Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że się coś dzieje :D:thumbup1: Dawaj te sprężyny !! :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Byłem podpytać o podmiankę tych springów w warsztacie i pierwsze co usłyszałem od Pana Magika to : o cho...... będzie twardo :grin:

a drugie to cena :facepalm: i wiele nie myśląc postanowiłem zabrać się za to sam, a jedynie na geometrię zajadę do profi zakładu :decayed: Więc jak dobrze pójdzie to w środę będą na aucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nie przesadza :P Poza tym zostawiasz amorki 1BA to nie powinno być tak twardo jak mówi.. A cena jaka? za wymianę springów? Zakładaj zakładaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nie przesadza :P Poza tym zostawiasz amorki 1BA to nie powinno być tak twardo jak mówi.. A cena jaka? za wymianę springów? Zakładaj zakładaj :D

He he a kto powiedział że BA zostaje :decayed: Wpadają amory 1 BV ogólnie będzie czerwono w nadkolu :grin: Cena syta dlatego spróbuje sam to ogarnąć - 400 zł zostanie na ściemę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wydawało mi się że gdzieś widziałem 1BA :D O to go grubo poniosło z ceną :D Ogarnij mi swoje felgi :D


I lampy na czarno rób !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he felgi zostają u mnie póki co jeszcze mi się nie opatrzyły a i kręcą się ładnie ;)
Na allegro wisi jeden komplet w przyzwoitej cenie.Lampy planuje zmienić na bixy to od razu z czarnym środkiem będą moje nie nadają się do takiego moda ;) poniosło to lekko powiedziane, myślę że sam dam radę to przełożyć najwyżej jak coś nie będzie szło to wtedy pomyślę ale na pewno nie za taką kaskę ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------27.08.2015r--------------------------------------------------------------------------------------------

Walka z wymianą zawieszenia połowicznie wygrana :decayed: Tył już na aucie siadło spoooro :naughty: ale rozebranie tego shitu....... masakra :facepalm:

A tu fotka springów tył pokazująca różnicę wysokości BA vs EIBACH SPORTLINE

DSC_0421.jpg

29.08.2015

Nadeszła w końcu pora na dokończenie pakietu podświetlania kratek nawiewów popiołki i łokcia tył, korzystając z chwili wolnej przeciągnąłem sobie wiązkę do kratek oraz tunelu uzyskując efekt czerwonej poświatki w każdym możliwym miejscu :grin:

Niestety z całego zabiegu ostała się tylko jedna fotka :facepalm:

DSC_0422.jpg
Końca doczekała się również sprawa wymiany zawieszenia, z planowanego zestawu PRO-KIT została jedynie nazwa producenta :grin: wpadł zestaw EIBACH-a SPORTLINE + amorki 1BV, autko zyskało tym samym + 10 pkt do agresji i + 10 do prowadzenia, prezęci się mega o minusach tej konfiguracji też trzeba wspomieć - jest twardo?...... mało powiedziane jest beton :kox:
Teraz fotki tak to wyglądało kiedyś:
1BA+ ORI SPRINGI
DSC_0429.jpg
A tak jest teraz:
EIBACH SPORTLINE + AMORY 1BV
DSC_0427_eibach.jpg
Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ładniutko teraz pytanie ile wisi nad ziemia

Dzięki Mariusz :hi: Dziś mierzyłem to było 65cm przód i 64 cm tył ale zawias dopiero 2 dni na aucie więc ciężko powiedzieć ile finalnie to siądzie z centymetra można się jeszcze spodziewać ale to się okaże w praniu :kox:

Teraz jest bajka.. .to kolo i zawias...malina :D

He he :kox: nareszcie jakoś to wygląda ale dupsko ubija też :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super na żywo to dopiero robi robotę, nawet już kupca miałeś ostatnio :grin: oglądali z wywieszonymi jęzorami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuszbielsko, dnia 29 Sie 2015 - 18:39, napisał:snapback.png

no no ładniutko teraz pytanie ile wisi nad ziemia

Dzięki Mariusz :hi: Dziś mierzyłem to było 65cm przód i 64 cm tył ale zawias dopiero 2 dni na aucie więc ciężko powiedzieć ile finalnie to siądzie z centymetra można się jeszcze spodziewać ale to się okaże w praniu :kox:

