Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie czy chipował ktoś 2.5 tdi tiptronic quattro 150 KM.

Opublikowano
Mam pytanie czy chipował ktoś 2.5 tdi tiptronic quattro 150 KM.

napewno ktoś chipował .... :twisted:

Opublikowano

zapytać należy co z tego wyszło :twisted:

Opublikowano

Witam

dolaczam sie do pytania

posiadam tez 2,5 TDI silnik AFB

czy jest to az taki zly motor (sadzac po waszych wypowiedziach) ze nie chipuja go ??

pozdrawiam

Opublikowano

Ja mam manual i bez quattro, zrobiony programik w v-tech i teraz jest 180 KM i 360 NM.

Opublikowano
  • Autor

Ile cię to kosztowało i gdzie robiłeś?

Opublikowano
i gdzie robiłeś?

czytaj dokladnie .... :wink:

Opublikowano
Ile cię to kosztowało i gdzie robiłeś?
czytaj dokladnie ....

Powtórze, v tech w Krakowie. Był organizowany wyjazd klubowiczów w grudniu i w styczniu, cene mogę podać na PW.

Opublikowano
  • Autor

To poproszę o cenę na PW.

Opublikowano

A gdzie jest ta miejscowość Działdowo :question: Jeżeli można spytać. :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

warmińsko mazurskie.Do Olsztyna mam 75 km a do Warszawy 150 km.

Opublikowano

Właśnie poprzeglądaj troche stronke. i w olsztynie coś zmodzisz.

Opublikowano

W Tiptronicu zapomnij,że zrobisz 180KM, jeżeli nie zmienią Ci również programu w skrzyni to mocy nie można zmieniać, bo skrzynia zacznie szaleć,a wogóle jeżeli masz Tipa to najlepiej odpuść temat chipsa bo jak skrzynia Ci sie wysypie to zabulisz pięciokrotność chipsika i bedziie płacz i zgrzytanie zębów. Poważnie odradzam.

Opublikowano
  • Autor

No nie wiem może i mam czipsa już ale od 0 do 100 jest 9.3 średnia z 3 pomiarów z tiptronikiem ale na ręcznej przeżutce biegów . Co wy na to ????

Opublikowano
No nie wiem może i mam czipsa już ale od 0 do 100 jest 9.3 średnia z 3 pomiarów z tiptronikiem ale na ręcznej przeżutce biegów . Co wy na to ????

A czym to mierzyłeś :question:

Opublikowano

dimik, My na to jak na lato...gratki i masz mozliwosc sprawdzenia(w realu) tych pomiarow z inymi kolegami (mam nadzieje ze to nie byl stoper)

Opublikowano

Jeżeli jest to jakaś tam średnia nawet jeżeli to stoper lub komóra to można wierzyć,że tak jest. Nie wiem czemu Murzyniątko się czepia stopera :lol: , ale wyglada na to ,że masz serie i tej serii sie trzyma i tak to zostaw jezeli nie chcesz zamęczyć getribe. Taka moja rada, a co już zrobisz to Twoja sprawa. Mnie też przepotwornie męczyła kondonowatość jednostki AKN z Tipem. Wydałem kilka średnich krajowych żeby coś z tym zrobić. Silnik był doprowadzony do perfekcji, soft zrobiony i poprawa czasów o 1 sek. wiec sie wku... i wymieniłem autko na to z podpisu i teraz naprawde nie moge narzekać na osiągi :quattro:

Opublikowano
  • Autor

Niestety to była miarka ze stopera synek mierzył .

Opublikowano

Kumpel chipowal 2.5 TDI wersje 150 KM (nie pamietam oznaczenia) i tez z tipem, zero problemu, z tym ze to jest Passat. W tej chwili ma 173 KM i jak na razie sobie chwali, jezdzi juz ponad pol roku. Takze chyba nie jest tak zle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.