Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)


Patryk1533

Rekomendowane odpowiedzi

Co S4 to S4 :P

Gratuluje i szczerze zazdroszczę!!! ;)

Dziękuje :)

Dzisiaj wrzucę troche wiecej zdjęć bo wczoraj 5 godzin ją czyściłem myjką prarową, prałem środek, no i woskowałem wiec teraz z czystym sumieniem mogę ją wam pokazać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie. Bardzo rzadki kolor... Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęcie zdesia nic nie da, sprężarka napędzana jest od strony grodzi silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęcie zdesia nic nie da, sprężarka napędzana jest od strony grodzi silnika.

Czyli trzeba wyjechać z silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęcie zdesia nic nie da, sprężarka napędzana jest od strony grodzi silnika.

Czyli trzeba wyjechać z silnikiem?

zależy czy masz sprężarkę do wymiany czy napęd sprężarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęcie zdesia nic nie da, sprężarka napędzana jest od strony grodzi silnika.

Czyli trzeba wyjechać z silnikiem?

zależy czy masz sprężarkę do wymiany czy napęd sprężarki

we wtorek się dowiem bo oddaję auto do mechanika. A powiedz mi jeszcze coś o rozrządzie. Mam 160tyś przebiegu sprawdzany w każdy możliwy sposób i jest prawdziwy, poprzedni własciciel mowił ze chciał wymieniać bo auto było w serwisie w 2014 na wymianie uszczelek pod pokrywami wymianie cewek i sprzęgła i chciał tez rozrząd zmienić ale mowili mu w serwisie ze jest dobry. A chce być pewny jakie są objawy ze łancuszek jest do wymiany?

A oto kilka zdjęć mojej pięknej S4 :)fTvItYc.jpgawGx4gN.jpg79AMmhj.jpg2leoR1m.jpgMGxZeXc.jpgjjieVMB.jpgU3avahy.jpgeO5QZ8D.jpg6wRt86W.jpgHaGq0Mk.jpg

Edytowane przez Patryk1533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy kolor dla B6, fajnie zrobiona zawsze mi urywa szyję na ulicy :)

Zazdroszczę wersji i to jeszcze w manualu wyrwałeś.

Ja bym tu widział RNSE, lepszą kierownicę (od razu z multifunkcją) i renowację przycisków ;)

p.s felgi genialne, czerwono-czarna, no naprawdę mistrzostwo. Będę obserwował temat i czekał na więcej zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk1533 co do rozrządu to masz 4 łańcuszki, po jednym na głowice, środkowy i dolny, objawy najlepiej wysłuchać po cało nocnym staniu autka odpalić z uchem przy silniku szukając dziwnych dźwięków łańcuszka, jeśli masz ori 160 tyś to do 210-220 powinno spokojnie polatać, ja robiłem rozrząd przy 260 tyś i podczas odkręcania ślizgów dwa się rozpadły :kwasny:, daj znać co z klimą może nawalił napęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Ty jestes jej szczesliwym posiadaczem ?

http://allegro.pl/audi-s4-4-2-bbk-recaro-manual-bixenon-i5265005449.html

Od jakiegos czasu choruje na S4. zastanawiam sie tylko jak takie auto z tym motorem sprawuje sie na codzien.

Nie chce nim jezdzic tylko "od swieta" ale codziennie, tylko nie wiem czy koszty utrzymania ( paliwo ) nie pochlona calej mojej pensji :)

jestes chyba jednym z niewielu ktorzy maja okazej nacieszyc sie ta zabawka..wiec napisz prosze jak to rzeczywiscie z kosztami w przypADKU s4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka graty zakupu na żywo wygląda lepiej w niedziele miałem okazje zobaczyć ja na lotnisku BBS-y robią robotę :buhaha: bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk1533 co do rozrządu to masz 4 łańcuszki, po jednym na głowice, środkowy i dolny, objawy najlepiej wysłuchać po cało nocnym staniu autka odpalić z uchem przy silniku szukając dziwnych dźwięków łańcuszka, jeśli masz ori 160 tyś to do 210-220 powinno spokojnie polatać, ja robiłem rozrząd przy 260 tyś i podczas odkręcania ślizgów dwa się rozpadły :kwasny:, daj znać co z klimą może nawalił napęd.

