Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ladniutka b6 pozdrawiam bezawaryjnosci powodzenia w modach

Dzięki kolego jeszcze trochę i auto powinno wyglądać i jeździć tak jak trzeba,plany są zacne i w miarę możliwości realizowane,w tym miesiącu trochę się zaniedbałem ale podejrzewam że niedługo znów coś dłubne przy autku i na pewno się pochwalę ;)

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak szybko u mnie to jak wszystko musi nabrać mocy prawnej :decayed: a tak poważnie to jak widzisz zakupiłem amorki od 1bv no i poluję na springi ,teraz poleciał mi przed nosem jeden komplet sportline-ów eibacha za dobrą kaskę na olx :facepalm: Jak nic nie wychaczę to zakupie VOGTLAND-y -40mm zobaczymy jak to siądzie :wink:

Cenowo to samo co eibach pro-kit a trochę niżej powinienem na nich zejść.

Ogarną bym to w lipcu ale wypsztykałem się trochę z kaski wymiana pompy podającej i aku pochłonęła budżet przeznaczony na zawieszkę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 19 nawet lepiej 40/40. Także nie ma się co czaić tylko szukać jakiejś kasy na lewo, brać sprężyny, zakładać, robić foty i ocenimy :D

Na tyle dystans lub jakie parametry felg masz :eusathink:

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Springi na pewno wpadną to tylko kwestia czasu :decayed: , obniżona furka zupełnie inaczej się prezentuje, z dystansami to może i by coś tam upchał na tyle ale nie wiem czy jest sens ta felga ma 9 cali i et 29 więc i tak jest syto :naughty:

Z przodu wygląda to tak:

DSC_0419.jpg
a z tyłu tak:
DSC_0418.jpg

Wg mnie wystarczy obniżyć i powinno być dobrze już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej łądnie to wyglada to akt teraz delikatnie ja opuscic i bedzie super .

co do planów to chyba jak kazdy jest ich wiele ja zaczołem od felunku do swojej a dzis okazyjnie kupiłem listwy s-line na ktore czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej łądnie to wyglada to akt teraz delikatnie ja opuscic i bedzie super .

co do planów to chyba jak kazdy jest ich wiele ja zaczołem od felunku do swojej a dzis okazyjnie kupiłem listwy s-line na ktore czekam

He he żeby ta lista planów się jeszcze kurczyla a tu tylko coś do niej dopisuje ;) jak dobrze pójdzie to w tym m-cu zakupie już te sprezynki i założymy wszystko na auto wtedy oceniacie czy było warto ;)

Mariusz a Ty zaprezentowales swoje wozidlo na forum? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo i naprawdę robi robotę ;) tylko na glebe z nią bo koza :grin: ale wiem że już niedługo hehe...

Do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo i naprawdę robi robotę ;) tylko na glebe z nią bo koza :grin: ale wiem że już niedługo hehe...

Do następnego!

He he dzięki Mateusz,Twój avancik też się zacnie prezenci,a springi ogarnę bo nie będę miał spokoju od Was ;)

A.... Piwko 1st class ;) thx;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he żebym w alkoholizm nie wpadł jakiś :grin:

Chwila namysłu i audiczka zrobiła się bardziej anonimowa - z dupci zniknęły oznaczenia i moje ukochane s :decayed:

DSC_0423.jpg
Ostatni rzut oka na wozidło przed zmianą springów będzie dla porównania :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie sie prezentuje, prawie bliźniak mojej;) Udało Ci się naprawić tempomat po wymianie licznika :decayed: Jak nie to mała podpowiedz, pewnie dałeś licznik z nowszego rocznika gdzie prędkośc jest brana z ABS, a nie impulsatora skrzyni i sterownik silnika nie widzi predkosci. Jak masz vaga to możesz zweryfikowąc czy w blokach pomiarowych widac predkośc podczas jazdy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chwila namysłu i audiczka zrobiła się bardziej anonimowa - z dupci zniknęły oznaczenia i moje ukochane s :decayed:

Dobrze modzik na wielki plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna b6 kolego jak ich nie lubię to twoja robi robotę dawaj szybciej ją w dól i wrzucaj foty

Staram się jej właśnie nie zepsuć tylko dokładać to co jest naprawdę potrzebne ;) mam podobne odczucia do B7 i B5 ale są takie sztuki że sam bym je ogarna.

