Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM


dimik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy chipował ktoś 2.5 tdi tiptronic quattro 150 KM.

napewno ktoś chipował .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam manual i bez quattro, zrobiony programik w v-tech i teraz jest 180 KM i 360 NM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile cię to kosztowało i gdzie robiłeś?
czytaj dokladnie ....

Powtórze, v tech w Krakowie. Był organizowany wyjazd klubowiczów w grudniu i w styczniu, cene mogę podać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ta miejscowość Działdowo :question: Jeżeli można spytać. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poprzeglądaj troche stronke. i w olsztynie coś zmodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tiptronicu zapomnij,że zrobisz 180KM, jeżeli nie zmienią Ci również programu w skrzyni to mocy nie można zmieniać, bo skrzynia zacznie szaleć,a wogóle jeżeli masz Tipa to najlepiej odpuść temat chipsa bo jak skrzynia Ci sie wysypie to zabulisz pięciokrotność chipsika i bedziie płacz i zgrzytanie zębów. Poważnie odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem może i mam czipsa już ale od 0 do 100 jest 9.3 średnia z 3 pomiarów z tiptronikiem ale na ręcznej przeżutce biegów . Co wy na to ????

A czym to mierzyłeś :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to jakaś tam średnia nawet jeżeli to stoper lub komóra to można wierzyć,że tak jest. Nie wiem czemu Murzyniątko się czepia stopera :lol: , ale wyglada na to ,że masz serie i tej serii sie trzyma i tak to zostaw jezeli nie chcesz zamęczyć getribe. Taka moja rada, a co już zrobisz to Twoja sprawa. Mnie też przepotwornie męczyła kondonowatość jednostki AKN z Tipem. Wydałem kilka średnich krajowych żeby coś z tym zrobić. Silnik był doprowadzony do perfekcji, soft zrobiony i poprawa czasów o 1 sek. wiec sie wku... i wymieniłem autko na to z podpisu i teraz naprawde nie moge narzekać na osiągi :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel chipowal 2.5 TDI wersje 150 KM (nie pamietam oznaczenia) i tez z tipem, zero problemu, z tym ze to jest Passat. W tej chwili ma 173 KM i jak na razie sobie chwali, jezdzi juz ponad pol roku. Takze chyba nie jest tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...