Po odpaleniu od stony rozrządu cisza wiec chyba nie mam się czym martwić. przebieg jest prawdziwy, sprawdzałem na wszystkie możliwe sposoby :)

czyli Ty jestes jej szczesliwym posiadaczem ?

http://allegro.pl/audi-s4-4-2-bbk-recaro-manual-bixenon-i5265005449.html

Od jakiegos czasu choruje na S4. zastanawiam sie tylko jak takie auto z tym motorem sprawuje sie na codzien.

Nie chce nim jezdzic tylko "od swieta" ale codziennie, tylko nie wiem czy koszty utrzymania ( paliwo ) nie pochlona calej mojej pensji :)

jestes chyba jednym z niewielu ktorzy maja okazej nacieszyc sie ta zabawka..wiec napisz prosze jak to rzeczywiscie z kosztami w przypADKU s4.

Powiem tak ja nią jezdzę na codzień spalanie w granicach 20-25 litrów przy normalnej jeździe bez szaleństw ale tez bez zamulania natomiast w trasie przy bardzo spokojnej jezdzie do 100km/h komp pokazał mi 11-12 litrów tylko ze taka jazda S4 to nie jazda :) Jako auto na codzień jest średnio wygodna twarda, sztywna i za mocna bo cięzko nią się jezdzi spokojnie po mieście jeszcze w wersji BBK (manual) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ze w tej Twojej jest lpg zamontowane.ja nie chce lpg.chce jezdzic beznyna.

Na codzień jeżdzę golfem 4 (ARL z + ) w wersji GTI.zawieszenie jest zmienione wiec jest niżej i dosyć twardo wiec do tego akurat jestem przyzwyczajony. Kilka razy jeździłem brata b6 avant (AVF ) i musze przyznać ze komfort jazdy jest nieporównywalny.wielkosc kombi tez mi odpowiada.co prawda nie jest zbyt duże.w sam raz dla mnie.

Nie chciałbym auta ktore bedzie wolniejsze i słabsze niz poczciwy golfik a s4 w b6 podoba mi sie bardzo.

Co prawda to prawda.autem z taka mocą nie sposób jezdzic oszczędnie.szkoda auta i nerwów.

Mam upatrzone dwie sztuki wiec na pewno pojade któraś z nich zobaczyc by sam sie przekonać czy to jest rzeczywiście to czego potrzebuje. Gdyby nie to ze chce kombi szukałbym golfa r32 ale potrzebuje kombi by przewieźć wozek i inne rzeczy.

Tam czy siak temat bede śledzić.

Czuje ze cieżko bedzie mi sie zdecydować,w sensie zrezygnować z zakupu jak tylko zasiądę za kierownica i odpalę silnik ...ehhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię kolego, co do sprężarki to i tak z silnikiem co nieco bedzie trzeba wyjechać, przedni pas itp do zdemontowana, a rozrzad masz oki?

Bo to już grubsza sprawa...tylko ASO i albo jakiś ogarnięty mechanik albo spece z serwisu...

Mam to za soba ...naprawdę mega ciężki temat jeśli chodzi o robotę...

Jak wyglądasz z olejem, sprawdź czy po ok 1tkm nie ma ubytku....

Życzę bezawaryjności!!!!!

To w tym modelu najważniejsze....

Jakby coo , służę radami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię kolego, co do sprężarki to i tak z silnikiem co nieco bedzie trzeba wyjechać, przedni pas itp do zdemontowana, a rozrzad masz oki?

Bo to już grubsza sprawa...tylko ASO i albo jakiś ogarnięty mechanik albo spece z serwisu...

Mam to za soba ...naprawdę mega ciężki temat jeśli chodzi o robotę...

