Skocz do zawartości
IGNOROWANY

demontaz szybki licznika


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam pyt czy jest mozliwosc wyjecia samej szybki od licznika? chcialbym wyczyscic w srodku bo nabralo sie troche kurzu za nia i brzydko to wyglada....i czy przy odpieciu licznika nie bedzie jakis problemow z kodowaniem czy innymi sprawami?i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nic kodować po odpięciu licznika i ponownym jego podpięciu. Szybkę też dasz radę wyciągnąć bez problemu - o ile dobrze pamiętam, to siedzi na kilku zatrzaskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdemontować licznik tylko pamiętaj : Kluczyk nie w stacyjce a na fotelu. W ten sposób nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemkaa jeszcze nie, w weekend bede ogarnial temat. a co chcesz tez demontowac ha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Tez zabieram sie do tej operacji i zbieram info. Idzie zdjąć samą szybke czy trzeba rozdzielić ją w połowie zegarów? Domyslam sie ze nie obejdzie sie bez wyciagania zegarow na stół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Domyslam sie ze nie obejdzie sie bez wyciagania zegarow na stół?

A jak Ty to sobie inaczej wyobrażałeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślalem ze jak zdejme ten plastik nad kierą i odkrece zegary to wysune go troche i jakos zlapie te zatrzaski nie wiem [emoji14]

A jest tyle luzu na przewodach od licznika zeby go na tyle wysunac zeby wlozyc tam jakos lapy do wypiecia kostek czy trzeba sie mocno gimnastykowac?

Edytowane przez Romeck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest luz, spokojnie dasz radę włożyć ręce i wypiąć kostki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche temat bo sam jestem tym zainteresowany . mam tam troche kurzu i strasznie mnie to denerwuje :D chetnie bym przetarł wszystko w srodku .
Duzo z tym roboty ? da sie to ogarnąc ?

Najlepiej na ten czas odpiąc chyba kleme od akumulatora zeby nie połapało błądów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Naprawiam podpowie.

Nic trudnego.

moze i nic tudnego . Chce wiedziec czy duzo rozbierania i czy sa jakies przeszkody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrecilem licznik najpierw. wzialem do pokoju. odkrecasz tam 4 srubki chyba i rozwartwiasz licznik odpinasz 4 tasemki i zostaje przod licznika sam. ciezko troche dojsc do kazdego kacika bo ciasno tam jest. nic trudnego 20min roboty na spokojnie. aka nie rozlaczalem tylko kluczyka nie wkladaj do stacyjki ;) licznik odrazu lepiej wyglada zero farfoli pylku ;) polecam ten zabieg niby nic takiego a cieszy oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki samej nie da rady wyjac...musisz wyciagnac caly licznik i rozkrecic go zostaje sam przod z obudowa i szybka a druga czesc to zegary z elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...