Ładnie sie prezentuje, prawie bliźniak mojej;) Udało Ci się naprawić tempomat po wymianie licznika :decayed: Jak nie to mała podpowiedz, pewnie dałeś licznik z nowszego rocznika gdzie prędkośc jest brana z ABS, a nie impulsatora skrzyni i sterownik silnika nie widzi predkosci. Jak masz vaga to możesz zweryfikowąc czy w blokach pomiarowych widac predkośc podczas jazdy....

Masz rację kolego licznik jest z 2003 a auto z 2002 z tego co wiem to właśnie prędkość nie jest odczytywana przez sterownik silnika ale nie mam pojęcia jak to ogarnąć inaczej niż wymieniając licznik, nawet Anglika jest ciężko znaleźć z tego roku.

Chwila namysłu i audiczka zrobiła się bardziej anonimowa - z dupci zniknęły oznaczenia i moje ukochane s :decayed:

Dobrze modzik na wielki plus ;)

He he nie wytrzymałem Mateusz musiałem coś zmodzić ;)

Czyli rozumiem ze springi zakupione? Godna furmanka :D

Będą na dniach, a potem tylko na auto ;) i w zimę śnieg z podwórza będę odgarnial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna b6 kolego jak ich nie lubię to twoja robi robotę dawaj szybciej ją w dól i wrzucaj foty

Staram się jej właśnie nie zepsuć tylko dokładać to co jest naprawdę potrzebne ;) mam podobne odczucia do B7 i B5 ale są takie sztuki że sam bym je ogarna.

Ładnie sie prezentuje, prawie bliźniak mojej;) Udało Ci się naprawić tempomat po wymianie licznika :decayed: Jak nie to mała podpowiedz, pewnie dałeś licznik z nowszego rocznika gdzie prędkośc jest brana z ABS, a nie impulsatora skrzyni i sterownik silnika nie widzi predkosci. Jak masz vaga to możesz zweryfikowąc czy w blokach pomiarowych widac predkośc podczas jazdy....

Masz rację kolego licznik jest z 2003 a auto z 2002 z tego co wiem to właśnie prędkość nie jest odczytywana przez sterownik silnika ale nie mam pojęcia jak to ogarnąć inaczej niż wymieniając licznik, nawet Anglika jest ciężko znaleźć z tego roku.

Chwila namysłu i audiczka zrobiła się bardziej anonimowa - z dupci zniknęły oznaczenia i moje ukochane s :decayed:

Dobrze modzik na wielki plus ;)

He he nie wytrzymałem Mateusz musiałem coś zmodzić ;)

Czyli rozumiem ze springi zakupione? Godna furmanka :D

Będą na dniach, a potem tylko na auto ;) i w zimę śnieg z podwórza będę odgarnial ;)

Trzeba zrobic zmiane we wsadzie sterownika silnika, jakis czas temu miałem podobną sytuacje u siebie - zmieniałem skrzynie na 6b i pozbyłem sie impulsatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz jak dobrze posłuchać kogoś mądrzejszego ;) teraz muszę tylko znaleźć trochę informacji jak to zrobić i być może tempo odżyje ;)

Co do zawiechy to będzie zestaw Eibacha SPORTLINE + amory z 1 BV :decayed: - ekonomia zadecydowała za mnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz w okolicach Gdańska, to moge Ci to zrobić. 10 min roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz w okolicach Gdańska, to moge Ci to zrobić. 10 min roboty

Osz kur....właśnie wróciłem z Władka ;/ to bym zajrzał do Ciebie.

Przy aucie znów zaczyna się coś dziać :kox:

Dziś zawitał do mnie kurier z paczuszką w której znalazłem takie coś :decayed:

DSC_0421.jpg

Teraz szybko na auto :kox:

.....a z nudów w sobotę zacząłem sobie rezać wiązkę do podświetlania uchwytu na kubek, wizytownika, kratek, nawiewu , łokcia i tylnej popiołki wyszedł z tego taki twór :grin:

DSC_0420.jpg

a na koniec fotka z operacji podłączania :decayed:

DSC_0425.jpg

Niestety z braku czasu na przeciągnięcie wiązki do kratek ,działa jedynie podświetlanie kubka i wizytownika :decayed: a może podpowie ktoś gdzie szukać gniazda na wtyczkę podświetlania przy środkowej kratce bo nie mogę go namierzyć :facepalm:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...