Nawet jesi nie siadzie to i tak jest super teraz tylko uwazac na drogach itp szczerze mówiac chciałbym juz byc na takim tapie jak ty a tu jeszcze troszku trzeba , teraz nie moge sie doczekac przesyłki ze zdesiem s4 jak ci pisałem i udało mi sie jeszcze wyrwac sterownik do parktronikaw cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super na żywo to dopiero robi robotę, nawet już kupca miałeś ostatnio :grin: oglądali z wywieszonymi jęzorami :grin:

Siema Mati :wink: Dobrze wiesz że z tym gruchotem było by się ciężko rozstać :kox: Teraz jak już się wkręciłem w mody i TOWARZYCHO :decayed: na A4 to rozwód nie wchodzi w grę :D

............. a widzisz ostatnio zapomniałem musisz koniecznie pokazać mi tą kierkę swoją -coś mi już chodzi po głowie :kox: madafacka ledwo skończyłem zawieszkę a tu już kombinuję nad czymś nowym :facepalm:

mariuszbielsko, dnia 29 Sie 2015 - 18:39, napisał:snapback.png

no no ładniutko teraz pytanie ile wisi nad ziemia

Dzięki Mariusz :hi: Dziś mierzyłem to było 65cm przód i 64 cm tył ale zawias dopiero 2 dni na aucie więc ciężko powiedzieć ile finalnie to siądzie z centymetra można się jeszcze spodziewać ale to się okaże w praniu :kox:

Nawet jesi nie siadzie to i tak jest super teraz tylko uwazac na drogach itp szczerze mówiac chciałbym juz byc na takim tapie jak ty a tu jeszcze troszku trzeba , teraz nie moge sie doczekac przesyłki ze zdesiem s4 jak ci pisałem i udało mi sie jeszcze wyrwac sterownik do parktronikaw cenie

Ten zdeś to mega fajna sprawa nic tak nie cieszy jak dupcia s4 b6 :naughty: parktronik super temat szczególnie tył sam żałuję że nie kupiłem zderzaka z czujnikami to bym sobie resztę dołożył a tak to już po ptakach kolejnego nie będę kombinował a przydał by się na pewno ostatnio w garażu dałem buzi ścianie cofając nawet :grin: Mam nadzieję że Ci dobrze to ogarną i nic nie zniszczą bo ostatnio to jakaś masakra z tymi przesyłkami :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie strasz co do przesyłek ,mam takie pytanie do ciebie jesli załozyłęs wydech z 2.5 to jakich wymiarów kupowałeś koncówki wydechów miałem dzis to pomierzyć ale zapomniałem a teraz szukam i nie wiem co wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie strasz co do przesyłek ,mam takie pytanie do ciebie jesli załozyłęs wydech z 2.5 to jakich wymiarów kupowałeś koncówki wydechów miałem dzis to pomierzyć ale zapomniałem a teraz szukam i nie wiem co wybrac

Ostatnio z kolegą kelnozz mieliśmy wątpliwą przyjemność doświadczyć jakości pakowania i podejścia sprzedających do tematu zabezpieczenia paczek, mam nadzieję że pierwszy i ostatni raz bo normalnie zwątpie w rozgarnięcie niektórych ludzi :facepalm:

Mi się trafił wydech z 1.8 T i tam jest średnica 45/47mm, a przy diesel-u jest on szerszy z tego co kojarzę to jest to jakieś 50/55 mm średnicy, weź suwmiarkę i szoruj do garażu to potwierdzić żeby nie było lipy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, zrobił byś mi fote tak żeby ocenić jak siedzą felgi w nadkolu? Chyba najlepiej foto tak lekko po skosie od przodu. Felgi z tego co kojarzę 9cali et 29? opona 35/225 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema Mati :wink: Dobrze wiesz że z tym gruchotem było by się ciężko rozstać :kox: Teraz jak już się wkręciłem w mody i TOWARZYCHO :decayed: na A4 to rozwód nie wchodzi w grę :D

............. a widzisz ostatnio zapomniałem musisz koniecznie pokazać mi tą kierkę swoją -coś mi już chodzi po głowie :kox: madafacka ledwo skończyłem zawieszkę a tu już kombinuję nad czymś nowym :facepalm:

To odezwij się jakoś wieczorkiem albo podjedź do mnie na zamknięcie sklepu to wyprowadzę swoją ;) jakiś mini spocik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...