Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do navi zrób kabel home made i pakuj domowy tuner dvb-t i centrum filmów i tv gotowe bez adapterów za 300-400zl

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

jakieś szczegóły? przydałoby mi się więcej info na ten temat

Opublikowano

Zrobiłem poradę w dziale warsztat :-)

Opublikowano
  • Autor

Szykuje sie na korektę softu :D :D :D . Wiosna bedzie stage 2 done.


Taka sytuacja,a ja letnie i brak quattro ....
4bec4b31dd051cd0af4e659c9abe2461.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano

ujowy widok :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

sprzedam 15 zimowe stalowki z ori kopakami


Kupie wiązkę bose a6 c5
Kupiłem lotke na klapę, powiem tak.Nie mam pojęcia czy to ori rs4 b5 lecz pasuje idealnie .... jutro foty
MALOWAĆ CZY NIE O TO JEST PYTANIE.?
42fa4814c6d785bc610671739807c686.jpg


d9fe6eba8206c7fef8ad2f6cd5b848d6.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano

Niby tylko lotka, a od razu dodaje coś do auta :thumbup1: Ja osobiście bym na Twoim miejscu malował, nie masz na samochodzie innych wstawek w tym kolorze, więc średnio będzie pasowała taka lotka w innym kolorze zupełnie nagle na tyle samochodu ;)

Opublikowano

Gdzie wyrwales?

Opublikowano

ja malowałbym lotke, zgrałaby się ładnie z nadwoziem :D

Opublikowano
  • Autor

Gdzie wyrwales?

Gość rozbita sprzedawał a ja grzecznie po prosiłem o Lotke. Pasują idealnie.Nie wiem albo ori albo wysokiej jakości zamiennik. Juz dałem do malowania. :P

Enczu mnie przekonał :D

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Super :hi: Dobre posunięcie, tym bardziej, że lotka chyba nawet nie jest czarna? Czy po prostu tak światło bije?

Opublikowano
  • Autor

Czarna wiśnia

Kupiłem za grosze ,prawe duże w kolorze i grzane lustro

Opublikowano

Zimowki już zalozone ? :P

Opublikowano
  • Autor

Nie,bo zimy ani widu ani słychu.Aczkolwiek mogą być w każdej chwili. ;)

Opublikowano

Ponoć ostatni tydz mamy taki a potem normalna zime tj błoto,mróz i śnieg raz na 2 mce :decayed:

Mi by szkoda było letnich butów ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

bedzie trzeba to sie ogarnie na szybko jakies 16 na zimę. Lecz czy przyjda mrozy.Lubie snieg,zimę.Lecz teraz w Polsce to juz ciezko i taki klimat,no chyba ze w gorach


Wpadłem na (nie)głupi pomysł.
Chce opierdzielic folia carbon srebna lub czarna połysk wysoki najlepiej lusterka. Ktoś coś?
Opublikowano

Osobiście wydaje mi się, że folia czarny połysk ;)

Opublikowano

Tylko czarny połysk :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

5f4b5a5f89fac39c6a1ecc1e8a505ac1.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka


od jakiegos czasu pracuje na dwa etaty by w końcu zrobić pare rzeczy na raz :P Napinacz i łańcuch w poniedziałek będę zamawiać.Miska leci w dól i zobaczymy co tam siedzi,może resztki ślizgów...Generalnie przygotowuje auto pod stage 2. Miejmy nadzieje ze panewki w dobrym stanie :P


Mały problem
Podczas hamowania z dużej prędkości czyli 180 zacząłem mocno hamować i tak zaczęło bić ze kierownicę ciężko utrzymać . Od 100 km/h tego nie ma.tarcze i klocki pół roku temu zmieniłem. Czy mogła być było to Inna przyczyną niż krzywą tarcza?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Ta,piasta krzywa albo juz pokrzywiłeś tarcze,

Opublikowano
  • Autor

Masakra, tak szybko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.