w tym roku ostatni mod i zamykam sezon wg mnie i tak dość udany ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no montuj dokładke i dodaj forki ciekawi mnie jak będzie wyglądać, zderzak ogarniety kominy też, halogeny żółte jutro.dodam.fotki.teraz polije na.spojler s4 i wymianę listew s-line.na.s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z wolnego weekendu autko dostało odrobinę czułości , efekt po woskowaniu całkiem zadowalający :naughty:

20150913_200216.jpg
Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...