Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też magiel idzie do roboty w przyszłym tygodniu :D Cena felg maleje i w końcu zostanie mi na jakieś 17" :D Nie ma to jak rok zaczynać od samych napraw :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tak 2 lata dożynam swój magiel i dożnąć nie mogę, ale teraz na prawdę przechodzi samego siebie litra płynu na dwa tyg wlalem i w końcu powiedziałem dość :facepalm: teraz szybko muszę wymyślić co z nim zrobić czy regenerować, czy może szukać używki w dobrym stanie.... :eusathink:

TAK...... nie ma jak to ruszyc z kopyta z nowym rokiem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna furka majster modzisz w dobra stronę :D widzę ze mój motorek rok tylko kolor inny eh ogólnie kozaczek bryka aaale dorezaj sobie może włącznik świateł w chromiku i może pakiet dekorkow Led będzie juz całkiem rwać oko . . . A tu podrzucam foto z mojej przeróbki dobry maly tani modzik a cieszy 418873d79408384c93a74a4f64e95e6b.jpg Kolego nie myślałeś żeby sobie delikatnie przyciemnic folia tylne lampki u siebie rozkminiam takiego moda plus zmiana zderzaka na eske bo mam MS Design i juz mi się znudził eh. Małe foto może doradzisz d7c919f563106293307018ab09bff364.jpg

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Witam, środek włącznika świateł- chrom jest od B8 ? Pasuje p&p czy trzeba coś przerabiać ? Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna czarna B6, marzy mi się w tym kolorze :)

Dużo zmodzone, dzieje się coś w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego :hi: temat oczywiście nie zamknięty, ale na razie toczę nie równą walkę z serduchem auta, miałem kilka spraw ,które musiałem ogarnąć bo już 4 lata bez żadnego remontu śmigam, zrobiło się więc kilka wycieków, nawaliła pompa vacum oraz robię przymiarkę do magla , który też pochłania ładne ilości płynu, niedługo wpadnie kilka fot z placu boju ;)

Z nowości to kompletuje też graty pod CLH+ fotochrom wewnętrzny, mam nadzieję, że niedługo pochwalę się efektem prac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna furka majster modzisz w dobra stronę :D widzę ze mój motorek rok tylko kolor inny eh ogólnie kozaczek bryka aaale dorezaj sobie może włącznik świateł w chromiku i może pakiet dekorkow Led będzie juz całkiem rwać oko . . . A tu podrzucam foto z mojej przeróbki dobry maly tani modzik a cieszy 418873d79408384c93a74a4f64e95e6b.jpg Kolego nie myślałeś żeby sobie delikatnie przyciemnic folia tylne lampki u siebie rozkminiam takiego moda plus zmiana zderzaka na eske bo mam MS Design i juz mi się znudził eh. Małe foto może doradzisz d7c919f563106293307018ab09bff364.jpg

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Witam, środek włącznika świateł- chrom jest od B8 ? Pasuje p&p czy trzeba coś przerabiać ?
Środek nie jest od b8 nie spasi niestety. .. mam jeszcze taki włącznik na sell jak coś heh sorka michale za reklame ale musialem przy okazji objasnic heh [emoji14] po za tym widzę że ty tez dzialasz z remontem ja mam to samo teraz pompe musze zmienic albo regeneracja zobaczymy. .. tak że dzialajmy i bezawaryjność życzę [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Piękna furka majster modzisz w dobra stronę :D widzę ze mój motorek rok tylko kolor inny eh ogólnie kozaczek bryka aaale dorezaj sobie może włącznik świateł w chromiku i może pakiet dekorkow Led będzie juz całkiem rwać oko . . . A tu podrzucam foto z mojej przeróbki dobry maly tani modzik a cieszy 418873d79408384c93a74a4f64e95e6b.jpg Kolego nie myślałeś żeby sobie delikatnie przyciemnic folia tylne lampki u siebie rozkminiam takiego moda plus zmiana zderzaka na eske bo mam MS Design i juz mi się znudził eh. Małe foto może doradzisz d7c919f563106293307018ab09bff364.jpg

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Witam, środek włącznika świateł- chrom jest od B8 ? Pasuje p&p czy trzeba coś przerabiać ?
Środek nie jest od b8 nie spasi niestety. .. mam jeszcze taki włącznik na sell jak coś heh sorka michale za reklame ale musialem przy okazji objasnic heh [emoji14] po za tym widzę że ty tez dzialasz z remontem ja mam to samo teraz pompe musze zmienic albo regeneracja zobaczymy. .. tak że dzialajmy i bezawaryjność życzę [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NO nie rozpasać mi się tu :whip2: od tego jest PW, do tego te cytowanie, chopy trochę wyobraźni :grin: szukanie nie boli :decayed:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jestem sam :decayed: u mnie niestety też magiel do roboty w sobotę odstawiam autko :facepalm:



Ja już tak 2 lata dożynam swój magiel i dożnąć nie mogę, ale teraz na prawdę przechodzi samego siebie litra płynu na dwa tyg wlalem i w końcu powiedziałem dość teraz szybko muszę wymyślić co z nim zrobić czy regenerować, czy może szukać używki w dobrym stanie....

