Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim moje auto to S4 B6 avant w manualu oczywiście w kolorze czerwonym i z fenomenalnymi felgami BBS CHR 19' . Auto kupiłem około tydzień temu. Po 4 Beemkach w końcu przekonałem się zeby kupic Audi i wybór był naprawde trafny. eSka ma chyba totalnie pełne wyposażenie wiec nie ma sensu sie rozpisywac :)

Może ktoś zna autko i wie więcej ode mnie :)
A oto i ona:
11148624_958442557521709_729638461968906

Edytowane przez Patryk1533

Opublikowano

wygląda dobrze!

Opublikowano

Piękny kolorek:) napisz kolego coś więcej na temat tego autka:) rozplanuj sobie swój temat i jedziesz z nim :D

Opublikowano

Foty wnętrza plany itp. ???


już widzę że nie masz parktronica przód więc totalnie pełne nie jest...

Opublikowano
  • Autor

eSka jest w manualu, przebieg 165,000tyś sprawdzony, jest prawdziwy w 2012 roku miała 122,000tyś

A wiec tak w planach mam:

-przyciemnic wszystkie szyby,

-założyć kierownicę od B7 lub od R8

-sportowy układ wydechowy

-pomalować cały przód ponieważ są odpryski od kamyczków,

-lotkę na tylnąszybę,

-sportowy filtr powietrza K&N,

-dokładkę pod zderzakiem wymienic na karbonową,

I to było by chyba na tyle z czasem napewno bede dopisywał, tak do pełnej opcji jej moze faktycznie troszkę brakuje bo ma półskóry (dla mnie zaleta), nagłosnienia BOSE nie ma (ale bardzo ładnie gra jak na serie, może ma poprostu półkę niższą od nagłosnienia BOSE) ale z czasem pewnie je dołożę, brakuje jej parktronika i lusterek fotochromatycznych :)

Zdjęcia wrzucę jak ją tylko ją umyję i będzie ładna pogoda

Edytowane przez Patryk1533

Opublikowano

Kolor + BBK :slina:

Opublikowano
  • Autor

affro. Hmm co masz na myśli? :)

Edytowane przez Patryk1533

Opublikowano

Ładna sztuka :)...co esa to esa :kox:

Więcej zdjęć kolego :wink:

Opublikowano
  • Autor

Będzie ładna pogoda będą i zdjęcia :)

Opublikowano

kolor mega , silnik również, graty zakupu :hi: teraz pytanko czy to t a esa co ze 4 -6 miesięcy temu na allegro nie wisiała , nie to żebym coś miał do tego ale na prawde ładna była a nikt sie nie kusił , no chyba że się myle :wink:

Opublikowano
  • Autor

@tomekhxc Ona była na allegro moze 2-3 dni, gość sie zdziwił ze tak szybko sprzedał bo jak wiadomo eSka to cięzki temat do sprzedania :) Auto w naprawde idealnym stanie chociaż mam problem z klimą bo cos nie chce sie załączyć ale w czwartek auto oddaje do majstrów co maja mi to ogarnąć

Znalazłem dwie ładne fotki u mnie na telefonie niestety tylko dwie ale niebawem zrobie dokładne zdjecia całego samochodu :)


G8LWATV.pngRfJD9np.png

Edytowane przez Patryk1533

Opublikowano

kolor jest idealny do tej eSy :D

Edytowane przez Adrian-A4

Opublikowano

kolor robi robote, kolo tez ladne :jerk:

ale do pelnego wyposazenia to lista dluga i nie zrozum mnie zle kolego :wink:

zapodaj cos zdjec z wew

Opublikowano

kolor robi robote, kolo tez ladne :jerk:

ale do pelnego wyposazenia to lista dluga i nie zrozum mnie zle kolego :wink:

zapodaj cos zdjec z wew

czekałem aż sie odezwiesz, :decayed:

na forum może z 3 auta były z ,,prawie pełnym'' wyposażeniem :wink:

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

Kolorek + motorownia :kox:

Wczuć fotki wnętrza. Plany ciekawe... Bezawaryjności! :good:

Opublikowano

Patryk 1533 ładna eska :wink: powiedz co to masz za lotkę pod zdesiem przednim ? co do klimy to mam nadzieje że to pierdołka bo inaczej silnik w dół :wink:

przed Tobą rozrząd to też spory wydatek ja mam to już za sobą na szczęście :) bezawaryjności :)

Opublikowano

Patryk 1533 ładna eska :wink: powiedz co to masz za lotkę pod zdesiem przednim ? co do klimy to mam nadzieje że to pierdołka bo inaczej silnik w dół :wink:

przed Tobą rozrząd to też spory wydatek ja mam to już za sobą na szczęście :) bezawaryjności :)

Dokładka z leona cupry :D

Opublikowano
  • Autor

Patryk 1533 ładna eska :wink: powiedz co to masz za lotkę pod zdesiem przednim ? co do klimy to mam nadzieje że to pierdołka bo inaczej silnik w dół :wink:

przed Tobą rozrząd to też spory wydatek ja mam to już za sobą na szczęście :) bezawaryjności :)

Aż taka cięzka sprawa z tą klimą ze trzeba z silnikiem wyjezdzać? Nie wystarczy przodu ściągnąć? Bo najprawdopodobniej mam sprężarkę padniętą... :( A co do rozrządu to czym się objawia ze juz jest na wykończeniu? Podobno poprzedni własciciel wymieniał ale to nigdy nie wiadomo bo mówić można wiele a raczej z tym silnikiem nie ma żarów bo nie chciałbym zeby sie urwał albo przeskoczył...

Opublikowano

Matko Bosko... Wygląda jak milion $$ :D Idealny kolor! Dawaj więcej foto.

Opublikowano

Co S4 to S4 :P

Gratuluje i szczerze zazdroszczę!!! ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.