Jak wyglądasz z olejem, sprawdź czy po ok 1tkm nie ma ubytku....

Życzę bezawaryjności!!!!!

To w tym modelu najważniejsze....

Jakby coo , służę radami...

Powiem tak rozrządu nie słychać póki co przebieg mam 160tyś. A co do klimy to sprzezarka zatarta :( Teraz muszę szukać jakiejs sprezarki. Olej... Hmm zrobiłem nią juz 2000tyś no i musiałem dwa razy robić dolewkę niby norma a u Ciebie jak jest z Olejem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainwestowałem gruba kasę, nowy rozrzad , ślizgi,łańcuchy,napinacze fazatory itp...komplet.

Przy wyciagnietym silniku zdecydowałem sie na nowe pierscienie,uszczelniacze itd itd...na chwile obecna od całej robocizny zrobiłem 1700 km i nie dolarem ani grama...wcześniej wyglądało to tak ze w zależności od sposobu jazdy dolewalem od 0,5 litra do 0,8 litra na tysiąc km...jeżdżąc po mieście na trasie autostrada dolewki musiały byc np po ok 600km....

Teraz mam spokój....mam nadzieje ze na długo długo i pewnie kolejny właściciel rownież.

Przebieg mojej s4 to 214tysi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zasieje ziarno niepewności..... Z tego co kojarzę, to ten samochód był sprowadzony pierwotnie przez jakiegoś ziomka/handlarza/prywatnego improtera (niepotrzebne skreśl) i stał w Toruniu -kilka razy go mijałem, zewnętrznie wypieszczony/przygotowany. Sporo czasu stał na allegro, dlaczego -nie wiem. Sprzedał się jakoś w okolicach wakacji w zeszłym roku do kogoś z zachodnio-pomorkskeigo (tablice by się zgadzały). Trochę szybko się go ktoś pozbył. O ile to ta sztuka...---> no ale z drugiej strony, ile może być czerwonych eS w avancie na tych felgach w tym województwie.... ;-).

Sądząc po Twojej niewiedzy dotyczącej "problemu z klimą" i tego z czym to się w przypadku tego silnika wiążę, raczej nie zdajesz sobie sprawy z kosztów jakie potrafi wygenerować ten samochód. Nie życzę Ci tego, ale obawiam się, że mam rację....

Swoją drogą przepiękny samochód.


Ja zainwestowałem gruba kasę.................

Chyba prawie każdy z nas to zrobił. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5066779172 to jest nr aukcji na Allegro...wpisz i znajdź kontakt, trzeba do nich dzwonić i pytać o czesci do s4 bo ńie maja wszystkiego wystawionego/ okolice Gdańska, sam u nich coś tam kiedyś zamawialam....nadkole chyba...

Drugi nr aukcji na Allegro 5085664855, tez w kontakcie bd miał tel, dzwon do gościa i pytaj bo maja magazyny chyba kilka tys m2 i w ciu...l czesci jak u nich byłem to stwierdziłem ze to skarbiec,trzeba dopytywac ,tez mnie kiedyś poratowali...i na pewno są tańsi od tych pierwszych..

Niestety duże v8 w tak małej komorze silnika= kłopot.

Co kolwiek sie dzieje, przeważnie zeby sie gdziekolwiek dostać minimum to demontaż całego przedniego pasa...

Zeby wyciągnąć rozrusznik, musiałem zrobic to miód tego o ok 40 cm wyjechać silnikiem do przodu bo dojścia nie maaaa!!!

Mam nadzieje ze uda ci sie ta sprężarek załatwić tanim kosztem choć uważam ze oryg w ASO byłby najlepszym rozwiązaniem z powodów kosztów które poniesiesz za sama robotę...zrobic raz a porządnie...i nie wracać do tematu...

XxxPALUCHxxx, skąd jestes???

Gdzie sie wybierasz na oględziny esek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko malina..chyba moje następne CCCO będzie w takim kolorze :decayed: Co myślisz żeby zrobić shadow line(Czarne relingi, grile i listwy wokół szyb)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...