Ja regeneruje... z używką jak się trafi no chyba że servotronic chcesz sobie wyrezać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić chciałbym wrzucić servo , ale nie jest to dla mnie priorytetem, jeżeli trafi się dobry magiel to nawet nie będę się zastanawiał tylko go wezmę. Walkę z nieszczelnościami zacząłem od pompy vacum, zainstalowana jeszcze fabrycznie pompa LUK-a nie dawała już rady, cieknący króciec, oraz wyciek oleju skłoniły mnie do zakupu pompy z młodszego rocznika i wpadł taki zestaw:

- pompa vacum 038 145 209N

- uszczelka metalowa 038 145 215

- wąż odpowietrzający 038 121 473

DSC_0691.jpg

Teraz biorę się za tego koleżkę :decayed: niestety wyciek ewidentnie jest spod grzyba więc prawdopodobnie tylko wymiana wchodzi w grę :facepalm:
DSC_0676.jpg
Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz nowy egr i problem wróci po jakimś czasie... Ten koleżka u mnie został wysiedlony z auta :decayed: A klapa gaszenia z 2.5 tdi została wspawana w kolektor ssący, by nie telepało autem przy gaszeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo "zaślepienie grzyba" :naughty:

:grin: nie wiem co kobita na to powie,ale gdzieś czytałem że da się to zrobić gwintując ten otwór w środku i zaślepiając go śrubą :kox: - to musi boleć :grin:

Dasz nowy egr i problem wróci po jakimś czasie... Ten koleżka u mnie został wysiedlony z auta :decayed: A klapa gaszenia z 2.5 tdi została wspawana w kolektor ssący, by nie telepało autem przy gaszeniu...

Widzisz wczoraj miałem auto na podnośniku turbo suche jak pustynia ten olej musi w takim razie w większej ilości brać się z odmy innej opcji nie ma i tak się właśnie zastanawiam czy kombinować z jego całkowitym wyrzuceniem z auta czy jednak zakupić nowy i niech sobie żyje swoim życiem dopóki to ciekło tymi otworkami to nie było tragedii , ale teraz już grzyb puszcza i sporo oliwy idzie poprostu w glebę :eusathink:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

07.03.2016R

Sprawy mechaniczne z serduchem A4-ki trochę się przeciągają więc wykorzystałem ten czas na wyrezanie wewnętrznego fotochromu i CLH- tu ogromne słowa uznania dla kolegi KAJA za pomoc merytoryczną i wsparcie w kabelkologi :hi: , na pokład wpadł również MCE w wersji HIGH z końcówką F
20160307_213431.jpg
Lustro wewnętrzne + włącznik AUTO oraz CLH z regulacją wysokości :decayed:
20160307_213538.jpg20160307_213459.jpg
Obecnie auto przechodzi większy serwis, który zapoczątkował wyciek płynu chłodzącego po dokładnym przejrzeniu silnika zapadła decyzja o serwisie całej czapki i związanych z tym wszystkich elementów góry silnika.
Spaliny przedostawały się do układu chłodzenia co powodowało powstawanie ciśnienia, które wysadzało poszczególne części instalacji, również w komorach spalania były ślady spalania płynu chłodzącego.
Po zdjęciu pokrywy zaworów naszym oczom ukazał się przykry widok :shock3: szklanki - masakra, wałek-masakra, krzywki- masakra :facepalm: wszystko - OUT, tak że teraz jestem na etapie organizowania wszystkich części zamiennych głowica dziś już opuściła auto i jutro trafia do szpeca od tych tematów, jeżeli dobrze pójdzie to do piątku auto powinno już wrócić do żywych :wink:
Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo Panie..już mnie trochę przegoniłeś z tą elektroniką :D Teraz to mi musisz pogonić swoje RSy żeby na zrobienie silnika mieć hajs :D

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że z przytupem zaczynamy rok , szkoda tylko że silnik klękną :decayed: ale cóż..... miało być turbo, icek i wtryski, a będzie piękna seria ze zdrowa czapeczką :wink:

Jeszcze tych laczków nie upolowałeś? Spiesz się- wiosna idzie i trza będzie lans uskuteczniać :grin:

FA........ :facepalm:

Nie wiem co wcisnąłem ale pierwszy post znikną :shock3:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będą jakieś zakupy w przyszłym tygodniu, tylko cały czas nie mogę się na nic zdecydować :D :D Powodzenia w ogarnianiu :D:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś Ci wpadnie w oko to podrzuć fotki chętnie rzucę okiem na nowe fanty, w znajomym aucie :wink:

U mnie jeszcze się zejdzie zanim wyjdę na prosto po tej robocie, jak to mówią tanio nie będzie, ale za to sympatycznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA........ :facepalm:

Nie wiem co wcisnąłem ale pierwszy post znikną :shock3:

Michał zerknij czy jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA........ :facepalm:

Nie wiem co wcisnąłem ale pierwszy post znikną :shock3:

Michał zerknij czy jest ok :wink:

Darek jest lepiej niż było wcześniej :decayed: ogromne dzięki :thumbup1:

No więc robota pomału idzie do przodu......

20160308_155643.jpg
20160308_155529.jpg20160308_191249.jpg
Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Nie da się ukryć :grin:

Wpadają kolejne elementy układanki....

6023663506_2.jpg20160309_110041.jpg
Pokrywa zaworów 038 103 469 AE
Uszczelka pokrywy zaworów 038 103 483 D
cdn........
Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...