Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Noo piękny ten czarnuch :) zdałby się lepsze fotki

Wiem .... :facepalm: Niestety tylko telefonem dysponuje i na razie nie mam jak ogarnąć lepszych fotek :doh:

Piekniutka jakie.kosmetyki używasz do pielęgnacji

Chemia jakiej używam to nic specjalnego wszystko supermarketowe :lol1: używam pasty lekko ściernej i wosku, ale nie za często raz na jakiś dłuższy czas, marzeniem jest kompletna korekta lakieru i profesjonalny detailing, ale konkretna kasa już za tym idzie wiec na razie we własnym zakresie pracuje nad jego kondycją :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak największy problem kasa idzie na to wszystko co do kosmetyków ja tez kupuje markecie najczęściej.używam formuła mleczko do nablyszczania i konserwacji lakieru efrkt jest ładny i długo zabezpiecza o korekcie nie myske bo chce ją odswierzyc całą.jak.już będzie.cały pakiet s4 zresztą widać na blotniku tylnym prawym

Jeszcze mam pytanie jak się zmienia opis tematu może wiesz, widzę że.ogarniety jesteś na tym forum i będzie trzeba koledze jakąś flaszkę sprezetowac za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz musisz edytować swój wątek, i poniżej obok zapisywana zmian masz UŻYJ PEŁNEGO EDYTORA jak to wybierzesz to możesz edytować nazwę wątku i resztę rzeczy normalnie nie dostępnych :decayed:

a flaszkę przyjmę zawsze :drinks::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje podpowiedzi jak wiadomo zderzak S-LINE czarny jakoś ginie na aucie więc wpadł mi do głowy pomysł aby dyfuzor wrzucić w jakiś kolor, żeby proces był jak najbardziej odwracalny użył bym do tego folii bo jak wiadomo gusta się zmieniają :decayed: co o tym myślicie? i jaki kolor byście proponowali?

Tak to teraz wygląda:

20150915_093146.jpg
Zakładał też będę dokładkę od CUPRY więc może jedno i drugie pokolorować żeby pasowało do siebie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka myślałeś nad hydrografika pytanie czy dało by się zrobić coś takego mi wpadł pomysł żeby tak ogarnąć grila kratki zderzaków,listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym nie myślałem :eusathink: bardziej po głowie chodziła mi jakaś folia termiczna taka jak do oklejania aut, tylko jaki kolor....... szary mat :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak jest ori w eSce :-) jest jakaś siwa. Ja też mam w kolor pomalowaną i średnio mi to pasuje. Próbowałem pomalować plastidipem, ale średnio jest to wytrzymałe i będę malował lakierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nawet nie malowałem tego dyfuzora zostawiłem go tak jak był, w ori kolorze to jest taki czarny mat, a i tak go zupełnie nie widać.... trzeba coś odcinającego się dać w S ten kolor nazywał się 7DL ;) ale jak dla mnie to jest on szary :grin: może być niezły do tego zderzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz na razie work zabiera całą moją uwagę :kwasny: liczę do końca tyg wrzucić dokładkę od Cupry, a w przyszłym zajmę się dyfuzorem ale to wszystko zależy od czasu :wink: MASAKRA :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze Kozak. Toż to prawie kopią,autA,Marcino87 a to mega osiągnięcie. Koło fajne ale.cal za małe.

Kibicuje i gratuluję.

A nie było czasem ori nalepek na dyfuzor? Albo kup szarą folię i ogień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czasu mało też mam problem z tym ale w sobotę chwilje znajdę na dokładke.cupry i.oświetlenie ledowe wnętrza i do końca.roku chyba pauza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze Kozak. Toż to prawie kopią,autA,Marcino87 a to mega osiągnięcie. Koło fajne ale.cal za małe.

Kibicuje i gratuluję.

A nie było czasem ori nalepek na dyfuzor? Albo kup szarą folię i ogień.

A dzięki Panie za dobre słowo :hi: nie ukrywam że większość pomysłów do modzenia jest zaczerpnięta z tego forum i między innymi autko Marcino87 robiło za wzór, a że projekty robione przez kolegów sprawdzone i mi się podobają to część postanowiłem odwzorować u siebie- jak coś jest idealne to po co kombinować :decayed: Z kołem i tak jest miazga po przejściu na SPORTLINE-a, 1bv i koło 19" ledwo obiad mogę utrzymać w żołądku :decayed: a 20" to już byłbym chyba pionierem na FA4 :kox:

Właśnie masz rację, ten matowy plastik który jest w środku dyfuzora to naklejka?! nawet kiedyś spotkałem taką do kupienia ori, ale raczej występowały w jednym kolorze, pierwotnie mój zderzak był czerwony i tam czarny dyfuzorek wyglądał przyzwoicie, a po pryśnięciu w docelową czarną perłę efekt się zkiepścił :facepalm:

No tak czasu mało też mam problem z tym ale w sobotę chwilje znajdę na dokładke.cupry i.oświetlenie ledowe wnętrza i do końca.roku chyba pauza

Plany wielkie ,ale czasu na to mało, czasem trzeba się trochę do życia wylogować :grin: He He pauze to było na początku robić teraz to już się nie wymiksujesz tak łatwo z rzeźbienia przy aucie :grin: zawsze znajdzie się coś co można było by dorezać :decayed:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgodzę się z tobą ciężko jest teraz wstrzymać pracę nad wozidlem co dzień jakieś inne myśli co tu zribic, a dziś chwilak była zrobiłem przymiarke dokladki będzie robiła i ogarnolem w połowie oświetlenie ledowe wnętrza

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora trochę zaktualizować wątek, w końcu wpadła dokładka od Leosia :decayed: i poczyniła nie małe zmiany w fejsie tegoż auta :kox:

20150924_192940.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ona jest indealna super efekt że spytam na Czym montowales dokładke bo mam zamiar jutro wrzucić do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...